hacknslash.pl

Dzieła społeczności
Chciałbym zaprosić wszystkich graczy Diablo 3 na http://www.hacknslash.pl - forum poświęcone grom hack and slash, czyli takim tytułom jak właśnie D3, które z uwagi na swoją popularność ma u nas swój własny dział rozbudowany o subfora. Na forum można dyskutować również o innych grach oraz na tematy ogólne, a do luźnych pogawędek przygotowany został Shoutbox.

Hacknslash.pl posiada swoją własną, unikalną skórkę w ciemnej kolorystyce. W planach znajduje się również przygotowanie jasnego stylu forum, ale do tego czasu każdy użytkownik może wybrać jedną z jasnych skórek zainstalowanych aktualnie na forum.
W przyszłości planujemy organizować konkursy z różnymi nagrodami do wygrania jak np. klucze beta, kody PSC, gadżety z wybranych gier i wiele więcej. Z uwagi na to, że tematyka forum to cały gatunek gier i dany rodzaj nagrody nie mógłby zadowolić każdego użytkownika, schylalibyśmy się tutaj w stronę nagród postaci "wybierz przedmiot do kwoty X". Pierwszego konkursu można spodziewać się najwcześniej na jesieni. Oprócz wspomnianych wcześniej rzeczy zamierzamy również stworzyć tzw. buildery ułatwiające użytkownikom tworzenie buildów m. in. do Diablo 3, aby użytkownicy nie musieli posiłkować się zewnętrznymi narzędziami.

Serdecznie zapraszam.
Powodzenia! Trzymam kciuki za Wasze forum, mam nadzieję, że użytkowników będzie wielu :) Jeśli potrzebowałbyś z czymś pomocy, to wal :)
Zacna inicjatywa! W ramach naszej strony (hackslashsite.pl) też planowaliśmy forum, ale skoro jest już Wasze, nie zamierzamy robić konkurencji. Ale o kooperacji zawsze można pomyśleć i pogadać :)

Pozdrawiam!
o

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum