Król Głębokiej Szczeliny - Konkurs

Dzieła społeczności
Konkurs organizowany jest przez Tristram.net.pl <> https://www.facebook.com/TristramDiablo/

Zapraszam was do konkursu "Król Głębokiej Szczeliny" na stronie Tristram.net.pl, w którym możecie wygrać myszkę + podkładkę pod mysz (Razer lub Steelseries dokładna nagroda zostanie podana bliżej końca konkursu).

Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie pod adresem: http://tristram.net.pl/krol-glebokiej-szczeliny/

Sam ranking znajdziecie pd adresem: http://tristram.net.pl/krol-glebokiej-szczeliny-sezon-5-diablo-iii/

Aktualizacja rankingu będzie odbywać się, co sobota.

UWAGA: Ilość nagród może zostać zwiększona ;).

Zasady konkursu

  Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać screen tablicy wyników, BattleTag i imię na adres tristramdiablo@gmail.com z tytułem „Król Głębokiej Szczeliny”.

  Do konkursu zgłaszamy tylko i wyłącznie wyniki z Głębokich Szczelin z Sezonu piątego i pojedynczych graczy (Solo) na trybie Soft.

  W konkursie mogą uczestniczyć pełnoletnie osoby fizyczne lub osoby niepełnoletnie za zgodą ich opiekunów prawnych (oprócz pracowników i przedstawicieli Organizatora, oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu akcji).

  Zwycięzcy zostaną nagrodzeni nagrodą rzeczową (mysz komputerowa,słuchawki lub klawiatura dokładna nagroda zostanie podana w trakcie konkursu).

  Zwycięzców przedstawimy na łamach serwisu tristram.net.pl.

  Konkurs rozpoczyna się w dniu 15 stycznia 2016 i trwa do zakończenia piątego sezonu. Wyniki zostaną ogłoszone do czterech dni od zakończenia piątego sezonu.

  Nagroda zostanie wysłana na adres zamieszkania, o który poprosimy zwycięzcę.

  Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.

  Przystępując do udziału w konkursie, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady akcji zawarte w niniejszym Regulaminie.
Polecam wszystkim udział w konkursie Brutttallusa :) Tym bardziej, że nagrody są całkiem fajne, sam chętnie bym je przytulił ;)

BTW. Brutal gz zielonego koloru! :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum