Dar Haedriga tryb HC

Dyskusja ogólna
Przy stracie sezonu założyłem sobie postać w trybie normalnym wbiłem 70 lvl i otrzymałem od razu 2 części setowe. Później zabiłem Zultuna na Udręce 2 i dostałem dwie kolejne i na końcu GR poziomu 20 i wpadły ostatnie dwie. Założyłem wczoraj postać sezonową w trybie HC wbiłem 70lvl i nic nie dostałem. Zabiłem Zultuna i też nic. Stąd mam pytanie czy ten dar otrzymuje się tylko raz? Czy może jakieś inne cele są w trybie Hc? Jak sobie popatrzę w prawym górnym rogu na cele sezonowe to mam wypełnione wszystko z I,II i III aktu a mimo wszystko nic nie dostałem. Coś źle robię?
Była wcześniej dość burzliwa polemika na ten temat - SEASON JURNEY jest jedno dla konta na 1 sezon. Co za tym idzie - skoro otrzymałeś już jeden set (na sc), to nie dostaniesz go już w tym sezonie ponownie (hc)
Ok, dzięki za informację.
Mam pytanie, mam zrobione wszystkie postępy sezonowe na normalu i czemu nie mogę odebrać nagrody na HC?
.
Ale pokazuje mi że wszystko mam zrobione.....
18.01.2016 11:33Wpis zamieszczony przez: Wodzirej
Była wcześniej dość burzliwa polemika na ten temat - SEASON JURNEY jest jedno dla konta na 1 sezon. Co za tym idzie - skoro otrzymałeś już jeden set (na sc), to nie dostaniesz go już w tym sezonie ponownie (hc)
18.01.2016 10:36Wpis zamieszczony przez: ZłośliwySłoń
Przy stracie sezonu założyłem sobie postać w trybie normalnym wbiłem 70 lvl i otrzymałem od razu 2 części setowe. Później zabiłem Zultuna na Udręce 2 i dostałem dwie kolejne i na końcu GR poziomu 20 i wpadły ostatnie dwie. Założyłem wczoraj postać sezonową w trybie HC wbiłem 70lvl i nic nie dostałem. Zabiłem Zultuna i też nic. Stąd mam pytanie czy ten dar otrzymuje się tylko raz? Czy może jakieś inne cele są w trybie Hc? Jak sobie popatrzę w prawym górnym rogu na cele sezonowe to mam wypełnione wszystko z I,II i III aktu a mimo wszystko nic nie dostałem. Coś źle robię?

Witam,

Sam napisałeś, iż zrobiłeś akt I, II oraz III. Trzeba zrobić IV. :-) A być może gdzieś "po drodze" nie wykonałeś nawet jednego z zadań? Wystarczy do nie otrzymania Daru.
Zadania są dokładnie takie same w treści. Różnią się jedynie nazwami.
Zrobisz dostaniesz.
Jak pisał lechu, który ma rację: tryby są od siebie odseparowane i jeśli zrobiłeś osiągnięcia sezonowe w trybie SC, nie ma absolutnie żadnych przeszkód do odebrania nagrody w trybie HC.
Kolega Wodzirej racji nie ma. :-)
Z uwagi na separację trybów - oczywiście jeśli robisz to pierwszy raz - powtórzę: Dar Haedriga otrzymasz.

Pozdrawiam,
Wygląda na to że jest tylko jeden dar na sezon niezależnie od trybu. Jeśli odebrałeś dar na normalu to na HC już nie dostaniesz drugiego.
03.02.2019 10:32Wpis zamieszczony przez: GatitoB

Kolega Wodzirej racji nie ma. :-)

[/quote]
Ktoś odkopał mój spam sprzed 3 lat? o.O
... załóż postać na HC/SC i sprawdź postęp season jurney zanim dalej będziesz kontynuował herezje i wprowadzał innych w błąd. Dar jest jeden na konto na sezon. Aż z nudów zrobiłem nową postać lvl1 żeby sprawdzić czy coś się przez te 3 lata nie zmieniło :)
Nowy sezon, nowy tryb, postać 1 lvl ... i season jurney na dzień dobry - POGROMCA

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum