Klan Grupa Szybki Atak (GSA) wznawia rekrutację

Klany, społeczności i znajomi
Klan Grupa Szybki Atak wznawia rekrutację od 01.12.2015 dla graczy niesezon // sezon (z nastawieniem na niesezon)

Poszukujemy ludzi ambitnych, chcących się rozwijać, otwartych na sugestie innych.
Nasze wymagania do spełnienia do daty granicznej 31.12.2015 w stosunku do klanowiczów (obecnych jak i chcących przystąpić) to:

Minimum 900 paragon

Wynik w głębokiej szczelinie team:
3/3 min 74

lub

4/4 min 75

Na chwilę obecną rekordy klanowe to:
Solo:
NS
Barbarzyńca 68 (Solaris)
Mnich 68 (August)
Krzyżowiec 60 (Marius)
Łowca demonów 61 (Rotix)
Szaman 67 (Ravenscar)
Czarownik 62 (MonteR)

2/2
72 (Bartolus, Ktosiu)

3/3
72 (Tulipan, Ravenscar, Heban)

4/4
75 (Miszkowiec, Luuk, Ralfik, Saincik)

Wyniki nie są oszałamiające, ale w ostatnim czasie ok. 30 klanowiczów postanowiło spróbować swoich sił poza klanem.

Dziękujemy im za wspólną grę i zapraszamy chętnych do wstąpienia w nasze szeregi.

Jeśli nie masz satysfakcjonujących Cię wyników, ale uważasz, że masz potencjał na to by osiągnąć minimum klanowe w szybkim tempie zapraszamy do społeczności T10Club, w której znajdziesz party do speed gr albo 75+.

Serdecznie zapraszam do wstąpienia w Nasze szeregi, bo uważam, że warto.

W razie pytań proszę o kontakt ze mną w grze

Poszukujemy ludzi ambitnych, chcących się rozwijać, otwartych na sugestie innych

Od siebie dodam , otwarci na sugestie innych łatwiej się rozwijają .

ZAPRASZAM
Yo

Serdeczne pozdrowienia dla lidera Stu! :)
zapraszamy :)
Rekrutacja w dalszym ciągu jest otwarta. Zapraszamy.
Zapraszamy nowych graczy
Wszystko się zgadza, tylko 2 rzeczy tu nie mają sensu..
Przecież to klan przejściowy zgadza się? Czemu nie macie od 0-800 w tym czasie gracz poznaje gre i może szukać odpowiedniego klanu do swoich wymagań..
No i te wyniki w 3 i 4, to są rekordy czy na jakim poziomie speedy latacie ?
Tak dużo pytań :/

Raczej(nie sprawdziłem) jezeli wasz rekord* klanowy to 75 to wątpliwe są speedy na twojej społeczności wydaje mi się ze jesteś goloslowny:(
Nie mam zamiaru polemizować z osobą, która zaśmiecała poprzedni wątek rekrutacyjny.

Proszę klanowiczów o niekarmienie trolla.

Dziękuję
Szkoda bo lubiłem ten temat i rozmowę z jakże rozgarnietymi członkami gsa.
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam udanej rekrutacji i wysokich lotów !
No David, co jak co, ale przynajmniej było darmowe podbijanie tematu!

Życzę wyników wyższych niż obecne sgr :)
ZAPRASZAMY DO GSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mógłbym? bardzo chętnie gram mam już 18 lvl.
12.12.2015 08:35Wpis zamieszczony przez: GhostRider
@Vermyn

No co Ty Veronika? Okres Ci się spóźnia czy jak? Już nie pamiętasz jak sama prowadziłaś temat rekrutacyjny do GSA tutaj na forum?

LINK do rekrutacji Verci - http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/14381090375

No i co ma wspólnego mój temat rekrutacyjny? Raczej niestosowne jest zapraszanie kogoś do GSA, nie będąc w klanie, przynajmniej wg mnie. Idąc tym tropem - planujesz zakładać tematy rekrutacyjne innym klanom? W sumie ciekawa fucha :D

PS. Poza tym hmmm.... w temacie rekrutacyjnym "wjeżdżasz" na oficera z byłego klanu czyli GSA, a teraz stajesz się obrońcą? No stary, zdecyduj się, wybierz stronę po której stoisz :-)

A idąc dalej, skład jak opuszczałem klan, nie był jakoś super ogarnięty, rzecz jasna oprócz paru osób z którymi można było śmigać sgr. Znam przypadki graczy, którzy jeszcze kilka dni temu nie potrafili ubrać supp barba, nie będę tu wymieniał o kogo chodzi, ale niektórzy będą wiedzieli o kim mówie :) Tak czy inaczej, pozdrowienia dla znajomych w próbie odbudowy klanu!
ZAPRASZAMY DO GSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bądź co bądź łatwo was sprowokować..
Przykre jest to że w temacie rekrutacyjnym dajecie się ponosić emocją, ja osobiście gdyby w moim klanie była taka osoba co daje się tak *ponosić i oczywiście mieli byśmy swój topic walczył bym o to żeby go wywalić z klanu ponieważ nie jest stabilny emocjonalnie czyt. niedojrzały bo jakbyś jeszcze postarał się tak napisać żeby to coś wnosiło nawet proste hmm np: gówno nas obchodzi twoje zdanie... Oczywiście lepiej wdać się w dyskusje- mi się podoba !

Jeżeli mnie lubi, kocha czy nienawidzi to powinno akurat cie nie obchodzić :)
Osobiście wolałbym gdy wypowiadasz moje imię dodawał przed nim Pan bo wygląda na to ze jestem co najmniej 2x starszy od Ciebie, trochę szacunku !
W związku z moim przejściem wyłącznie na tryb HC zamykam ten wątek.

Obecnie rekrutację prowadzi Elessar.

Powodzenia chłopaki i dzięki za wspólną grę.

Pozdrawiam całą ekipę GSA:)
+++ REAKTYWACJA <GSA> +++
Serdecznie zapraszamy byłych członków klanu "Grupa Szybki Atak"
do ponownego wstąpienia do legendarnego klanu jakim nie tak
dawno jeszcze było GSA.
Oczywiście reaktywujemy się bez Studenta, Vermyna (czy tam SraValaca) oraz Gamblera (Winner i chyba jeszcze z 5 profili).

Wbijajcie ponownie do GSA
Ja jestem chętny. Nawet byłem tam kiedys oficerem.
I ja jestem chętny :-) do kogo się zgłosić ?
siemanko z checia sie przyłącze Retor#21573

gram krzyzowcem paragon 1000 Gr solo 102

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum