Pożegnanie z forum

Dyskusja ogólna
1 2 3 5 Dalej
Witam serdecznie!

Już dawno tutaj nie zaglądałem. Jednak z forum wiąże fajne wspomnienia, dzięki niemu poznałem fantastyczne osoby. Piszę ten temat jako mój ostatni a trochę ich było.

Coś się zaczyna i coś się kończy. Niestety czas jakim dysponuję a którego nie ma, nie pozwala mi na czynny udział w forum.

Chciałem podziękować za 2,5 roku fajnych dyskusji wszystkim z którymi miałem przyjemność i tą mniejszą rozmawiać na forum. Dziękuję za współpracę wszystkim zielonym Carowi, Vertaxowi, FTNewbiemu, Guru, VVojowi, Kiwiemu, StrozeRowi. Dalej godnie reprezentujcie blizzard a przede wszystkim społeczność diablo fanów. Wspierajcie, pomagajcie doradzajcie. Dbajcie o forum o jakość wypowiedzi i jej wolność. Pamiętajcie, że najważniejsze jest wasze zdanie, czyli to co w duszy gra, a przede wszystkim radość z gry i obcowanie z graczami, który łączy jedna wspólna pasja DIABLO :)

Pojawią się zapewne pytania dlaczego nie jestem MVP. Mogłem o tym nie mówić, ale z szacunku dla grona znakomitych graczy uważam, że warto o tym wspomnieć.

Otóż zanim zostałem mvp, nigdy nie odmawiałem sobie przyjemności pisania zawsze, ale to wyłącznie zawsze tego co chcę. Będąc mvp podpisujemy umowę. Umowa która zawiera między innymi punkt o sposobie wypowiedzi. Czyli przemyślane, stonowane tzw poprawne politycznie. Nie można sobie pozwolić na ostrą krytykę. Wiele razy zostałem upominany, abym nie krytykował Diablo, bo nie taka jest rola mvp a jeżeli już to zrobię to w taki sposób aby nie działać destrukcyjnie na firme. Zawsze się zastanawiałem, dlaczego wypowiedzi innych mvp są bardzo do siebie podobne i brak w nich żywej krytyki. Zawsze się dziwiłem dlaczego ja sobie na to pozwalam a inni nie mogą. No cóż, MVP mają łagodzić obyczaje, godzić itp, a nie otwierać oczy graczom na wiele spraw. Staram się być uczciwy, względem siebie i graczy, więc moje wypowiedzi czy to pozytywne czy negatywne zawsze były moimi wypowiedziami, nie były podyktowane schematami, doktrynami itp. Dlatego też już nie jestem MVP.

Dlaczego odchodzę z forum. Dużo spraw na głowie, są rzeczy ważne i ważniejsze. Jeżeli ktoś chce jednak przeczytać coś spod mojego pióra to raz na jakiś czas napiszę artykuł dla healthpotion.pl, gdzie mam większą swobodę wypowiedzi.

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję społeczności forum diablo za świetne 2,5 roku. Do zobaczenia w grze! :)

PS: mam przyklejone tematy w różnych działach, które systematycznie aktualizowałem i wspierałem. Razem z Wuluxarem wymyślimy co z nimi dalej. Najprawdopodobniej zostaną one przekazane komuś innemu, jeżeli znajdzie się ktoś kto chciałby je dalej poprowadzić :)
PS2: wybaczcie błędy i może chaotyczną budowę postu, piszę to teraz na szybko prosto z serca :)
Mimo iż nie zamieniliśmy ze sobą raczej słowa, bo i ja aktywnością nie szaleję na forum, to jednak życzę ci wszystkiego dobrego ;)
powodzenia...
Sam doświadczyłem kilku czasowych banów na forum za konstruktywną krytykę gry, którą uwielbiam ale chcę ocenić w sposób obiektywny. Dlatego też, zrezygnowałem z aktywności na tym forum na rzecz prywatnych for, gdzie wolność wypowiedzi stoi na pierwszym miejscu.

Gerard, szczerze powiedziawszy jesteś jedną z ikon community D3. Zawsze traktowałem Twoje wypowiedzi z pełną powagą i wiem że włożyłeś ogrom czasu w to forum. Ale to nic, ciesze się że nawiązaliśmy kontakt i będziemy dalej relaksować się przy wspólnej farmie i wymianie opinii na temat gry. Yo!
Szkoda :/

Powodzenia w realu.
Ja już się z gry wycofałam ale miniony czas spędzony również na forum wspominam bardzo ciepło. A już szczególnie ciepło wspominam Ciebie. Szkoda, że zamykasz ten rozdział ale jak sam napisałeś: coś się kończy, coś się zaczyna. Ze swej strony dziękuję Ci za obecność tutaj, za wiele wyważonych i celnych komentarzy, za wspieranie graczy w ich dążeniu do doskonałości, za tonowanie wszelkich kłótni i swarów. Za to, że byłeś. Byłeś ikoną tego forum i temu chyba nikt nie zaprzeczy. Włożyłeś w nie serce, czas i chęci. I wielu, w tym ja - widziało Twoje zaangażowanie. Szanuję Twoją decyzję. I dziękuję, że dałeś NAM GRACZOM tyle z siebie.

A na koniec powodzenia, oczywiście!

Niech żyje Zakon Niebieskich Getrów!
Good riddance.
Trzymaj się Gerard. Powodzenia w przyszłych projektach.

Z jednym się tylko nie zgodzę:
06.10.2014 11:35Wpis zamieszczony przez: GerardDiablo
Będąc mvp podpisujemy umowę. Umowa która zawiera między innymi punkt o sposobie wypowiedzi. Czyli przemyślane, stonowane tzw poprawne politycznie. Nie można sobie pozwolić na ostrą krytykę. Wiele razy zostałem upominany, abym nie krytykował Diablo, bo nie taka jest rola mvp a jeżeli już to zrobię to w taki sposób aby nie działać destrukcyjnie na firme.

Mam wrażenie że zapisaliśmy się do dwóch zupełnie różnych programów. Nie raz nie szczędziłem krytyki na temat zmian które są wprowadzane i nie miałem w związku z tym żadnych nieprzyjemności to samo widziałem w postach innych MVP. Krytyka jest wręcz mile widziana o ile jest konstruktywna i prowadzi do zdrowej dyskusji i pozytywnych zmian.
Szkoda Gerard że odchodzisz bo byłeś jedną z wyjątkowych osób w światku Diablo. Czasami dyskutowałem z Tobą. Czasami zgadzaliśmy się ze sobą. Czasami nie. Ale zawsze ceniłem Twoje wypowiedzi. Pozdrowienia i życzę Ci powodzenia we wszystkim co będziesz robił.
Do zobaczenia przy premierze drugiego dodatku!
Wtedy na pewno zajrzysz na forum ;)
Powodzenia.
Także ciebie miło wspominam. Żałuję że skończyło się na tak krótkim dialogu, czy na zlocie lub klanowym teamspeaku. Wiem jak życie kładzie kłody w czasie pod nogi, przeszkadzając w ulubionym zajęciu. Mam nadzieję że zarówno stołek MVP i nie tylko wspominasz dobrze. I będziesz walczył z "kłodami" w życiu. FOREVER Diablo dla ciebie.
żegnaj, grzegorzu pałko, byłeś moim (i zapewne nie tylko moim) ulubionym zielonym, który absolutnie zawsze miał coś konstruktywnego do powiedzenia, potrafił bezlitośnie skrytykować blizzarda i w 200% zasługiwał na stanowisko mvp. będziemy tęsknić!
.

Powodzenia w przyszłości życzę.

Edit:
Przejrzałem na oczy.
A mnie się wydaje ze Cie wyrabali na przysłowiowy „zbity pysk”, m.in. za „arcygenialny” pomysł wysyłania zaproszeń FB obcym ludziom i sygnowania się MVP blizzarda (wciąż mam w pamięci ten temat). Tak czy inaczej dobrze się stało i mimo tego całego niesmaku życze Tobie szczerze powodzenia w życiu. Może znajdziesz sobie lepszą niszę do samorealizacji.
Hmm, i odszedł był największy grafoman .... :)
Dobrze, że tak się stało. Potym temacie Damruda zrozumiałem jaki jesteś nie ogarnięty. Status MVP jest nagrodą za tworzenie kulturalnej dyskusji a nie szastania nim na prawo i lewo do swoich prywatnych celów i powiększania swojego "E-!@#$%a" o 3 cm

Powodzenia w życiu
O tego to się nie spodziewałem! Szkoda, że odchodzisz. 3maj się!
Szkoda że miszczu forum odchodzi. Jaki post byś nie napisał, zawsze wiedziałem że jest to pisane merytorycznie i z głową. Będzie nam tu ciebie brakować i twoich długich wywodów ;)
Powodzenia w życiu. Społeczność Diablo zawsze z tobą ;)
Smutny ten dzień dzisiejszy...
Najpierw Ania Przybylska teraz Ty...

Nie sra się we własne gniazdo, wiadomo nie od dziś, że MVP nie mogą sobie pozwolić na pełną swobodę wypowiedzi na temat Diablo.
Mimo tego chciałeś zostać jednym z nich, trzeba było się dostosować.

Od siebie dodam tylko, że dzięki za masę pożytecznych tematów oraz wkład wniesiony w społeczność Diablo, mimo tego, że czasem nie zgadzałem się z Twoimi wypowiedziami.
Pozdrawiam i powodzenia.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum