Klan PRAWDZIWE LEMINGI - REKRUTUJEMY

Klany, społeczności i znajomi
Wstecz 1 9 10 11 13 Dalej
Sezon 7 już za nami .Pomimo ,że nie jesteśmy klanem stricte nastawionym na rekordy udało nam się wbić na tablice wyników z całkiem niezłymi wynikami . Poniżej krótkie podsumowanie.

4 - GR 106 - Sadira, Ji gger, BlackJack, MagneticMan
3 - GR 100 - Sadira, Boksyk, Aldur
2 - GR 97 - Sadira, Aldur

Solo:

Barbarzyńca - GR 88 - theolow
Krzyżowiec - GR 82 - Appaloosa
Łowca Demonów - GR 85 - BisT
Mnich - GR 94 - Ji gger
Szaman - GR 91 - Lucek
czarownik - GR 94 - Sadira

Gratuluję wszystkim wyników.

Nowy Sezon startuje 21.10.2016 ,godz.17 , zapraszam do wstąpienia w nasze szeregi i rozpoczęcia nowego sezonu z Lemingami.
Tryb NS ma się u nas równie dobrze , więc każdy kto szuka stabilnego aktywnego klanu , nastawionego na czerpanie przyjemności z gry ,oraz rozmów na TS3, u nas to znajdzie .

Pozdrawiam znajomych ,oraz obecnych jak i przyszłych klanowiczów PL
Prawdziwe Lemingi od dziś przyjmują w swoje szeregi graczy 21+ także jeśli masz ochotę wspólnie walczyć z siłami zła, szukasz klanu gdzie gwarantowana jest dobra zabawa w miłym towarzystwie to zapraszamy na wspólne rozpoczęcie nowego sezonu ;)
Duzo zmian,miedzy innymi obnizylismy wiek,przyjmujemy graczy 21+,nowi oficerowie nowe zasady :).Skladamy graczą drużyny !!!(staramy sie nie dopuszczac do sytuacji kiedy ktos siedzi sam na kanale ts i nie moze znalezc party),pomagamy ubrac postac,doradzamy.Graja u nas doswiadczeni gracze i poczatkujacy.Gramy S i NS.

ts.gildia.pl

pokoj rekrutacja

Masz jakies pytania?,Wejdz na ts,w godzinach popoludniowych do poznych wieczornych zawsze jest ktos z oficerow :),żeby przyspieszyc wyślij "POKE"(my tez gramy nie patrzymy caly czas na ts :P)

Pozdro Ball :)
A u mnie od 3 tygodni brak netu ..., podobno w poniedziałek będzie.

Chyba będę zmieniał klan na HC, trzeba spróbować czegoś innego :)
No i stało się, przeszedłem na HC, dlatego też zmieniłem klan.
Ogólnie dzięki za wspólną grę w sezonie 7 :)

Na TS-a będę wpadał, nie robiłem burd to mogę ;) ... powodzenia i sukcesów.
28.10.2016 21:12Wpis zamieszczony przez: dawidmo
No i stało się, przeszedłem na HC, dlatego też zmieniłem klan.
Ogólnie dzięki za wspólną grę w sezonie 7 :)

Na TS-a będę wpadał, nie robiłem burd to mogę ;) ... powodzenia i sukcesów.

Życzymy ci powodzenia , pamiętaj drzwi do PL zawsze otwarte .
Panowie i Panie z C9 dbajcie o niego ;)),

do usłyszenia na TS-ie
Po małych porządkach obecnie w klanie jest ok 140 osób z czego 90% potwierdza swoja aktywność logując się ,oraz korzystając z TS-a przynajmniej raz w tygodniu(średnio 50% codziennie).

Aktualne wymagania :

NS - przynajmniej 1200 paragon
S- na tą chwilę 500 paragon
TS-obowiązkowy
wiek 21+
logowanie przynajmniej raz w tygodniu
kultura słowa, netykieta

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nas w pierwszym wątku ,lub (oraz) na naszego FB ( Prawdziwe Lemingi).

Serdecznie zapraszam zainteresowanych , rekrutacja tylko i wyłącznie na TS-ie ,pokój : Rekrutacja (proszę poprosić ,zaczepić któregoś z oficerów)
adres serwera TS3 : TS.PERSHINGO.pl

Pozdrawiam klanowiczów , przyszłych członków , oraz naszych przyjaciół
- theolow -
Rekrutacja otwarta,kilka wolnych miejsc

ts.gildia.pl

Zapraszamy:)
Witam, szukam nowego klanu nie to, że stary jest be..tylko o to , że grają w nim Francuzi i Hiszpanie a ja chce z rodakami polatać po gr. Spełniam wymagania i myślę, że miło by było zrobić parę przebieżek po czeluściach piekła i zobaczyć co i jak , oczywiście jeżeli rekrutacja nadal aktualna.

Pozdrawiam Paweł.
25.11.2016 21:18Wpis zamieszczony przez: Drogo
Witam, szukam nowego klanu nie to, że stary jest be..tylko o to , że grają w nim Francuzi i Hiszpanie a ja chce z rodakami polatać po gr. Spełniam wymagania i myślę, że miło by było zrobić parę przebieżek po czeluściach piekła i zobaczyć co i jak , oczywiście jeżeli rekrutacja nadal aktualna.

Pozdrawiam Paweł.

Hej. Jasne, że otwarta :) zapraszam na TSa (ts.gildia.pl) wszystko załatwimy już tam. U nas tylko jedna szalona niemka lata po TSie :D ale już do PL wraca :D.

ps. chyba po czerepie dostane zaraz :P

Perszi
Witam. Chciałbym dołączyć do klanu ts. mam gram monk support warunki spełniam. Pozdrawiam.
13.12.2016 18:35Wpis zamieszczony przez: snap68
Witam. Chciałbym dołączyć do klanu ts. mam gram monk support warunki spełniam. Pozdrawiam.

Zapraszamy wieczorem na nasz TS , pokój rekrutacja - adres; ts.gildia.pl
Perszi niech ja tylko wrócę do domu to dostaniesz za tą szaloną Niemke:p
Witajcie,

Sezon 8 dobiega końca a sezon 9 już wkrótce się rozpocznie. Chciałbym z góry podziękować wszystkim za mile spędzony czas i zaprosić na sezon 9 - który będzie wyjątkowy.

Wracając jeszcze do poprzedniego sezonu, chciałbym podziękować za dołączenie do naszego grona graczowi o nicku BRODA - graczy z tak wielkim poczuciem humoru, rzadko się spotyka. Dziękuję :)

Poprzedni sezon to także powrót gracza Lepetyna. Większość z was go zna, zawsze Monk rank1 na tablicach wyników. Łebski już obiecuje wielki powrót w przyszłym sezonie :)

A co nam da przyszły sezon? Jak paru z was wie na co dzień jestem redaktorem w paru portalach i gazetach gamingowych. Aktualnie rozpocząłem nagrywanie poradników dla Was by grało wam się lepiej. Mam nadzieję, że uda wam się znaleźć Pershingo na YouTube lub Prawdziwe Lemingi na FaceBooku, jeżeli nie to napiszcie do nas w grze a z pewnością powiemy wam jak wszystko odnaleźć. Zawsze staramy się dbać o naszych członków, ale tym razem chcemy wyjść do jeszcze większego grona Diablo wyznańców :)

W nadchodzącym sezonie będę miał miłą niespodziankę dla osób grających u nas w następnym sezonie. Na koniec następnego sezonu oficerowie wybiorą 5 graczy na których zagłosują klanowicze a dla zwycięzcy przyszykuję miłą niespodziankę w postaci sprzętu z zakresu peryferii komputerowych. Najprawdopodobniej będzie to klawiatura mechaniczna od firmy oZone (jedna z topowych marek produktów gamingowych), z którą współpracuję na co dzień.

Wiec kochani gracze. Konkurs rozpocznie się już od 9 sezonu i potrwa do jego końca. Nie trzeba mieć super wyników, tylko dobre poczucie humoru by oficerowie Was zapamiętali. Chcemy wam pokazać jak ważna jest dobra zabawa gdy na TS otacza cie grono wielu wspaniałych przyjaciół.

Podczas sezonu 9 planujemy także spotkanie klanowe, 1-dniowe, w Katowicach podczas IEM. Prawdopodobnie 4-5 marzec, ale o tym już wkrótce.

Tak więc jeżeli szukacie klanu, dobrej zabawy, Alkoholików nocnych :), to zostańcie Lemingiem i bawcie się razem z nami.

Perszi.
Jeśli macie wolne miejsce to chętnie dołączę. Brakuje mi tylko paragonów na NS.
28.12.2016 14:36Wpis zamieszczony przez: glowex
Jeśli macie wolne miejsce to chętnie dołączę. Brakuje mi tylko paragonów na NS.

Zapraszam na TS-a paragony nadgonisz , teraz masz najlepsza okazję , pozdrawiam
Jestescie nastawieni na ns czy raczej sezon?
Witam.Macie graczy którzy graja na NIE sezonie ?
Bo niestety na sosen mam za molo czasu :( i jestem początkującym graczem.

Pozdrawiam.
hej
szukam fajnego i aktywnego klanu :D
BrunoLudke i ZAWISZAK zapraszam na naszego ts3 adres ts.gildia.pl pokoj rekrutacja(wyslij poke do ktoregos z oficerow zeby przyspieszyc)

-co do NS to prawie caly klan gra na NS,sozon oczywiscie tez jest,duzo graczy gra sezon tylko do zakladki i pozniej wracaja na NS.

-Przez ostatni czas zrobilo sie bardzo tloczno,rotacja graczy jest caly czas.Wiec klan jest aktywny :)

Pozdrawiam Baalu :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum