Multiplayer xbox 360

Pomoc techniczna
Połączyłem swój xbox live z bettle.net i dalej nie mogę grać MP. Może trzeba te ustawienia sieciowe zmienić ? Na jakie ustawienia mam zmienić abym mógł grać MP. <br/><br/>PS. jeśli jest to potrzebne to powiem: zacząłem wczoraj grać w mam prawie skończony AKT I
Łączenie nie ma żadnego związku grą MP, łączysz tylko po to żeby dostać jakieś itemy bonusowo, to są dwie oddzielne sieci, nie wiem czemu niemożesz grać opis problemu jest chyba dla wróżki, masz gold wykupiony?
Tak mam ;D Powiedz mi jak ty to zrobiłeś że grasz multi to ja też tak zrobię ;D
Witam YolSonPL!

Dziękuję za wiadomość.

Połączenie konta Xbox z Battle.net to w tej chwili zabieg w dużej mierze kosmetyczny.

Zapraszam do lektury tego artykułu pomocy.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Co to znaczy "zabieg w dużej mierze kosmetyczny" ? :)
Połączenie kont pozwoli Ci uzyskać unikalny przedmiot w grze - Sygnet Zamieci (zapewnia on niezłą premię do obrażeń oraz daje szansę zamrożenia trafionych przeciwników).
Dostałem już ten Sygnet, ale nadal nie wiem jak mógłbym grać w Multiplayer. Może wiesz jak to zrobić i opowiedziałbyś mi o tym w kilku krokach i o wymaganiach jeśli są jakieś, ponieważ kupiłem Diablo 3 żeby grać multiplayer :)
Jestem teraz w EKRANIE TYTUŁOWYM i pisze "NACIŚNIJ DOWOLNY PRZYCISK'' no to klikam i jestem w menu. Jest tam coś takiego jak:

-Kontynuuj
-Ustawienia gry
-Szybka gra
-Opcje
-Więcej

Widzę moją postać itd. Pod nią jest coś takiego jak:
A Zatwierdź X Zaproś znajomych Y Zmień postać B Wyjdź LB Grupa Xbox Live

Nie ma takiego znaku ale ten przycisk to trójkącik zwrócony w prawo i to są Ustawienia Sieciowe

Wchodzę w te ustawienia sieciowe (ponieważ myślę, że dzięki nim będę mógł grać Multiplayer) i jest tam coś takiego jak:

-Tylko lokalnie
-Łączenie systemowe
-Tylko z zaproszeniem
-Tylko znajomi
-Otwarte publiczne

No i ja wybieram łączenie systemowe (ponieważ myślę że będę mógł grać nie wiem czy to dobry wybór) Wychodzę z tych ustawień sieciowych i znowu jestem w menu i coś się zmieniło:

-Kontynuuj
-Ustawienia gry
-ZNAJDŹ GRĘ
-Opcje
-Więcej

Wchodzę w tą zakładkę ZNAJDŹ GRE i wyskakuje mi duży kwadrat i na dole pisze znalezione gry:0
Myślę, że coś jest nie tak ponieważ wątpię że nikt na całym świecie nie gra :<

PS. w opisie tego posta zapomniałem dopisać, że gram w Diablo 3 RoS :)

Proszę o pomoc !!! :)))
Jeżeli chcesz stworzyć grę multiplayer wybierz grę otwartą publicznie i czekaj aż ktoś dołączy, a jak chcesz dołączyć to klikni "znajdź grę" na ustawieniu :"otwarte publicznie"

Łączenie systemowe = łączenie 2ch konsol niech Cię ta opcja nie interesuje.

Znalezienie gry na konkretny quest czy akt może być problemem większość ludzi przeszła już kampanie i gra w trybie adventure i na wyższych trudnościach.
A ile będę czekał aż ktoś dołączy ?
Masz xboxa ? To pogramy ;D
Stety nie mam xboxa, spróbuj do kogoś dołączyć będziesz miał pewność że działa, a ile będziesz czekał to nie mam pojęcia, na normalu w akcie 1szym stawiam na nieskończoność:)
Jak mam dołączyć do kogoś ???

I jak napisałeś w ostatnim wpisie że ustawienia sieciowe należy ustawić na Otwarte publiczne i kliknąć ZNAJDŹ GRĘ a w tym tego nie ma tylko to jest w ŁĄCZENIE SYSTEMOWE. W OTWARTE PUBLICZNE JEST COŚ TAKIEGO:

-Kontynuuj
-Ustawienia gry
-SZYBKA GRA
-Opcje
-Więcej
Wybacz nie jestem przy konsoli mogłem coś pokręcić... :( będę mógł to sprawdzić dopiero ok 17 może ktoś pomoże ?

szybka gra nie łączy cię z nikim ?

na YT znalazłem że w game settings wybiera się gra publiczna czy lokalna jak jest tak jak na pc to wybierasz akt / trudność / zadanie zaznaczasz publiczna i powinno szukać ludzi.
Ustawiłem na tą gre publiczną, klikam SZYBKA GRA jest tam do wybrania KAMPANIA i PRZYGODA która jest zablokowana. To wybieram KAMPANIA i mam tam 3 prostokąty:

-OBECNY AKT
II AKT

-OBECNA ZADANIE
PRZECZESYWANIE KALDEUM

-DOWOLNY AKT
LOSOWY AKT

wybieram OBECNY AKT i pokazuje mi się PRZECZESYWANIE KALDEUM EKSPERT i WYBIJANIE POTWORÓW I POTYCZKI (właśnie nie wiem co wybrać i o co z tym chodzi) wybiera, wybijanie potworów, poziom trudności EKSPERT i jestem tam gdzie przed chwilą skończyłem grać i nikogo nie ma.

CZYLI MULTIPLAYER W DIABLO 3 TO TAK NAPRAWDĘ PRZECHODZENIE KAMPANII I TO WSZYSTKO ? NIE MOŻNA AKATKOWAĆ INNYCH ITD. ?CZYLI MUSZĘ PRZEJŚĆ CAŁĄ GRĘ ŻEBY GRAĆ Z INNYMI LUDŹMI ?
Już pisałem że ciężko znaleść grę na konkretnych ustawieniach 99% ludzi gra na udręce 6 w trybie adventure, nie można atakować innych poza specjalną areną która jest dostępna z miasta, granie w d3 razem to kampania, tryb adventure czyli zadania w aktach, rifty, great rifty... między sobą nikt się nie bije bo postacie są nie zbalansowane pod tym względem. Wybierz dowolny akt żeby rozszerzyć wyszukiwanie gier.. zresztą na tej trudności i tak może być ciężko. Nie nie musisz przechodzić całej gry możesz zagrać w każdym momęcie, a tryb adventure odkrywa się po przejsciu gry.
Aa ok xd pomogłeś mi dzięki wielkie ;)
Rozumiem, że trzeba wykupić wersje gold żeby grać w trybie multiplayer?
Zrobilem po kolei to co napisaliscie . Oczywiscie znalazlo mi gre. Ale pusta.. i tak za kazdym razem... wtf ?
Z ta roznica ze nie na 360 tylko na one s
Hej mam problem jak zdobyc złote członkostwo Xbox LIVE aby móc grać w Diablo III online?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum