Pożegnanie z forum

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 2 3 5 Dalej
Trzymaj się, Gerard, było mi niezwykle miło dyskutować z Tobą na łamach tego forum. Do zobaczenia i usłyszenia przy innych okazjach!
Jak napisali inni, dopóki nie dostałeś MVP to miałeś normalne wpisy, potem to już żenada po całości była.

Od zawsze jestem w opozycji względem Twojej osoby i nie uważam że byłeś ikoną forum i nie wiadomo kim.
Jednakże, dopóki dawałeś upust swojej wesołej twórczości to było to na poziomie.

Tak czy inaczej powodzenia życzę.
Mam tylko nadzieję, że płacili jak trzeba. Oczy ze zdumienia przecierałbym, gdyby to wszystko za darmochę było.

Tak czy inaczej wszystko, co ma swój początek, ma też swój koniec, a przecież od początku zmierzamy do końca.

class dismissed
06.10.2014 18:53Wpis zamieszczony przez: GraveDancer
Nie sra się we własne gniazdo, wiadomo nie od dziś, że MVP nie mogą sobie pozwolić na pełną swobodę wypowiedzi na temat Diablo.

Miałem, się w tym temacie nie odzywać ale czytając takie komentarze jak również takie tłumaczenie:

06.10.2014 11:35Wpis zamieszczony przez: GerardDiablo
Będąc mvp podpisujemy umowę. Umowa która zawiera między innymi punkt o sposobie wypowiedzi. Czyli przemyślane, stonowane tzw poprawne politycznie. Nie można sobie pozwolić na ostrą krytykę. Wiele razy zostałem upominany, abym nie krytykował Diablo, bo nie taka jest rola mvp a jeżeli już to zrobię to w taki sposób aby nie działać destrukcyjnie na firme. Zawsze się zastanawiałem, dlaczego wypowiedzi innych mvp są bardzo do siebie podobne i brak w nich żywej krytyki. Zawsze się dziwiłem dlaczego ja sobie na to pozwalam a inni nie mogą. No cóż, MVP mają łagodzić obyczaje, godzić itp, a nie otwierać oczy graczom na wiele spraw.

....scyzoryk się w kieszeni otwiera. Wypowiadałem się na forum zawsze jak chciałem, teraz też to robię i dalej krytykuje pomysły które mi się nie podobają - a nie podoba mi się bardzo dużo. Rozumiem cel założenia tego tematu na forum, ale błagam - co to za wybielanie się publicznie z własnych błędów kosztem reszty zielonej ekipy i robienie z niej matołów do pisania tego co „wypada” i co wolno? Będę wdzięczny o nie przypisywanie zielonym etykietki ludzi nie mogących się wypowiadać swobodnie bo absolutnie tak nie jest i widać to po wielu postach, nie tylko moich - wystarczy poczytać.

I jakby ktokolwiek miał jakieś wątpliwości - konstruktywna krytyka jest wskazana, nawet byłem o nią proszony wielokrotnie przy zakładaniu wielu tematów bo krytyczna dyskusja daje znak, że coś nie gra. Więc będę wdzięczny o nie szerzenie fermentu na forum.
06.10.2014 22:51Wpis zamieszczony przez: Kiwi
Rozumiem cel założenia tego tematu na forum

Obawiam się, że celem założenia tego tematu na forum jest pociągnięcie w dół "zielonych" razem ze sobą, a nie "godne" pozegnanie sie z forumowiczami, bo godnosci tu nie widze za grosz. Pociagniecie w dol reszty za wlasna malostkowosc i proznosc.
Nie sra się we własne gniazdo, wiadomo nie od dziś, że MVP nie mogą sobie pozwolić na pełną swobodę wypowiedzi na temat Diablo.

Miałem, się w tym temacie nie odzywać ale czytając takie komentarze jak również takie tłumaczenie:

Będąc mvp podpisujemy umowę. Umowa która zawiera między innymi punkt o sposobie wypowiedzi. Czyli przemyślane, stonowane tzw poprawne politycznie. Nie można sobie pozwolić na ostrą krytykę. Wiele razy zostałem upominany, abym nie krytykował Diablo, bo nie taka jest rola mvp a jeżeli już to zrobię to w taki sposób aby nie działać destrukcyjnie na firme. Zawsze się zastanawiałem, dlaczego wypowiedzi innych mvp są bardzo do siebie podobne i brak w nich żywej krytyki. Zawsze się dziwiłem dlaczego ja sobie na to pozwalam a inni nie mogą. No cóż, MVP mają łagodzić obyczaje, godzić itp, a nie otwierać oczy graczom na wiele spraw.

....scyzoryk się w kieszeni otwiera. Wypowiadałem się na forum zawsze jak chciałem, teraz też to robię i dalej krytykuje pomysły które mi się nie podobają - a nie podoba mi się bardzo dużo. Rozumiem cel założenia tego tematu na forum, ale błagam - co to za wybielanie się publicznie z własnych błędów kosztem reszty zielonej ekipy i robienie z niej matołów do pisania tego co „wypada” i co wolno? Będę wdzięczny o nie przypisywanie zielonym etykietki ludzi nie mogących się wypowiadać swobodnie bo absolutnie tak nie jest i widać to po wielu postach, nie tylko moich - wystarczy poczytać.

I jakby ktokolwiek miał jakieś wątpliwości - konstruktywna krytyka jest wskazana, nawet byłem o nią proszony wielokrotnie przy zakładaniu wielu tematów bo krytyczna dyskusja daje znak, że coś nie gra. Więc będę wdzięczny o nie szerzenie fermentu na forum.

Spokojnie.

Nikt cię nie zmusza a każdy kto ma rozum zdanie sobie wyrobił na stosowne tematy>

PS

Uwierzę jak oficjalnie poprzesz offline.
06.10.2014 23:11Wpis zamieszczony przez: Orkan
Nikt cię nie zmusza

No wlasnie. Nikt zielonych nie zmusza. Wlasnie obaliles teorie spiskowa gerarda.
Pomimo iż nigdy z nim nie grałem, jak również nie zawsze zgadzałem się z jego opinią wobec różnorakich dyskusji na forum to muszę przyznać, że znał się na rzeczy na swój własny sposób.
Faktycznie, jak widac ze sceny tez trzeba umiec zejsc,i albo sie robi to honorowo i z godnoscia, albo wlasnie w taki sposob jak w tym watku,jak to juz ktos napisal -srajac we wlasne gniazdo, i obsrywajac samego siebie tez (sorry za slownictwo,ale jaki watek taki komentarz) Kiepsko to wyglada.Bardzo kiepsko.
Niby pożegnanie niby jakieś zwalanie winy na Zamieć za to, co się pisało w przeszłości przez jakąś arcy demoniczną umowę ;p trochę to wszystko dziwne, ale jak odejść to z hukiem tylko szkoda, że w tak kiepskim stylu.
Cześć!

Dość trudny temat można powiedzieć.
Myślę, że każdy na swój sposób zinterpretuje wypowiedź z pierwszego komentarza.

Nie będę kogoś obrażał, bo uważa inaczej niż ja czy inna osoba z tego forum.
Gerardowi mogę jedynie życzyć powodzenia w dalszym życiu, bo jest miłym gościem, ale czasami po prostu potrafi narozrabiać.
Myślę, ze wypowiedzi "zielonych" wszystko wyjaśniają w 100 %. Kontrowersyjny w codziennym życiu forum i bomba na koniec, prawie zachowałeś twarz na odejście a farma na forum skończyła się jak na HC- zgonem. Pozostaje życzyć dobrego startu gdzieś indziej i sukcesów w życiu.

P.S. Musiałem

Smutny ten dzień dzisiejszy...
Najpierw Ania Przybylska teraz Ty...

Uśmierciłeś jeszcze ex-Zielonka, mam nadzieję, że 2PAC i Whitney Ci wybaczą.......
Już dawno tutaj nie zaglądałem. Jednak z forum wiąże fajne wspomnienia, dzięki niemu poznałem fantastyczne osoby. Piszę ten temat jako mój ostatni a trochę ich było.

Pojawią się zapewne pytania dlaczego nie jestem MVP. Mogłem o tym nie mówić, ale z szacunku dla grona znakomitych graczy uważam, że warto o tym wspomnieć.

Będąc mvp podpisujemy umowę. Umowa która zawiera między innymi punkt o sposobie wypowiedzi. Czyli przemyślane, stonowane tzw poprawne politycznie. Nie można sobie pozwolić na ostrą krytykę. Wiele razy zostałem upominany, abym nie krytykował Diablo, bo nie taka jest rola mvp a jeżeli już to zrobię to w taki sposób aby nie działać destrukcyjnie na firme.

06.10.2014 12:05Wpis zamieszczony przez: Hajmus
Sam doświadczyłem kilku czasowych banów na forum za konstruktywną krytykę gry, którą uwielbiam ale chcę ocenić w sposób obiektywny.

06.10.2014 17:37Wpis zamieszczony przez: Damrud
A mnie się wydaje ze Cie wyrabali na przysłowiowy „zbity pysk”, m.in. za „arcygenialny” pomysł wysyłania zaproszeń FB obcym ludziom i sygnowania się MVP blizzarda

06.10.2014 17:58Wpis zamieszczony przez: Riph
Potym temacie Damruda zrozumiałem jaki jesteś nie ogarnięty. Status MVP jest nagrodą za tworzenie kulturalnej dyskusji a nie szastania nim na prawo i lewo do swoich prywatnych celów

Mimo tego chciałeś zostać jednym z nich, trzeba było się dostosować.

Rozumiem cel założenia tego tematu na forum, ale błagam - co to za wybielanie się publicznie z własnych błędów kosztem reszty zielonej ekipy i robienie z niej matołów do pisania tego co „wypada” i co wolno? Będę wdzięczny o nie przypisywanie zielonym etykietki ludzi nie mogących się wypowiadać swobodnie bo absolutnie tak nie jest i widać to po wielu postach, nie tylko moich - wystarczy poczytać.

Rozumiem cel założenia tego tematu na forum

Obawiam się, że celem założenia tego tematu na forum jest pociągnięcie w dół "zielonych" razem ze sobą, a nie "godne" pozegnanie sie z forumowiczami, bo godnosci tu nie widze za grosz. Pociagniecie w dol reszty za wlasna malostkowosc i proznosc.

07.10.2014 00:09Wpis zamieszczony przez: Bruttallus
Niby pożegnanie niby jakieś zwalanie winy na Zamieć za to, co się pisało w przeszłości przez jakąś arcy demoniczną umowę ;p trochę to wszystko dziwne, ale jak odejść to z hukiem tylko szkoda, że w tak kiepskim stylu.

07.10.2014 07:05Wpis zamieszczony przez: FTNewbie
Gerardowi mogę jedynie życzyć powodzenia w dalszym życiu, bo jest miłym gościem, ale czasami po prostu potrafi narozrabiać.

07.10.2014 08:41Wpis zamieszczony przez: insan3
Myślę, ze wypowiedzi "zielonych" wszystko wyjaśniają w 100 %. Kontrowersyjny w codziennym życiu forum i bomba na koniec

Czyli coś jest na rzeczy... ... ...
Szkoda ze odchodzisz ;( ale jakiś powód musi być... Życzę ci powodzenia.
Widzę, że większość dalej nie wie o co chodzi. Należy wprost powiedzieć czy umowa jest czy nie ma. Jeżeli jest, to nie ma co czytać żadnego postu w kolorze zielonym, bo po prostu jest z góry stronniczy i nieobiektywny, i tyle.

Po wpisach widać emocje, ale mnie one nie obchodzą za bardzo (tym bardziej, że się nie znamy), tylko czy to jest prawda (że jest umowa lojalnościowa), której znalezienie powinno być moralnym obowiązkiem każdego myślącego człowieka.
06.10.2014 23:31Wpis zamieszczony przez: Damrud
06.10.2014 23:11Wpis zamieszczony przez: Orkan
Nikt cię nie zmusza

No wlasnie. Nikt zielonych nie zmusza. Wlasnie obaliles teorie spiskowa gerarda.

Teorią spiskową wypowiedź Gerarda będzie (lub jest), dopiero jak się okaże, że to nieprawda, że jest lojalka, ale jak jest lojalka, to można to nazwać jedynie zwyczajnym spiskiem.

Wzywam wszystkich w stosownym kolorze to krótkiej , jasnej, klarownej, zgodnej z prawdą odpowiedzi na twierdzenia odchodzącego osobnika ;), dotyczące umowy lojalnościowej; jest umowa czy nie ma. Uważam to za sprawę honoru i uzyskania prawdy "w tym zgniłym i zakłamanym społeczeństwie".

Kaman It is quite simple: look me in the eyes and tell the truth.
07.10.2014 11:00Wpis zamieszczony przez: Orkan
Widzę, że większość dalej nie wie o co chodzi. Należy wprost powiedzieć czy umowa jest czy nie ma. Jeżeli jest, to nie ma co czytać żadnego postu w kolorze zielonym, bo po prostu jest z góry stronniczy i nieobiektywny, i tyle

Chyba logiczne, że jest, zobacz, zawsze wypowiedzi zielonych są tak samo sformułowane, nagle Geard napisał, ciut prawdy i na niego naskoczyli, a jak był zielonym to był cacy.

07.10.2014 11:00Wpis zamieszczony przez: Orkan
Widzę, że większość dalej nie wie o co chodzi. Należy wprost powiedzieć czy umowa jest czy nie ma. Jeżeli jest, to nie ma co czytać żadnego postu w kolorze zielonym, bo po prostu jest z góry stronniczy i nieobiektywny, i tyle.

A ty do tej chwili myślałeś, że oni piszą sobie co chcą? :D to gratulacje jesteś jedyny w tym.
Liczysz ze się przyznają, że muszą dbać o swojego pracodawcę, jakie mają umowy i jeszcze czy wynagrodzenie biorą, to ja zaczne wierzyć, ze wszystkie błędy w grze zostaną poprawione w ciągu 2 lat i FPS przestaną spadać co jakiś czas :D

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum