Gobliny na T10-najlepszy burst

Dyskusja ogólna
Moja główna klasa obecnie to mnich, gram różnymi buildami zależnie od potrzeb (fire generator, inna, tank) i niestety słabo wychodzi mi zabijanie goblinów w dużych grupach. Kwestia melee, wiem. Nasuwa się pytanie jaka klasa i jaki build radzi sobie najlepiej w szybkim zabijaniu takich gromadek.
W okresie gdy T6 było maksymalnym poziomem szczelin łatwo biło mi się goby DH-marauderem, WD-strzałki oraz mnichem-WoL. Jako, że po wyjściu patcha skupiłem się głównie na mnichu, ciekawi mnie czy nowy build na WoL z użyciem antycznych niesetówek mimo nerfu ma dość kopa aby sobie w tej kwestii poradzić?
Jeżeli nie, jaką postać ubrać i w co aby nie pozwolić żadnemu z gobów uciec przez portal?
Obstawiam, ze jakas odmiana barba (reaktor albo ziemniak) uzywajacego Rzutu Glazem bedzie dobrym burstem na gobliny.

Ale generalnie chodzi o mocne AOE zeby bic wiele gobow na raz zanim zdaza sie rozlezc, a potem tylko dobijac jak zostanie im pare hp. Wiec pewnie mag i lowca tez beda dobrzy do tropienia goblinow.
Wizz z zamiecią-zamrożeniem. Nieraz ubiłem całe stado. Tak samo z galaretkami-rozszczepiaczami.
Uliana
dodatkowo jeśli je słyszysz lub widzisz to nie atakuj tylko znajdź pylon mocy lub wylądowań.
DH pod wielostrzał i gobliny leżą pokotem, nawet podwójna duża grupa :)
Wielostrzał DH i Monk Ulianna In-goem ( gdyż goblin jest traktowany jako elita, 1 martwy już procuje mieczyk )
WD pod kwasową chmurę żaden jeszcze mi nie zwiał :) a bicie stada to bajka :)
Wizard z [i]Spowolnienie Czasu + możliwość wszystkich run[/i] ( Korona Najwyższego , kostka or na głowie dająca efekt run ) i dodatkowo i spell Zamieć.
O ile wizzem nie klepałem z 1,5 roku tak intensywniej (stąd pewnie niewiedza w setach innych niz FB), o tyle nie widziałem żeby od 2.3 jakiekolwiek skile spowalniające działały na gobliny (ani piraniado wd, ani czarna dziura wizza, ani tąpek barba, ani kolczatka dh ... cyklon monka chyba też nie).

Stąd sugestia - WD pod zuni - otoczone goby stoją w miejscu - nie uciekają

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum