Problem z misją starożytny artefakt

Dyskusja ogólna
Witam tak jak w tytule mam problem z misją starożytny artefakt mianowicie po rozmowie z Zoltun Kull nie aktualizuje mi się zadanie tzn nie moge go wykonać bo nie mam go jako tako wziętego. Wyczyśliłem kilka razy ruiny ale to nic nie dało. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić to będe wdzięczny za napisanie.
Misja sie nie pojawia jak w kampani to nie bug :) kostke kanaiego znajdziesz na koncu drugiego pozomu ruin seszeronu (blisko krola kanaiego - a jego łatwo znaleść)
N

04.10.2015 16:28Wpis zamieszczony przez: Tosiek
Misja sie nie pojawia jak w kampani to nie bug :) kostke kanaiego znajdziesz na koncu drugiego pozomu ruin seszeronu (blisko krola kanaiego - a jego łatwo znaleść)

Pls powiedz gdzie, bo nie moge znaleźć. Jestem przy Kanaim, cofnąłem się, wszystko porozwalałem, obszukałem. I nic
Musi być. Ruiny Seszeronu, idziesz na 2 poziom, na którym jest i tron Kanaiego i kostka. Kostka to malutkie kwadratowe pomieszczenie, zawsze na północy, północnym-wschodzie mapy.

PS. To NIE JEST wewnątrz pomieszczenia z tronem Kanaiego.
tak tylko poziomu 2 nie ma
Pewnie niedokładnie przeszukałeś.
Odezwij się w grze to poszukamy razem jeśli nadal nie masz kostki.
Panowie! Skupcie się. K....a!!
Drugi poziom Ruin Seszeronu?! Nie ma czegoś takiego!
Poziom nosi nazwę Pradawne Sanktuarium, do którego dostajemy się z Ruin Seszeronu. Tyle w temacie.
ale gdzie są te ruiny seszeronu ?!?!?!
01.11.2017 15:44Wpis zamieszczony przez: Silnoręki
ale gdzie są te ruiny seszeronu ?!?!?!

Szukaj wejścia w Ruinach Seszeronu* do Pradawnego Sanktuarium. I tam znajdziesz salę z tronem a nad nim Kostkę Kanaiego.

* Ruiny Seszeronu są w Akcie 3
pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum