Leapquake barb, pytanie odnośnie avalanche

Barbarzyńca
Chodzi mi o fakt że avalanche robi 2-3x większy damage niż earthquake.Zastanawia mnie przez to użycie earthquake jako skill.Oczywiście zmienia on damage na psych co procuje z tych ~40% które są w amu i bracerach.Ale gdyby zamienić EQ na groundstomp, mamy dodatkowy trigger avalancha + dodatkowe ładowanie Bulldertossa.EQ jest wtedy fire ale większa ilość avalanchy da chyba lepszy damage overall.
jak ja uwielbiam polskie forum, chyba nigdzie na swiecie nie wiadomo o co kaman, społeczość diablo tworzy chybA nowy polsko-angielski język, ta gra ma swoja wersje PL więc proszę CAN YOU WRITE POLISH ????
Jak usuniesz trzęsienie, to nie będziesz miał przyciągania, co nie musi być też aż takim problemem. Zamiast tego można brać berzerkera na elity, jeśli masz wystarczająco dużo CDR.
Trochę offtopic, ale proszę o odpowiedź.

Jak działa trzęsienie gdy nałożą się 2 wykonania (skok + skill)? Zadawane obrażenia są liczone podwójnie?
Trzęsienie ziemi zadanie obrażenia w czasie 8s, więc każde kolejne "zostawia" obrażenia na ziemi, które trwają 8s i każde kolejne użycie powoduje to samo.
Chodzi mi o sytuacje jak postawie 2 trzęsienia w tym samym miejscu. Czy obrażenia się kumulują czy działa jak pojedyncze trzęsienie?
Biją niezależnie od siebie.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum