Klan PRAWDZIWE LEMINGI - REKRUTUJEMY

Klany, społeczności i znajomi
Wstecz 1 10 11 12 13 Dalej
To ja też chcę!!!
05.01.2017 09:12Wpis zamieszczony przez: Hanys
To ja też chcę!!!

Hanys wejdz na ts.gildia.pl pokoj rekrutacja wyslij poke do oficera

Pozdro :)
Jak szukasz ekipy do DIABLO III sprawdź stronę WWW.NEEDPARTY.EU.
Strona gdzie tworzymy wydarzenia i umawiamy się na wspólną grę. Możemy również zakładać gildie/klany i wyszukiwać nowych graczy. Dzięki temu ułatwi komunikacje w naszej społeczności. Im nas więcej, tym łatwiej będzie nam wyszukać party.
Od graczy dla graczy
Witam. Lemingi to klan jakiego szukałem ,dużo graczy on line fajna atmosfera jest z kim pogadać na ts polecam innym graczom
Witam,

czy są jeszcze wolne miejsca?
12.01.2017 22:44Wpis zamieszczony przez: BULDUN
Witam,

czy są jeszcze wolne miejsca?

Tak , są jeszcze miejsca zapraszam na nasz TS : adres: ts.gildia.pl , pokój rekrutacja i proszę zaczepić któregoś z oficerów

Pozdrawiam
Ok. Dzięki. To spróbuje jutro. Może będę miał więcej szczęścia bo teraz nie widać nikogo z oficerów :)
podoba mi sie ten klan i ludzie sa spoko jest z kim pograc i pogadac
Witam , Czy jest możliwość dołączenia do waszego klanu ?
19.01.2017 10:51Wpis zamieszczony przez: Sony222
Witam , Czy jest możliwość dołączenia do waszego klanu ?

Pewnie,wbijaj na rekru ts.gildia.pl pokoj rekrutacja i zaczep(POKE) ktoregos z oficerow :)

Pozdro :)
Witam jestem w klanie od niedawna jest super,zabawa jest przednia,pozdro dla Brody
regulamin przyjmowania jest zle podany ,
Oczekują paragonu 1200 , a w regulaminie jest 500
Przynajmniej tak mi mówił jakiś ziomek od nich ,
25.01.2017 16:40Wpis zamieszczony przez: Sony222
regulamin przyjmowania jest zle podany ,
Oczekują paragonu 1200 , a w regulaminie jest 500
Przynajmniej tak mi mówił jakiś ziomek od nich ,

Kilka postow wstecz jest podany regulamin.Pozwolilem sobie skopiowac :)

Aktualne wymagania :

NS - przynajmniej 1200 paragon
S- na tą chwilę 500 paragon
TS-obowiązkowy
wiek 21+
logowanie przynajmniej raz w tygodniu
kultura słowa, netykieta
UWAGA - WAŻNA INFORMACJA
ZMIANA SERWERA TS3 - AKTUALNY ADRES:

------ TS.PERSHINGO.pl --------

Serwer jest wyłącznie klanowy , więc znowu krok do przodu !!!!!

Pozdrawiam
-theolow-
Zapraszamy Aktywnych Graczy,S i NS wrze pełną parą

TS.PERSHINGO.pl pokoj rekrutacja

Pozdro

Ballu :)
Witam. Zawitałem niedawno w klanie PL ...mam pozytywne wrażenie...myślę że się dogadamy i że wniosę coś pozytywnego w wasze szeregi..

p.s jak potrzebujecie monka sup...( NS) to jestem :)
IV zlot Prawdziwych Lemingów zbliża się wielkimi krokami. Już 4-5 marca spotykamy się w Katowicach przy imprezie IEM w spodku.

Zlot będziemy łączyć z ogólnopolskim zlotem Ajantisa, który odbędzie się w dniu 4 marca w Jeff’s Silesia City Center. Już w najbliższą niedzielę Ajantis powinien podać więcej szczegółów, ale miejsce i data się nie zmieni. Spotykamy się o godzinie 19.00 na Ajantisowym spotkaniu. Ogólnopolski zlot potrwa do godziny 22-23, ale to oczywiście nie oznacza końca Lemingowych zabaw. Zaraz po tym udamy się w miasto do klubu lub pubu, który wspólnie wybierzemy.

Jeżeli ktoś z was będzie chciał pozostać na noc z soboty na niedzielę w Katowicach – to musicie szukać noclegu już teraz. Niestety z uwagi na dużą ilość gości na IEM, może to nie być takie proste, tak więc pomyślcie o tym już teraz. Pamiętajcie także, że noclegu nie musicie szukać konkretnie w Katowicach - w okolicy jest mnóstwo mniejszych miast oddalonych od centrum Katowic o około 5-7km. Radek mówi, że w Sosnowcu często sypia :D

Obserwujcie nasz FanPage by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Więcej szczegółów dostaniecie ode mnie oraz TheOlowa na naszych serwerze TeamSpeak3.
04.02.2017 07:58Wpis zamieszczony przez: Pershingo
IV zlot Prawdziwych Lemingów zbliża się wielkimi krokami. Już 4-5 marca spotykamy się w Katowicach przy imprezie IEM w spodku.

Zlot będziemy łączyć z ogólnopolskim zlotem Ajantisa, który odbędzie się w dniu 4 marca w Jeff’s Silesia City Center.

No BA! Ogólnie i tak na IEM się wybierałem, ... więc będzie się działo :D
04.02.2017 07:58Wpis zamieszczony przez: Pershingo
Pamiętajcie także, że noclegu nie musicie szukać konkretnie w Katowicach - w okolicy jest mnóstwo mniejszych miast oddalonych od centrum Katowic o około 5-7km. Radek mówi, że w Sosnowcu często sypia :D

Wicia już nie żyjesz - dziodu ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Wam chyba wiecej zalezy na reklamie stronki gildia, niz na rekrutacji:) nie wazne rekordy, ale sie nimi chwalicie XD. Wieje mi tutaj sciema na calego. Wymagacie min. 1200 Paragon!? i co chwile macie wolne miejsca?! niezla rotacja:) 21lat? to rozumiem. Uwazam ze za duzo Ludzi od Was odchodzi. Szukacie naprawde prawdziwych lemingow a nie prawdziwych graczy.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum