Skrzynia i sezony

Dyskusja ogólna
A jeśli ktoś przykładowo pominie te kilka sezonów dzięki którym można było zdobyć kolejne zakładki w skrzyni to co, już nie będzie miał szans na zdobycie wszystkich zakładek?
Sezony mają niby trwać dopóki będzie Diablo 3 a dodatkowych zakładek można będzie zdobyć jak na razie tylko 4 za 4 sezony. Ten jest pierwszy z zakładką więc jeszcze 3 sezony - 6,7 i 8. Więc jeśli po 8 nie będziesz miał 4 dodatkowych zakładek to kolejną zdobędziesz przykładowo w sezonie 9. Oczywiście to tylko gdybanie bo wymagania co do zdobycia tych dodatkowych zakładek spotkały się z olbrzymią krytyką graczy i stawiam na to że od kolejnego sezonu albo zakładka będzie już za 70 lvl postaci albo wszyscy dostaną ją po zakończeniu sezonu niezależnie czy będą na nim grać czy nie.
W sensie, że zdobycie tej dodatkowej zakładki jest (w obecnym sezonie) uważane za trudne?
05.03.2016 13:04Wpis zamieszczony przez: Lamcia13
W sensie, że zdobycie tej dodatkowej zakładki jest (w obecnym sezonie) uważane za trudne?

Też tak to odebrałem... Trzeba się postarać żeby nie dostać dodatkowej zakładki, przecież te osiągnięcia wpadają praktycznie same podczas normalnej gry.
Wystarczy ogarniać i nawet nie grając dużo można spokojnie w tydzień czy dwa ogarnąć bez specjalnego wysiłku(miałem już w tym sezonie cosezonową przygodę na hc, tempo zdobywania sprzętu w grze solo wcale nie odstaje tak bardzo jak w party, dzień czy dwa i postać ubrana na 60+)
Skończcie już bredzić o tych dwóch tygodniach bo jeszcze przeczyta to ktoś nowy i uwierzy.
Tak ciężko wam pojąć fakt losowego systemu w tej grze? Jeden dostanie po tygodniu a drugi po 2 miesiącach. Na forum US ładnie to ostatnio ktoś opisał. Potrzebował ponad 250 godzin aby zdobyć zakładkę.
W poprzednim sezonie miałem Piec przy pierwszej próbie z kostki, a w tym na ponad 30 prób 0. Za to tydzień później w ciągu 2 dni poleciały mi 3 z dropu w tym jeden starożytny.
W poprzednim sezonie praktycznie z miejsca miałem bardzo ładne Powściągliwość i Skupienie, a w tym sezonie na 500 paragonów nie dość że dropły mi "aż" 2 to żaden nie nadawał się nawet do rollowania.
Nadal więc trafia się na ścianę bo dopóki nie masz 7-8 konkretnych przedmiotów to stoisz w miejscu.
Ja jak słyszę te bzdury o ubieraniu się w 2 dni i lataniu na t10 to mnie krew zalewa. Wszystko to losowość, jeden zdobędzie broń po 70 levelu, a drugi po 500 paragonach. Zandek ma 100% racji i moje spostrzeżenia się z tym pokrywają. Jak ktoś ma pecha to może i pół roku grać i nie przeskoczy pewnych rzeczy. Ja na sezonie z ledwą bidą zrobiłem 70gr solo dla osiągnięcia. Ja skrzynię dostałem po około 600 paragonach, czyli nie 2 tygodniach...
70 gr solo nie jest potrzebne, by dostać zakładkę.

Ja potrzebowałem chyba tygodnia, może półtorej, by latać na T10 swobodnie tak, jak chciałem - bo żeby latać w ogóle, wystarczył pełen set z rozdziałów 3 i 4. A jak już się zacznie latać na T10 i robić szczeliny, to zaczyna się kompletowanie dropu (w szczególności, docelowego). Jak ktoś ogarnia mechanikę i zasady gry, to nawet nie dysponując sprzętem marzeń jest w stanie wiele zdziałać, w szczególności to, co jest wymagane do zakładki nie wymaga super buildu. W każdym razie, mnie nie było potrzebne, sprzęt mam dosyć wręcz dziadowski.
Podbijam temat dodatkowych zakładek. Miałam ponad 2 lata przerwy w grze i zastanawiam się jak obecnie zdobyć zakładki. w sezonie 15 nie widzę (ew.nie znalazłam zadań) które dawałyby w nagrodę dodatkową zakładkę.
Pomocy :)))
31.12.2018 18:06Wpis zamieszczony przez: Hard3r
Podbijam temat dodatkowych zakładek. Miałam ponad 2 lata przerwy w grze i zastanawiam się jak obecnie zdobyć zakładki. w sezonie 15 nie widzę (ew.nie znalazłam zadań) które dawałyby w nagrodę dodatkową zakładkę.

jesli posiadsz juz 4 dodatkowe zakladki to wiecej nie ma
w kazdym badz razie zakladke zdobywa sie za ukonczenie wszystkich zadan w sezonie .
31.12.2018 18:11Wpis zamieszczony przez: aditech
31.12.2018 18:06Wpis zamieszczony przez: Hard3r

w kazdym badz razie zakladke zdobywa sie za ukonczenie wszystkich zadan w sezonie .

nie wiem czy mam 4 dodatkowe czy nie, nie wiem ile mają inni ja mam 6
31.12.2018 22:07Wpis zamieszczony przez: Hard3r
31.12.2018 18:11Wpis zamieszczony przez: aditech
...

nie wiem czy mam 4 dodatkowe czy nie, nie wiem ile mają inni ja mam 6

Na tą chwilę można mieć 12 zakładek.
Jeżeli kupiłeś RoS'a to doszły ci 2 nowe.
Z sezonów można mieć 4 dodatkowe
Razem do kupy jest ich 12.
Przy czym w grze pojawiają się gdy je "zakupisz" za złoto.
Każda następna jest droższa.
Zobacz czy czasem nie musisz zakupić następnych (wchodzisz w skrzynkę, powinien się pojawić przycisk "dokup zakładkę").

Zdobycie zakładki to przy dobrym teamie 1 dzień.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum