Klan PRAWDZIWE LEMINGI - REKRUTUJEMY

Klany, społeczności i znajomi
1 2 3 13 Dalej
Czołem żołnierze!
Jesteśmy grupą nie zawsze starych i odpowiedzialnych ludzi, którzy pomimo przeciwności losu postanowili nadal grać w Diablo 3. Jesteśmy ex-przedstawicielami klanu Pracowite Lemingi (klanu, który niestety już jest "martwy"). Niektórzy reprezentowali tenże klan od początku jego istnienia - tj. od kwietnia 2014 roku.
Z racji tego, że lider klanu Pracowite Lemingi porzucił podstawowe wartości, które przyświecały od zarania klanowi PL, takie jak: współpraca między sezonem i nie-sezonem, wzajemna pomoc oraz zignorował zupełnie fakt, że rekordy nie dla każdego są najważniejszym celem gry w D3, postanowiliśmy hurtowo tę społeczność opuścić. Nagminne łamanie zasad współpracy, choroba paragonoidalna oraz "parcie" na rekordy przyćmiło zupełnie wartości, dla których powołano do życia Pracowite Lemingi. Mając własną wizję klanu i jego funkcjonowania postanowiliśmy kontynuować ideę współpracy i dobrej zabawy w nowym klanie „ PRAWDZIWE LEMINGI „
Żeby nie wracały demony przeszłości, postanowiliśmy trzymać się kilku bezwarunkowych zasad.
- jesteśmy typowymi hobbystami i nigdy nie zapomnieliśmy że Diablo 3 to TYLKO GRA KOMPUTEROWA.
- Są setki ważniejszych rzeczy w życiu do roboty niż granie w gry i tę świadomość wśród naszej społeczności pielęgnujemy.
- w Diablo 3 doceniamy jedynie aspekt rozrywkowy gry, a w konsekwencji traktujemy ją tak, jak na to zasługuje - z dystansem. Diablo 3 nie jest ani grą na pieniądze, ani rywalizacją o złote kalesony. Nie jest również grą turniejową i takową raczej nie będzie.

Kogo stowarzyszamy:
- gracze trybu SoftCore D3 RoS nie sezon (paragon min. 500) oraz sezon,
- dolna granica wiekowa 25+ (uprzedzam, że nie ma wyjątków),od 20.10.2016 dolna granica wiekowa została obniżona do 21 lat ! i tu już nie ma wyjątków.
- górnej brak,
- ludzi dojrzałych emocjonalnie i z poczuciem humoru,
- ludzi, którzy będą chcieli stworzyć fajną paczkę znajomych (jeżeli grałeś kiedyś w klanie za czasów D2 lub D2 LoD, to pewnie wiesz, o co chodzi),
- nie oczekujemy, że będziesz siedział XX godzin dziennie/tygodniowo. Sami mamy prace, rodziny i D3 jest dla nas wyłącznie rozrywką.
- z racji pracy zawodowej grywamy głównie wieczorami i w weekendy, stąd jeżeli chcesz akurat nas spotkać w grze, to dobrze by było, abyś bywał w D3 RoS o podobnych porach.

Kilka zasad, których się trzymamy i je egzekwujemy:
- TS3, TS3 i TS3 !!!!!!!!!!!!! (brak regularnej obecności skutkuje usunięciem z klanu)
- wysoki poziom kultury,
- nasi Klanowicze nie mogą korzystać z żadnych nielegalnych programów typu BOTy czy MAP-HACKI.
-wymagamy aktywności w grze na poziomie przynajmniej 1 logowania na 14 dni( dłuższe przerwy proszę zgłaszać oficerom , lub pozostawić wiadomość na FB (brak informacji skutkuje usunięciem z klanu)
-kultura słowa !
-gra przede wszystkim z Klanowiczami (public w ostateczności)

Co możemy zaoferować:
- dobrą zabawę,
- towarzystwo ekipy, która z sukcesami walczyła na wysokich poziomach głębokich szczelin zarówno na sezonie jak i nie sezonie ,
- pokój TS3
- strona na Facebook : PRAWDZIWE LEMINGI
- ciepły kąt w szarym świecie D3,
- rozmowy niekoniecznie na tematy z D3 związane.
-TS -adres : PRAWDZIWELEMINGI.PL

Przyjęcie do klanu tylko i wyłącznie po rozmowie na TS3 z którymś z oficerów (lista poniżej) ,niestety samo wysłanie chęci dołączenia do klanu nie wystarczy. Adres podany powyżej pokój Rekrutacja

Lider klanu:
theolow#2899

Oficerowie (PRASTARE LEMINGI):

[b]Pershingo#2105 (Witek GGK)
Baalberith#2165
tomaszte#2202
BisT#2642

Zapraszam serdecznie - theolow -
Najlepszy klan!
Jacy ludzie taki klan
choć chyba najmłodszy, to jestem prawie ostatnim najstarszym klanowiczem lemingów :D
Dobra decyzja.
Super, Teraz Prawdziwe Lemingi mogą się spełniać, Zapraszamy wszystkich, Poza ciepłymi charakterami gwarantujemy długie godziny zabawy i śmiechu po pachy :)
Co tu dodać. jestem prawie od początku, i to co sie wydarzyło, można bez komentarza zostawić. przeszłosc trzeba zostawić i isc do przodu. fajni ludzie i super atmosfera.
oczywiście i ja się pisze do klanu:D ]:->
Jest Moc,jest Sila.Zjednoczona Armia :)
moc, energia, witamina B12
Najlepszy klan, najlepsi ludzie!
Gram z nimi od niedawna, a już przypomnieli mi jak fajnie grało się w d2. Teraz gram w d3 i jest jeszcze lepiej!!
Najlepszy KLAN
zapraszamy
Polecam, wyśmienita zabawa w wyśmienitym towarzystwie.
Również polecam.
To dla takich ludzi i dla tak mile spędzonego czasu (bo o to właśnie tu chodzi) warto być w tej Społeczności.
Polecam.
Witam.

Obecnie jestem już osobą bezstronną, w lemingach PRACOWITYCH grałem od połowy sezonu 3 do połowy sezonu 4.

Żebyście tak nie błyszczeli i nie okłamywali nowych osób które do siebie zapraszacie to wyrażę swoją nieistotną dla was opinie:

Zarzucać innym jest łatwo, wytykać błędy też , ale zacznijcie od Siebie, szczególnie osoby z nie sezonu ( administratorzy/oficerowie) - nie robiliście dla klanu kompletnie nic, np osoby z niesezonu musieli zapraszać oficerowie z sezonu.

Piszecie że jesteście ludźmi którzy bawią się w fajnej atmosferze? tak? Czy ludzie w fajnej atmosferze w emocjach negują masowo post lidera swojego starego klanu, ILE WY MACIE LAT?

"Nagminne łamanie zasad współpracy" - totalna bzdura, zawsze jeżeli ktoś potrzebował pomocy, informacji ja byłem do dyspozycji na przykład w kwestii Szamana.

Można odejść z klanu tak jak ja to zrobiłem i bez żadnych do nikogo wyrzutów pozostać w normalnych między ludzkich relacjach. Nawet jeżeli nam coś nie pasowało, lub zostaliśmy w jakiś sposób "skrzywdzeni"

Nie będę pisał więcej, bo i tak do niczego to nie prowadzi, tylko ewentualnej wymiany argumentów.

A teraz pokażcie jacy jesteście fajni i dorośli bierzcie się za zminusowanie mojego posta..

Pozdrawiam, człowiek BezNiku.
Witam
Chętnie dołącze do klanu, wiek 40+, tylko jeden minus - BAAARDZO sporadyczne korzystanie z TS...Zrozumcie żona ,dzieci itp każda głosowa wymiana zdań na TS lub innych komunikatorach powoduje komentarze w stylu "ojcu palma bije na starość" "dziecinada" a tak to po cichu można pomykać w gierkę.Jeśli TS to nie problem to chętnie się przyłączę.. zresztą "mowa jest srebrem ale milczenie złotem"

Pozdrawiam

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum