II Ogólnopolski zlot Diablo - informacje i ZAPISY

Dzieła społeczności
Moi drodzy!

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami II Ogólnopolskiego zlotu Diablo. Poniżej konkrety - bez zbędnego pieprzenia :)

(filmik z pogadanką na temat zlotu właśnie się renderuje)

- zlot planowo dla 30 osób,
- termin: 30-31 sierpnia 2014 (sobota-niedziela),
- miejsce: Camping Tramp (www.campingtramp.pl), ul. Kujawska 14, Toruń,
- zakwaterowanie:
* domki 4-osobowe (koszt: 100 zł za domek) z podstawowym wyposażeniem BEZ UBIKACJI,
* 2 pokoje 2-osobowe (koszt: 100 zł za pokój) Z ŁAZIENKĄ I UBIKACJĄ,
* 2 pokoje 3-osobowe (koszt: 130 zł za pokój) Z ŁAZIENKĄ I UBIKACJĄ,
- na terenie kampingu znajduje się osobny budynek z sanitariatami (ponoć odnowiony i elegancki), w nim ubikacje, umywalki, prysznice itp.
- pokoje postarajcie się zostawić dla kobiet i dla par,
- jeśli chodzi o noclegi, to liczy się kolejność wysyłanych zgłoszeń,
- można też nocować pod namiotem, będzie wtedy indywidualna wycena noclegu,
- sobotnim popołudniem zorganizowany zostanie GRILL (koszt grilla: 55 zł), za tą kwotę otrzymujemy:
* 60 kiełbasek z grilla,
* 30 karkówek z grilla,
* 30 filetów z kurczaka z grilla,
* 10 szaszłyków drobiowych z grilla,
* 30 ziemniaków pieczonych z czosnkiem z grilla,
* 30 porcji sałatek (jarzynowa, z kurczakiem, ziemniaczana itp.),
* 6 kg ogórków kiszonych (nie z grilla ;P ),
* pieczywo, ketchup, musztardę itp.
* 30 litrów napojów bezalkoholowych,
* 30 litrów piwa,
* talerzyki jednorazowe, sztućce itp.
* obsługę grilla przez pracownika restauracji,
- jeśli zacznie padać deszcz, to mamy zadaszenie,
- możliwość wykupienia śniadania w cenie 12,50 zł w formie stołu szwedzkiego (pieczywo, sery, wędlina, warzywa, jajka, parówki, herbata itp.),
- na terenie obiektu znajduje się strzeżony parking dla samochodów - właściciele osobówek płacą 10 zł za noc,
- dodatkowy koszt organizacyjny (identyfikatory, dojazd do kampingu w celu ostatecznego dogadania zlotu, rezerwowe pieniądze na nieprzewidziane wydatki): 15 zł,
- na terenie obiektu od godziny 22:00 obowiązuje cisza nocna, ale nas nie obowiązuje ;) chociaż po tej godzinie trzeba będzie ograniczyć szanty i śpiewy ;)
- stacja PKP znajduje się około 500 metrów od kampingu,
- doba hotelowa kończy się o godzinie 11:00 w niedzielę, ale jeśli ktoś będzie chciał zostać trochę dłużej, to nie ma problemu (tylko dajcie mi proszę wcześniej znać),
- domki nie są dostosowane do osób niepełnosprawnych, ale pokoje w hotelu tak,
- obok kampingu znajduje się stacja benzynowa, a po około 10 minutach spacerkiem dojdziemy do supermarketu,
- jako że zlot wypada również w niedzielę, to około 10 minut drogi z kampingu znajduje się kilka kościołów.

Koszt zlotu dla jednej osoby: 95-145 zł

PROCES ZAPISYWANIA SIĘ NA ZLOT

1. Wysyłacie maila na adres: ajantis@ajantis.pl w treści podając następujące informacje:
* imiona i nazwiska uczestników zlotu,
* numery telefonów uczestników zlotu,
* preferowany rodzaj zakwaterowania (miejcie na uwadze, że nie ma możliwości noclegu w pokoju jednoosobowym, trzeba liczyć się z tym, że zostaniecie z kimś połączeni, jeśli macie jakieś specjalne uwagi i życzenia, to wymieńcie je tutaj),
* czy zamówić dla Was śniadanie w niedzielę rano?
* czy jedziecie samochodem (jeśli tak, to iloma).

2. Najpóźniej następnego dnia otrzymujecie ode mnie odpowiedź z konkretną ceną wpisowego oraz warunkami zakwaterowania.

3. Możliwie jak najszybciej przekazujecie całą kwotę na numer konta bankowego:

34 1140 2004 0000 3402 4056 7897 (Grzegorz Maj)

podając w tytule przelewu Wasze nazwiska, wymienione w mailu.

4. Jesteście zapisani na zlot :)

Zapisy trwają do 15 sierpnia!

Jeśli macie jakieś dodatkowe pytania, to piszcie na adres ajantis@ajantis.pl albo dzwońcie pod numer: 600 029 631 :)

LISTA UCZESTNIKÓW

1. Ajantis (opłacone)
2. Żona Ajana (opłacone)
3. Bio (opłacone)
4. Pysiek. (opłacone)
5. janC (opłacone)
6. nT-Forti (opłacone)
7. nT-gregory_portman (opłacone)
8. nT-Paincreator (opłacone)
9. nT-swejkuF (opłacone)
10. Tytek (opłacone)
11. Daniel (opłacone)
12. Kotlecior (opłacone)
13. Arcyżużel (skreślony)
14. FTNewbie (opłacone)
15. Kielas (opłacone)
16. Sikora (opłacone)
17. Dominator (opłacone)
18. TheoDoorDei (opłacone)
19. CiociaHrynia (opłacone)
20. Mija (opłacone)
21. LastAssassin (skreślony)
22. Sys (opłacone)
23. Łukasz2112 (opłacone)
24. Blood (opłacone)
25. Calgon (opłacone)
26. Sharlie (opłacone)
27. Olek (opłacone)
28. Matif (opłacone)
29. KcU (opłacone)
30. nT-Ext (opłacone)
05.08.2014 23:56Wpis zamieszczony przez: Ajantis
Koszt zlotu dla jednej osoby: 95-145 zł

W tej cenie znajduje się kwota wynajęcia domku/pokoju?
Oczywiście. Właśnie dlatego cena jest ruchoma - jest uzależniona od zakwaterowania, śniadania i parkingu, ale niezależnie od wyboru uczestnika w skład wpisowego wchodzi:

- zakwaterowanie,
- grill,
- składka organizacyjna.
Wow, to niezłe czary, naprawdę niska cena. Jestem pod wrażeniem.
Wybierasz się? :)
Gotowe :) Teraz pytanie, czy ktoś będzie ruszał z Warszawy samochodem? Wstępnie napisałem pkp. Jeśli ktoś też wybrał taki środek transportu możemy jechać razem :) Jeśli samochód chętnie bym się do kogoś podłączył :)
Mail poszedł, 4 miejsca zarezerwowane ;]
Pomysł jest dobry ale wdłg mnie niedopracowany.
W tej chwili bez dodatkowych opcji jest to zwykłe "grillowisko" graczy, lub jak to nazwać spotkanie.
Każdy następny zlot powinien być lepszy od poprzedniego względem materiałów na których bazuje = Diablo 3.

Jeżeli patrzymy na 1 zlot w którym mieliśmy się zapoznać. To drugi powinien być już bardziej rozbudowany. W tej chwili dla mnie jest to zwyczajny grill z znajomymi D3 a nie zlot.
Wybacz Ajantis starałem się być szczery.
06.08.2014 12:11Wpis zamieszczony przez: Daimakaicho
W tej chwili bez dodatkowych opcji jest to zwykłe "grillowisko" graczy, lub jak to nazwać spotkanie.
Każdy następny zlot powinien być lepszy od poprzedniego względem materiałów na których bazuje = Diablo 3.

Jeżeli patrzymy na 1 zlot w którym mieliśmy się zapoznać. To drugi powinien być już bardziej rozbudowany. W tej chwili dla mnie jest to zwyczajny grill z znajomymi D3 a nie zlot.

Pooolska, mieszkam w Poolsce.... mieszkam tu tu tu tu... tyle mojego komentarza ;)

Już się hejt zaczyna ;] Może zorganizować Tobie wyściki konne, aquapark i jakiś turniej pvp z nagrodami na zlocie? Do tego klauna i czarodzieja! No i nie zapominajmy o konkursach wszelkiej maści.

Ktoś coś dla nas robi a i tak znajdą się tacy co narzekają. Dla mnie to okazja by poznać ludzi z którymi na codzień gram. Kilka osób z mojego klanu będzie, poznam Ajantisa, a może i ktoś ze starego PCL będzie - mag, rogh? Kto wie.

Moim zdaniem nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, zlot tworzą ludzie którzy tam będą. Dlatego mówienie, że to będzie zwykły grill to, tak jak ocena filmu po zwiastunie... Dla mnie i tak wielkie gratulacje, że Ajanowi udało się coś takiego zorganizować i ma wielką rzeszę odbiorców. Takie mamy realia, nie jesteśmy przecież wstanie zorganizować, nie wiem konkursu cosplay albo coś w tym rodzaju :o Niespodzianki pewnie będą :) O to nie ma co się martwić :)

Każdy ma prawo do wypowiedzi i nie nazwałbym tego hejtu, jak niektórzy gracze. Hejt nie podparty jest żadnymi argumentami, a także sama forma przekazu jest prymitywna. Jeżeli Tobie Daimakaicho nie odpowiada treść takiego zlotu, nie musisz brać w nim udziału. Moim zdaniem jednak to zarówno fantastyczny pomysł, bo my gracze na co dzień co robimy? Przede wszystkim z sobą gramy. A co możemy zrobić na zlocie? Spędzić miło czas na wolnym powietrzu, bez stresu, bez kombinowania - po prostu zwyczajny chillout :) Muszę jeszcze dodać, że łatwiej jest krytykować, niż coś samemu zorganizować.

Na końcu moich wypocin chciałem serdecznie zaprosić na zlot organizowany przez naszego przyjaciela Ajantisa, który w doskonały sposób łączy graczy i buduje scenę diablo :)

PS: proszę o wpisy chętnych, czas na dyskusje już minął, w poprzednim wątku organizacyjnym - tam można było się wypowiedzieć na temat formy i treści zlotu.
Spoko Geruś, dzięki za obronę ;)

Daima, już śpieszę Ci z wyjaśnieniami :) Każdy kolejny zlot powinien być lepszy, ale podczas organizowania takiego spotkania napotkamy na kilka przeszkód, których być może od razu nie widać, a które skutecznie blokują wiele spraw.

Po pierwsze - koszty. Można zorganizować super wyżerkę, tańce, pokazy sztucznych ogni i inne mega atrakcje, ale to wszystko kosztuje. Chciałem, żeby zlot był możliwie jak najbardziej przystępny cenowo, a jak sam widzisz w pewnych sytuacjach może kosztować nawet 150 zł za jedną osobę nie licząc oczywiście transportu. Wśród nas są zapewne ludzie nieco bogatsi, ale ja, i sądzę, że wiele innych osób, do nich nie należy i nie jesteśmy w stanie przeznaczyć 500 zł na jeden weekend.

Po drugie - uwierz mi, że miałem bardzo śmiałe wizje atrakcji podczas zlotu :) Ale jak usiądziesz sobie i na spokojnie przemyślisz całe spotkanie, to dojdziesz do wniosku, że po prostu... nie ma gdzie tych atrakcji wepchnąć :) Wiele obiektów może zapewnić paintballa, spływy kajakowe, quady, jakieś wycieczki itp. To są super rzeczy, ale na to trzeba pół dnia. Zlot będzie zapewne odbywał się w taki sposób, że ludzie zjadą się popołudniem, np. o godzinie 18 zaczniemy bawić się grillem i posiedzimy do nocy. Czyli sobota odpada. Zostaje niedziela. Niektórzy mają do domu trochę dalej niż 50 km i będą musieli wyjechać np. w południe. Też nie zdążysz zorganizować żadnego wypadku.

Po trzecie - o jakich materiałach z Diablo myślisz? No niestety, jesteśmy za krótcy, żeby na zlot ściągnąć Wuluxara z Francji czy żeby Blizzard specjalnie dla nas przedstawił nowy dodatek akurat na zlocie ;) Masz rację - to jest spotkanie grupki graczy, tu nie ma kamer i telewizji, nie ma sponsorów i nie ma wizyt sekretarzy partii ;) To spotkanie graczy w fajnym klimacie i już. Na tym właśnie polega zlot. Nie myl go z jakimiś eventami pokroju Intel Extreme Masters. Zlot to po prostu spotkanie graczy.

W stosunku do poprzedniego zlotu na pewno jest kilka ulepszeń:
- przed zlotem złożę wizytę w ośrodku i pogadam z właścicielami ośrodka i restauracji, która będzie pilnowała grilla (żeby nie było jak w Publie Student),
- ilość jedzenia, która w Browarze de Brasil była raczej skromna, tutaj będzie zdecydowanie większa,
- zlot jest zorganizowany w miejscu bardziej dogodnym dla osób z północy,
- zlot jest dwudniowy, a nie jednodniowy - zorganizowanie od zera ośrodka + całej reszty nie jest takie proste ;)

Niemniej jednak, jeśli masz jakieś konkretne propozycje jak uatrakcyjnić zlot, to opisz je proszę. Nigdy nie twierdziłem, że jestem idealnym organizatorem spotkań graczy Diablo. Twierdzę, że jestem jednym z niewielu, którym chce się to robić ;)
Dobrze będzie, nie ma to jak spotkanie na świeżym powietrzu
Ajantis ma już bagaż doświadczeń w organizowaniu zlotów, pierwsze koty za płoty :)
dworzec PKP jest o rzut beretem, mi pasuje

P.S.
Ajan zapodaj listę chętnych i o której planujesz rozpoczęcie
Generalnie na miejscu możemy zbierać się w godzinach popołudniowych - myślę, że około 15 będzie w porządku, ale to termin orientacyjny - może być trochę wcześniej, a jak zaczniemy później, to też nic się nie stanie :)

Ustalenie rozpoczęcia grilla też jest kwestią ruchomą - myślę, że około 18 to dobry czas, ale jeśli uważacie inaczej, to nie ma sprawy :)

Lista uczestników zaraz znajdzie się w pierwszym poście :)
06.08.2014 08:07Wpis zamieszczony przez: janC
Gotowe :) Teraz pytanie, czy ktoś będzie ruszał z Warszawy samochodem? Wstępnie napisałem pkp. Jeśli ktoś też wybrał taki środek transportu możemy jechać razem :) Jeśli samochód chętnie bym się do kogoś podłączył :)

Ja mogę zabrać spokojnie jeszcze 2 osoby, więc jakby co to odezwij się w grze.
Wysłałem zaproszenie w grze :o także jesteśmy w kontakcie :c
Ktoś się wybiera z Wrocławia?
Ktoś z Katowic? heuhe :D.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum