Diablo III a Linux (ubuntu)

Pomoc techniczna
Witam, od jakiegoś czasu mam taki pomysł żeby przerzucić się na Linuxa. Oczywiście zachodzę w głowę czy się da, a jeśli tak to w jaki sposób odpalić na nim Diabełka. Druga sprawa jest taka, że słyszałem plotki, że Blizzard banuje (banował) linuxiarzy. Czy ktoś z supporta, bądź ktoś kto mógłby oficjalnym oświadczeniem Blizzarda odpowiedzieć mi na to pytanie? Dzięki wielkie za pomoc :).
slowo klucz "wine" sam nie probowalem ale z tego co widze powinno dzialac https://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=29952
Witam Casso!

Dziękuję za wiadomość.

Linux nie jest oficjalnie obsługiwany przez Diablo III, ale jednocześnie nie słyszałem o przypadku banowania licencji za jego używanie wspólnie z DIII.

Gracze korzystający z Linuxa i grający DIII robią to jednak na własną odpowiedzialność. Pomoc techniczna nie obejmuje porad dla Linuxa - w tym aspekcie trzeba polegać na społeczności samego systemu operacyjnego.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Czyli idąc tym tropem mogę dostać bana ale nie muszę? Śmieszne, równie dobrze mogę korzystać z BOT'a Blizzard może go nie wykryć. Moim zdaniem powinni się w jakiś sposób do tego ustosunkować i nawet jeżeli ktoś miałbym czuć się pokrzywdzony tylko dlatego, że używa innego systemu jasno wiedziałby za co dostanie bana. W tym wypadku jest 50% szans na to, że pieniądze i czas nie pójdą na marne. Trochę to przykre, gdyż zawsze uważałem support Blizzard'owski za jeden z lepszych..
Swojego czasu grałem w D3 (jeszcze przed dodatkiem) na linuksie a dokładnie na debianie. Również miałem podobne rozterki więc napisałem sobie do supportu. Później jak żona będzie w domu to zapostuję Ci odpowiedź (bo z jej konta szło pytanie), ale w skrócie wyglądało to tak:

zaproponowano mi abym najpierw potestował sobie na koncie typu starter - jeżeli będzie OK to śmiało możesz grać. Ważne byś nie kombinował. Jak już się zainstaluje i będzie działać to po prostu graj.

P.S. Ja korzystałem z automatycznych skryptów playonlinux. W okienku wybrałem sobie grę i samo pobrało niezbędne biblioteki.

Pozdrawiam
Witam serdecznie chciałem odświeżyć temat Diablo 3 na linuxie i rzekomego bana bo mam linuxa na ubuncie i chciałbym grac juz typowo na linuxie a grzecznie mowiac nie chcial bym dostac bana lub miec zablokowane konto bo w tym przypadku zasypie support wiadomościami o odblokowanie wszystkiego czekam na rzeteln odpowiedz Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum