Patch 2.3- Czyli tego się nie spodziewałem

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 6 7 8 10 Dalej
Na diablofans jest też taki cytat: "Reality has shifted - Greater Rifts no longer require trials, Nephalem Rifts no longer need keys, and Bounties are now a great source of gold, crafting recipes and materials. Has the world gone mad?"

Czyli także rifty bez kluczyków ? ciekawe.
Skoro nie ma kluczy jako takich mogli by wprowadzić możliwość modyfikacji Riftów za pomocą przedmiotów lub materiałów legendarnych, aby można było wylosować Szczelinę o konkretnych właściwościach.
29.06.2015 13:25Wpis zamieszczony przez: Mrukar
Skoro nie ma kluczy jako takich mogli by wprowadzić możliwość modyfikacji Riftów za pomocą przedmiotów lub materiałów legendarnych, aby można było wylosować Szczelinę o konkretnych właściwościach.

cos jak mapy i skrzynki specjalne w poe? bardzo dobry pomysl :)

Na diablofans jest też taki cytat: "Reality has shifted - Greater Rifts no longer require trials, Nephalem Rifts no longer need keys, and Bounties are now a great source of gold, crafting recipes and materials. Has the world gone mad?"

Czyli także rifty bez kluczyków ? ciekawe.

a po co nam gold? czyzby pojawil sie jakis przepis ktory wymaga od nas 1b golda za kazdym razem? oby nie musieli zmieniac tej zmiennej golda na jakas wieksza long long long long int hah

a co do tego ze t7-10 nie beda bardziej interesujace niz t6 to po co oni to robia? nowe poziomy trudnosci maja byc z zalozenia bardziej interesujace...
29.06.2015 13:29Wpis zamieszczony przez: DarkTemplar
a co do tego ze t7-10 nie beda bardziej interesujace niz t6 to po co oni to robia? nowe poziomy trudnosci maja byc z zalozenia bardziej interesujace..

Według czyjego założenia?

Nowe poziomy mają być trudniejsze, interesujące to raczej coś innego.
29.06.2015 13:48Wpis zamieszczony przez: LemonidasRex
Według czyjego założenia?

Nowe poziomy mają być trudniejsze, interesujące to raczej coś innego.

Wobec logicznego myślenia.

WG mnie dyskusja ta nie do końca ma sens, wydaje mi się że źle zrozumieliście wypowiedź.
Padło pytanie
I appreciate the torment changes, however Extra Damage and Extra Hit Points on monsters is hardly interesting.

i na niego odpowiedź
T7-T10 aren't meant to be more interesting than T6 - they're just meant to be more appropriate for some players' gear levels.

chodziło o zarzut gracza który stwierdził że zrobienie trudniejszych poziomów nic nie wniesie w ciekawość samej rozgrywki. Sprostowali że nie chcą jej zmieniać tylko utrudnić. Jak narazie nikt nie wie jak wzrosną i czy w ogóle wzrosną nagrody za te wyższe poziomy.

Wg tego założenia t1 jest tak samo interesujące co t6, tutaj nic się nie zmenia w samej rozgrywce, jest "tylko trudniej".

wg mnie z każdą kolejną udręka będą większe nagrody, tak jak do tej pory.

Poczekamy zobaczymy. Pst rozwieje wątpliwości.
29.06.2015 14:39Wpis zamieszczony przez: Radwal
wg mnie z każdą kolejną udręka będą większe nagrody, tak jak do tej pory.

Jest normalne, że ludzie oczekują, że na wyższych Udrękach będzie wyższy drop i exp. To logiczne. Jak też to, że po U6 już mało kto będzie biegał, bo "nic nie dropi" ;-) Witajcie stada graczy PL gdzieś koło 10-20 na U10 ;) (no chyba że coś pominąłem i jednak jakiś mechanizm selekcji będzie, ale chyba jednak nie).

Ja tam na razie czekam na wieści z PTR, na wielkie cuda nie liczę (w końcu endgame będzie wyglądał jak obecnie), aczkolwiek mam nadzieję że będzie to jeden z kilku kroczków do znacznego podniesienia grywalności w D3.
Jutro PTR :)
https://eu.battle.net/support/pl/blog/17609270/?utm_source=external-twitter&utm_medium=posting&utm_campaign=BlizzardCSEUPromo&utm_content=news

o ile się nie mylę PTR to zupełnie inny serwer a prace konserwacyjne dotyczą standardowego serwera.
WoW +life/dmg - coz za powiew swiezosci :)
POE z nowym dodatkiem moze czuc sie zagrozone
Przełomowe zmiany... mieszają w tym samym kotle po raz n-ty. Najpierw dodali monster power, wywalili to, dodali udrękę i na koniec znowu dodają nowe poziomy udręki... A no tak, zmieniła się nazwa, no to faktycznie przełomowe zmiany. Od biedy dodają jakieś pierdoły żeby ta resztka graczy co została, nie odeszła. Minęły 3 lata, a dalej nie wiadomo kiedy zacząć grać żeby progres który uzyskamy nie poszedł w buty w następnym patchu. Jedyne co się zmienia to liczby na coraz większe, czekam tylko aż blizzard wprowadzi kolejną "PRZEŁOMOWĄ ZMIANĘ" i wrócimy do stanu z 2012 roku gdzie postacie miały po 60k dpsu.
29.06.2015 16:55Wpis zamieszczony przez: cZy
POE z nowym dodatkiem moze czuc sie zagrozone

A co mnie to obchodzi?
Przypomnieć wam, kiedy wyszedł naprawdę duży patch wprowadzający nowy content do gry Diablo 2 ?. Najpierw po roku, wyszedł 1.10 z Lord of Destruction, a następny 1.11 z Uber Tristram wyszedł 6 lat później. A gra jest grywalna do tej pory.

Co do T7-T10 - ewidentnie sie zgadzam. Jest to powrót do Monster Power 1-10, aczkolwiek dobrze że będzie chociaż wyższy poziom riftów. Ja osobiście bardzo lubię po nich latać, a Greater Rift nie przypada mi tak bardzo do gustu. Poziomy trudności na pewno prędzej czy później zostaną przemodelowane, gdy wejdzie nowy dodatek.

Porównania z POE powinny się skończyć. Mi osobiście gra się nie podoba. Ani fizyka, ani szata graficzna, ani wielkie drzewko umiejętności. Zdajcie sobie sprawę, że Diablo 3 kieruję się do grupy docelowej jakimi są casuale, a jeśli ktoś ma ochotę na coś trudniejszego (i o ile posiada stabilne łącze) to gra hardcore.

Kostka to duży krok naprzód. Jestem pewien że w przyszłości gra będzie dalej rozwijana, będzie wprowadzany nowy content i moją nadzieją są też Słowa runiczne które prędzej czy później będą w grze na pewno. Blizzard zdaje sobie sprawę z potencjału jaki jest w tym pomyśle i z niego nie zrezygnuje. Trzeba tylko czasu.
Z tego co pamiętam to LoD wszedł za patchem 1.06 . 1.10 wszedł sporo później i przyniósł przerbudowę drzewek i synergie...
Zgadza się, nie wiem czemu napisałem tam o Lord of Destruction. Aczkolwiek przesłanie logiczne :)
Czyli w skrócie legendy będą bardzo ładnie uzupełniać sety, a kostka pomoże odszukać brakujące części setu za niepotrzebną nam jego część, no ciekawie :)
Nowy łuk dla Demon Huntera zrobi miazgę ...

Yang's Recurve
New Legendary Bow
Multishot attacks 40% faster
Rolls with +30-40% Resource Cost Reduction

Po prostu miodzio.
30.06.2015 14:08Wpis zamieszczony przez: LemonidasRex
A co mnie to obchodzi?

Uspokój się
01.07.2015 09:41Wpis zamieszczony przez: Makuva
Uspokój się

Ten post to tak dla nabicia większej ich ilości? LemonidasRex zwrócił uwagę iż jest to forum o diablo 3 i o nim tutaj rozmawiamy a wszelkie konwersacje o nieskazitelnym POE można robić w innym dziale.

Obecnie wszystkie nowe itemy crusa są skierowane pod młotki, jak widać blizz stara się nam upodobnić krzyżaka do hammeradina, jednak bardziej jestem ciekaw jak sprawdzi się nowy set dla mnicha, czy podbije obecny set burz? :D
Pozwolę sobie skomentować po długim, długim czasie:

1.Ruiny Seszeronu.

Wielki plus dla Blizza za nowe lokacje/potwory, w dodatku nawiązujące do D2. Więcej takich prezentów!

2.Kostka Kanaiego.

Idea zacna - ruszy zlecenia, da kilka rozwiązań znanych np. z PoE. Ale czy nie wypaczy sensu gry, tj, farmienia i szukania lepszych przedmiotów? Np. zmiana setu na inny set. Wieloktrotnie miałem już niemal cały komplet, szukałem tego jednego, jedynego, ale padały inne. Wreszcie - buch, wypadł! Jakaż to była/jest radość. A teraz mogę podejść do kostki i sobie taki przedmiot przemienić.

Stoję na stanowisku następującym: TAK dla KOSTKI i tego co oferuje, NIE dla możliwości wylosowania starożytnej legendy/setu. Nie zabierajmy radości z rzadkiego dropu!

3.Nowe materiały i lepsze nagrody za zlecenia

jw, bardzo dobry zabieg.

4.Zmiany w Greater riftach.

na GR trzeba chuchać i dmuchać, bo to obecnie jedyny tryb, który daje mobilizację do grania a sam w sobie jest świetnym end-game'm (ulepszanie klejnotów). Dlatego ostrożnie przypatruję się zmianom.

5.Sezonowe postępy.

Ot, ciekawy dodatek, ale nie interesuje mnie za bardzo. Cieszy że jest.

6.Nowe poziomy Udręki.

Jeżeli za zwiększeniem poziomu udręki nie pójdzie tylko podwyższenie HP/DPS mobów, tylko np. większa ilość championów albo 6 affixów na elicie, jestem na tak.

7.Nowe przedmioty leg i zestawy.

no oczywiście że tak :)

8.Zdobywanie pasywnych umiejętności z legend.

System ciekawy, ale tak jak przy uwagach dotyczących kostki: obecnie w grze istnieje coś takiego, jak dylemat, co założyć, a co nie. Te dodatkowe affixy z legend sprawią, że już nie będziemy musieli się przejmować, główkować, kombinować. No chyba że myślimy o tym, jak mocniej podbić DPS. Jestem na nie w tym kształcie.

9.Zmiany w systemie walki.

Tak.

Zachęcam do polemiki.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum