Jak uruchomić 2 kopie Diablo 3 na jednym Komputerze

Pomoc techniczna
Witam,

czy jest w ogolę taka możliwość jeszcze w wersji 2.1.2 ???
Jeżeli Tak czy ktoś wie jak to zrobić??
Odpal diablo z parametrem -launch, musisz mieć dwa konta, grę można odpalić tylko w najnowszej wersji czyli 2.1.2.28709, chyba że pst to również musi być zaktualizowana.
Witam Asuma!

Dziękuję za wiadomość.

Uruchomienie dwóch klientów Diablo III powinno być możliwe, ale do jednoczesnej gry są wymagane dwa osobne konta Battle.net z niezależnymi licencjami Diablo III.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam,

Bardzo proszę kogoś o pomoc. Zawsze uzywalem u siebie z zona programu asterv7 ktory tworzyl z jednego komputera 2 niezalezne. Tzn zona grala na monitorze a ja mialem swoja myszke i klawiature na telewizorze. Poprzez dopisanie komendy -launch moglismy razem cieszyc sie gra jednak kiedy weszla aktualizacja niestety nie moge juz uruchomic 2 odrebne klienty wyskakuje blad i koniec. Niech ktos sproboje u siebie chociaz na 1 monitorze uruchomic 2x diablo poprzez launch. Dziwne ze byla taka mozliwosc a teraz niestety nie ma...
juz zrobiłem
Dziękuję za potwierdzenie rozwiązania :)

Dodam jedynie, że nie byłem w stanie potwierdzić żadnych zmian w Diablo 3, które mogłyby mieć wpływ na działanie Aster V7.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam czy jest jeszcze możliwe odpalenie 2 kont w Diablo 3 czy już nie. Battle.net z niezależnymi licencjami Diablo III. i nie mogę ich odpalić jednocześnie.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum