Klan Grupa Szybki Atak (GSA) wznawia rekrutację

Klany, społeczności i znajomi
GhostRider czy to jakaś podpucha czy cvos rzeczwiście tworzycie? Bo nawet w GSA nie jestes.
salceson jest u mnie w klanie i widze ze cos swiruje poza plecami powodzenia ogolnie to noob
No cóż umiejętność czytania ze zrozumieniem to chyba 5 klasa podstawówki...
Napisałem to w 2015 roku...
Dla ciebie mogę być kim tam chcesz.
---------------------
Nie zaśmiecaj wątku GSA tylko biegaj z ludźmi z publika zamiast z clanu ( z 130 ludzi ci zostało 25)
15.07.2018 13:38Wpis zamieszczony przez: salcessson
No cóż umiejętność czytania ze zrozumieniem to chyba 5 klasa podstawówki...
Napisałem to w 2015 roku...
Dla ciebie mogę być kim tam chcesz.
---------------------
Nie zaśmiecaj wątku GSA tylko biegaj z ludźmi z publika zamiast z clanu ( z 130 ludzi ci zostało 25)
h dzieci dzieci powodzenia
Ja to generalnie polecam nową ofertę Canal +.

Ich odbiornik odbiera teraz więcej kanałów w dobrej cenie.
Zapraszamy serdecznie do klanu GSA!!!!
TS wymagany?
Zapraszam do klanu Grupa Szybki Atak II. Klan stworzony dla graczy głównie niesezonowych.
Kiedyś topowy klan w Diablo 3. Postaram się go odbudować.

Niestety nie można odtworzyć pierwotnego GSA z powodu braku kontaktu ze StudentemWR, który jest nadal jego przywódcą ale nie gra już w Diablo 3 (może ktoś ma z Nim kontakt - to prosze o namiar).
Zapraszam do klanu.
Szukam zaprawionych w bojach oficerów, fachowców od komunikatorów i graczy - od początkujących do wyjadaczy. Zapraszam.
Zapraszam do klanu.
08.07.2018 02:57Wpis zamieszczony przez: GhostRider
+++ REAKTYWACJA <GSA> +++
Serdecznie zapraszamy byłych członków klanu "Grupa Szybki Atak"
do ponownego wstąpienia do legendarnego klanu jakim nie tak
dawno jeszcze było GSA.
Oczywiście reaktywujemy się bez Studenta, Vermyna (czy tam SraValaca) oraz Gamblera (Winner i chyba jeszcze z 5 profili).

Wbijajcie ponownie do GSA

Komuś żal d**pę ściska, bo nigdy nie był rank1? Po pół roku aż tu zajrzałem, bo dostałem linka i przyznam, że uśmiałem się. :D

PS. Nie gram tyle czasu, a Ty jeszcze nie nadgoniles z paragonem? Amator ;)
Mama Valaca (Vermyna) zrobi każdemu nowemu członkowi GSA pyszną jajecznicę także wbijajcie póki są jeszcze miejsca!!!
<<< P O D B I J A M >>>

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum