Pożegnanie z forum

Dyskusja ogólna
Oj tam oj tam a było tak pięknie :DDDDDDDD

Będzie piękniej jeszcze tylko offline i that's it.
Ja powiem w ten sposób:
Jak ktoś jest nauczony kultury wypowiedzi, netykiety, słowem nie zachowuje się jak burak oderwany od wideł, to nieważne czy ma kolor zielony, czerwony, różowy, kanarkowy czy "sjeny palonej" - zawsze będzie pisać na poziomie i nieważne czy coś zachwala czy poddaje krytyce. Rzeczowa dyskusja właśnie na tym polega, na artykułowaniu swoich myśli w taki sposób aby nikogo nie sponiewierać czy obrazić a jednocześnie powiedzieć swoje. Ja i tak uważam, że na tym forum panują relatywnie luźne zasady, nie raz czytałem całe potoki szamba po komuś zabrakło (albo nawet nie szukał) rzeczowych argumentów i nie spotkało się to ze stanowczą reakcją ze strony moderatorów. Nie zmienia to faktu, że nie należy uskuteczniać tzw. karmienie troli i nie dawać się wciągać w tego typu wynurzenia. Krótko mówiąc, nie kolor czcionki ani bałagan pod nickiem czynią kogoś merytorycznym a właśnie to, co i jak pisze.

Gerard, jak dla mnie szkoda, że Ciebie nie będzie. Nieraz pisałeś fajnie, nieraz... dziwnie ale nie da się ukryć, że na swój sposób byłeś oryginalny. Nie znam faktycznych przyczyn Twojej decyzji ale nie bycie MVP nie jest chyba końcem świata i powodem aby nie udzielać się na forum w ogóle. Niemniej, szanuję Twój wybór.
@Orkan,

po twoich wypowiedziach wnoszę, że błędnie odbierasz funkcję MVP. Szczegóły tego programu znajdziesz tutaj:
http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/9990213/

Tl;dr :
Nie, nie otrzymujemy żadnego pieniężnego wynagrodzenia.
powodzenia @Gerard, osobiscie zas nie bede tesknil.

pzdr
Liczysz ze się przyznają, że muszą dbać o swojego pracodawcę, jakie mają umowy i jeszcze czy wynagrodzenie biorą, to ja zaczne wierzyć, ze wszystkie błędy w grze zostaną poprawione w ciągu 2 lat i FPS przestaną spadać co jakiś czas :D
07.10.2014 11:48Wpis zamieszczony przez: GurU
@Orkan,

po twoich wypowiedziach wnoszę, że błędnie odbierasz funkcję MVP. Szczegóły tego programu znajdziesz tutaj:
http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/9990213/

Tl;dr :
Nie, nie otrzymujemy żadnego pieniężnego wynagrodzenia.

Świetnie a więc "wiemy" już, że za darmochę.

Odnośnie MVP: "...Są oni rozpoznawanymi członkami społeczności, którzy potrafią się dobrze oddziaływać na innych..."

Czyli co?... manipulować :DDDDDDDD

Tu chyba jest nawet błąd :d
07.10.2014 11:51Wpis zamieszczony przez: Orkan
Tu chyba jest nawet błąd :d

Się rozumie się :P

EDIT: Wycięło mi resztę posta :P

07.10.2014 11:51Wpis zamieszczony przez: Orkan
Czyli co?... manipulować :DDDDDDDD

Nie. Staramy się pomagać, odpowiadać na pytania i łagodzić spory. Przy okazji wcielenia do szeregów MVP nawiązała się pdobna dyskusja i mam na ten temat tylko jedno do powiedzenia:

14.04.2014 13:34Wpis zamieszczony przez: GurU
14.04.2014 02:35Wpis zamieszczony przez: Veldon
To takie trochę lizanie się po f...ach

A Blizzard ma darmowe wsparcie... I jeszcze się tym jaracie.

Darmowe wsparcie ma community i to już jakiś czas i nie dlatego że oczekiwaliśmy czegoś w zamian od producenta, ale dlatego że sprawia nam to przyjemność. Kilka miłych słów od gracza, któremu pomogło się w ten czy inny sposób to największe wynagrodzenie i motor do dalszego działania. Niektórzy po prostu lubią bawić się w "te klocki". To są internety! Tego nie ogarniesz! (^-^)

Status MVP jest przedewszystkim ułatwieniem nam pracy, szczególnie z nowymi użytkownikami, bądź tymi którzy nie mieli jeszcze styczności z naszymi tematami czy postami. Jak mówi opis na blogu StarCrafta 2:

[...] Kiedy widzisz wpis, zamieszczony przez MVP, weź sobie do serca to, co ma on/ona do powiedzenia [...]

Źródło: http://eu.battle.net/sc2/pl/blog/9990213

i na to liczymy :)
"Status MVP jest przedewszystkim ułatwieniem nam pracy, szczególnie z nowymi użytkownikami, bądź tymi którzy nie mieli jeszcze styczności z naszymi tematami czy postami. Jak mówi opis na blogu StarCrafta 2:..."

Jak praca to powinni zapłacić a serce zawsze mam po właściwej stronie tzn. po lewej :D

PS

Może byś tak poparł offline?:D
07.10.2014 12:06Wpis zamieszczony przez: Orkan
Jak praca to powinni zapłacić a serce zawsze mam po właściwej stronie tzn. po lewej :D

Nie wiem jak mam inaczej nazwać wypociny na forum :P

Tymczasem, kończmy offtop.

Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. Pożegnajmy Gerarda lub nie, ale nie róbmy sobie z tego tematu linczu.

PS:
07.10.2014 12:06Wpis zamieszczony przez: Orkan
Może byś tak poparł offline?:D

Niedługo muszę wychodzić do pracy więc offline będzie tylko gorzej :(
07.10.2014 12:08Wpis zamieszczony przez: Orkan
A ta umowa jest na czas określony ?:

Ciekawy? Zostań MVP a zobaczysz jakie są warunki :)

Wpis zamieszczony przez: spyras

pzdr

:DD ubaw po pachy

Ubaw to był po przeczytaniu pierwszego posta, teraz to orzeszki i chipsy i oglądamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07.10.2014 12:21Wpis zamieszczony przez: insan3
07.10.2014 12:08Wpis zamieszczony przez: Orkan
A ta umowa jest na czas określony ?:

Ciekawy? Zostań MVP a zobaczysz jakie są warunki :)

Wpis zamieszczony przez: spyras

pzdr

:DD ubaw po pachy

Ubaw to był po przeczytaniu pierwszego posta, teraz to orzeszki i chipsy i oglądamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Święte słowa ;d

PS

Widzę, że świetnie czytasz między wierszami, moim zdaniem to ty powinieneś zostać MVP:d
Nie chciałem nic pisać bo wydawało mi się że leżącego się nie kopie i każdy sam wyciągnie wnioski.
Ale jako że temat skręcił w stronę "udowodnij ze nie jesteś wielbłądem" to jednak coś dopiszę.

"Jako zielony nie mogę pisać tego co myślę, więc przestaję być zielonym żebym mógł pisać to co myślę i odchodzę z forum bo mam co innego do roboty niż pisanie na forum co myślę"
Dobrze streściłem? Chyba tak. Logiczne?

Już lepiej było zniknąć po cichu. Już prawie wszyscy zapomnieli.

A stawianie jakichś zarzutów bez choćby jednego przykładu na poparcie to jest coś w rodzaju "pluję i zobaczymy w kogo trafi" Dno i trzy metry mułu.
Srogi foch milordzie :P
Też nie chciałem nic pisać, ale sytuację trzeba sprostować, bo jeszcze niektórzy uwierzą w niektóre brednie z tego tematu...

MVP wcale nie jest ograniczony pod względem swobody wypowiedzi. Cały czas piszę o tym co mnie boli w diablo, sytuacja mnicha itd... Czasem pojadę równo, ale jakoś nie dostaję upomnień czy ostrzeżeń(Wuluxar może ma mój zły email?). Trzeba jedynie zachować w tym wszystkim umiar, nie przeklinać, starać się szukać argumentów.
Swoboda wypowiedzi a nadużywanie statusu MVP to dwie rózne sprawy, bycie MVP nie upoważnia Cię do spamowania ludzi na facebooku. Jeśli już powołujesz się na umowę to jest tam punkt o nienadużywaniu statusu MVP. Jest się nim tylko na forum, pamiętaj o tym.
Na przyszłość proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd jeśli Tobie coś nie wyjdzie. To że Ty się nie sprawdziłeś jako MVP nie znaczy, że ta rola na forum jest zbędna.

Miałem Cię za trochę bardziej wyważonego człowieka, ale po takim temacie widzę, że krążąca opinia pośród znajomych jest jak najbardziej prawdziwa.
07.10.2014 14:29Wpis zamieszczony przez: VVoju
To że Ty się nie sprawdziłeś jako MVP nie znaczy, że ta rola na forum jest zbędna.

BOOOOM BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JACKPOT!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum