ROS

Pomoc techniczna
Cześć, pomóżcie proszę, mam zakupionego RoS'a. Mam ponad 340 paragon. Nie mogę włączyć gry ponieważ wyświetla się, że nie mam zakupionego dodatku. Proszę o szybką odpowiedź.
Witam V3n0m20PL!

Dziękuję za wiadomość.

Zacznij od usunięcia plików cache oraz tools.

Jeśli problem cały czas istnieje, zresetuj hasło do konta Battle.net oraz wykasuj i wpisz od nowa detale logowania w Aplikacji Battle.net.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Dzięki wielkie!! Działa! Kocham Cię! :D
Potwierdzam. Sposób działa po zmianie hasła. Dziękuję.
Mam ten sam problem. Zakupiony RoS,mimo tego w Battle.net jest na zielono napisane" Dostępne ulepszenie" jakbym tego nie miał ...
Zrobiłem jak wyżej napisane tzn. usunąłem cache. hasło zresetowane,aktualizacja,od nowa zrobiona MIMO wszystko DALEJ jest ten sam problem uniemożliwiający gre w RoS.
PROSZE O POMOC!

Moge dodac ze na koncie mam juz kilka postaci powyżej 60poziomu lecz nie moge nimi grać bo od razu wyskakuje bład 316610 . W grze widoczne wszystkie NPC uzyskane dopiero po zakupie RoS.
@Broq991: na twoim koncie nie ma w tej chwili licencji Reaper of Souls. Skontaktuj się z Działem Pomocy w celu uzyskania dodatkowych informacji w tej sprawie.
Przepraszam, ale nie rozumiem co się dzieje - Blizzard.com twierdzi iż mój kod( mam tu na myśli ten, który zn. się wewnątrz pudełka na płyty CD) został zaakceptowany: ,,Zrealizowano kod";, mimo to w dalszym ciągu nie mogę wybrać swojej postaci w grze ponieważ za każdym razem wyświetla się błąd o kodzie 316610 z komunikatem ,,Ty lub jeden z członków twojej drużyny nie macie dostępu do tego elementu". Wnioskując z powyższego, w moim przypadku istnieje sprzeczność pomiędzy stanem faktycznym a stanem formalnym; pytanie tylko czemu?

Tak na marginesie, ręka mi zadrżała, gdy dzisiaj w sklepie trzymałem pudełko za 109 PLN w sklepie; to nie są czasy na wywalanie stówki w lewo, czy w prawo. Pamiętam wszak czasy D2, gdy w nieskończoność powtarzało się instalację bo wystąpił jakiś błąd; w D1 też się trzeba było czasem bawić w pliki tymczasowe.
Ale A.D. 2019, full control, nadzór lepszy niż w zakładach karnych nad klientem, i dalej kwadratowe jaja? Szczerze - odechciewa się od tego gry.

Proszę mi napisać co mam zrobić jakbym był idiotą. Mam wyższe wykształcenie, ale jak widać w dalszym ciągu niedostateczne by sprostać kreatywności Blizzard.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum