Czy sekrety w diablo są nadal aktualne?

Dyskusja ogólna
Chciałbym się dowiedzieć czy nadal jest możliwość "zabicia" zespołu deweloperskiego gry w akcie pierwszym i wejście do ukrytego poziomu.
Sekret, to sekret... ale jednego z nich w V akcie widziano... Tylko ciii
Z sekretów to masz tak:

Akt I: Piekło Twórców - czwarta krypta na Cmentarzu, gdzie bossem jest Jay Wilson i za niego dostajesz achievment "Nie żyje Jay"

Akt I: Kaprysowo - no to wiadomo, achievment "W krainie Jednorożców". Można wejść jak Tęczowy Goblin otworzy portal więc po co zbierać elementy na Pasterski Kostur...

Szczelina Nefalemów: jedna szczelina jest z twórcami gry a bossem jest Josh Mosqueira, achievment zwie się "W krainie Mosquitów" czy jakoś tak...
To co wymienił Obishedo + jeszcze jest coś takiego jak krowi rift, gdzie mobami są krowy a bossem Władca Dzwonków, czyli w praktyce krowi król.
czy z tym aktem 1 nie było przypadkiem tak, że goblin a portal z kija to 2 różne miejsca? w ang wersji jest whimsydale z goblina, i whimsyshire z kija, przy czym tylko w whimsyshire można zdobyć hamburger itd. poza tym achiv jest za portal z kija, z goblina wątpię, poprę to przykładem w którym dostałem achiv za wejście do portalu z kija jakiś czas po tym, jak wyczyścilem portal z goblina
Dark Templar może masz rację bo ja ten kijaszek to miałem złożony krótko po tym jak do gry dodano możliwość zdobywania paragonów czyli naprawdę dawno, dawno temu... gdzieś w 2012 roku więc achievment miałem szybciej niż wprowadzono Tęczowego Goblina. No, ale słyszałem, że zalicza osiągnięcie bo goblin otwiera właśnie tę krainę... Może jestem w błędzie?
08.05.2015 19:36Wpis zamieszczony przez: Obishedo
Z sekretów to masz tak:

Akt I: Piekło Twórców - czwarta krypta na Cmentarzu, gdzie bossem jest Jay Wilson i za niego dostajesz achievment "Nie żyje Jay"

Akt I: Kaprysowo - no to wiadomo, achievment "W krainie Jednorożców". Można wejść jak Tęczowy Goblin otworzy portal więc po co zbierać elementy na Pasterski Kostur...

Szczelina Nefalemów: jedna szczelina jest z twórcami gry a bossem jest Josh Mosqueira, achievment zwie się "W krainie Mosquitów" czy jakoś tak...

kiedyś było jeszcze osiągnięcie za rejestrację edycji kolekcjonerskiej, zaliczało się do wspaniałych osiągnięć ale zostało usunięte
jedna szczelina jest z twórcami gry a bossem jest Josh Mosqueira

Ostatnio nawet na niego trafiłem ;)
Ostatnio znalazłem jeszcze info o tym, że w starych ruinach pojawia się ukryta lokacja o nazwie studnia jakości
Jest jeszcze jeden w ruinach seszeronu. Przy pradawnym tronie króla. Portal do innego wymiaru. Sam duch króla nam pomaga. 5 marca 2017 roku odkryłem o 19.00. Super.
Z tego co pamiętam to on pojawia się w marcu na cześć Kevina Kana'iego. Można wejść przy Nieśmietrelnym Tronie do Matecznika Kanaiego i pozabijać krowy.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum