Patch 2.4 Live?

Dyskusja ogólna
Witajcie

Jak sądzicie czy 6 stycznia 2016 wejdzie na live patch 2.4 ??
Było by super, ale jak znam życie i tak trzeba będzie czekać jeszcze tydzien. :/
Zwykle właśnie tydzień przed rozpoczęciem sezonu wchodził w życie Patch, dla Polaków fajnie bo mamy święto 3 króli można by pograć sobie na nowym Patchu .
Wuluxar pisał przecież kiedy wejdzie patch. -_-

2.4 wyjdzie przed rozpoczęciem nowego sezonu - w ciągu pierwszych 2 tygodni stycznia 2016

Temat do zamknięcia.
Patch zawsze wchodził 2 dni (dla US 3 dni) przed rozpoczęciem sezonu i w tym wypadku tez nie zanosi się na zmianę EOT.
04.01.2016 02:00Wpis zamieszczony przez: Yankess

2.4 wyjdzie przed rozpoczęciem nowego sezonu - w ciągu pierwszych 2 tygodni stycznia 2016

Temat do zamknięcia.

Zycze Ci, zebys taka odpowiedz dostawal od szefa w pracy na pytanie "kiedy przyjdzie pensja".

To, ze Blizzard pozwala sobie na niepodawanie precyzyjnych terminow (mimo, ze sami je znaja), nie znaczy, ze trzeba im poblazac. Wrecz przeciwnie - powinno sie ustawic pod sciane, przed nimi postawic Bekarty Wojny z Bradem na czele i wtedy zadawac pytania.

Season 4 will be ending at the following dates and times for each region:

North America: Wednesday, December 30 @ 5:00 p.m. PST
Europe: Wednesday, December 30 @ 5:00 p.m. CET
Asia: Wednesday, December 30 @ 5:00 p.m. KST

Season 5 will be starting about two weeks afterwards at the following dates and times for each region:

North America: Friday, January 15 @ 5:00 p.m. PST
Europe: Friday, January 15 @ 5:00 p.m. CET
Asia: Friday, January 15 @ 5:00 p.m. KST
Cryptone, zdajesz sobie sprawe, ze topic dotyczy daty wprowadzenia patcha, a nie startu sezonu? Wiec strzeliles takiego offtopa, ze hej...
na środę jest tylko przerwa techniczna do Wow'a więc patch będzie 13 stycznia

mnie natomiast ciekawi to, czy obecne tablice wyników GR zostaną zrestartowane po wprowadzaniu patcha czy nie... Bo inaczej "rekordy" na staticu na tablicach zostaną bardzo długo w tablicach 5 ery ;]
Rosol ale nowe buildy sa o niebo lepsze od statyka. Co patcha Blizzard "podnosi" mozliwy do zrobienia GR. Obecny build, ktory ma szanse sie utrzymywac w topce jest podobny do statica. Jest to Generator Build na secie Inny, gdzie Twoj dps przemnaza sie razy "ojapierpapierjakduzo" dzieki 10 sojusznikom na raz.
Dałem lekką podpowiedź kiedy można spodziewać się patchu 2.4 live czyli 12/13 stycznia, widocznie nie każdy potrafi łączyć pewne fakty,
Jak aktualizacja wyjdzie by w tym tygodniu to zanim zacznie się sezon to duża części graczy nacieszy się zmianami zanim rozpocznie się sezon, wiec stawiam 12/13 :D
Sebek chcesz powiedzieć że nowy patch znudzi nam się po jednym tygodniu? Jak dla mnie nie ma różnicy czy wyjdzie teraz czy dopiero na rozpoczęcie sezonu...
Nima pacza, potwierdzone info:

"#D3 is free of maintenance this week! :) ^DMC"

https://twitter.com/BlizzardCS/status/684056623422267397
https://twitter.com/BlizzardCS/status/684205910953193472

Niestety nikt nie wpadł na to aby napisać to na oficjalnym forum, trzymają się twittera i reddita.
Blizzard robi sobie z nas jaja, podali konkretną datę rozpoczęcia sezonu 5, ale daty wprowadzenia aktualizacji na NS juz nie znają...
Actros bo mogą wyjść komplikacje i co powiedza ze patch ma byc 6-go a wkradnie sie blad i bedzie trzeba przenieść na 10-go ... dlatego nie podają dokladnej daty i tak właściwie nie zdziwiłbym sie jakby patch mial wyjsc dzien po 4 sezonie ale wlasnie sie sprawa siomplikowala i trzeba naprawiac wszystko..
06.01.2016 09:01Wpis zamieszczony przez: Tosiek
Actros bo mogą wyjść komplikacje i co powiedza ze patch ma byc 6-go a wkradnie sie blad i bedzie trzeba przenieść na 10-go ... dlatego nie podają dokladnej daty i tak właściwie nie zdziwiłbym sie jakby patch mial wyjsc dzien po 4 sezonie ale wlasnie sie sprawa siomplikowala i trzeba naprawiac wszystko..

W sumie masz rację. Ale miałem nadzieję, że ta aktualizacja wejdzie w życie na święta lub zaraz po świętach ze względu na to, że mam sporo wolnego, po 15 stycznia kończy mi się urlop i nie będę miał czasu na grę...
05.01.2016 15:27Wpis zamieszczony przez: owca180
Sebek chcesz powiedzieć że nowy patch znudzi nam się po jednym tygodniu? Jak dla mnie nie ma różnicy czy wyjdzie teraz czy dopiero na rozpoczęcie sezonu...

Mi sezon na 2 tygodnie starcza, robię wszystkie zadania sezonowe naciesze się zmianami i czekam na drugi dodatek.
czyli nici w tym tygodniu ?!
04.01.2016 02:00Wpis zamieszczony przez: Yankess

...

Temat do zamknięcia.

Zycze Ci, zebys taka odpowiedz dostawal od szefa w pracy na pytanie "kiedy przyjdzie pensja".

Po co mieszać życie realne z gierką ? Może on ma dzieci i rodzine i życzysz jemu aby mu szef nie płacił za wykonywaną prace ? Typowy polaczek

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum