sezon 5 leveling 1-70

Dyskusja ogólna
każdy sezon i to samo zmartwienie jak tu najszybciej \ efektywniej dotrzeć do 70 lvl. Rifty dla expa czy bounty dla materiałów i expa zapewnie trochę mniejszego. od 18 leoryk od 40 craftowanie to wiadomo

dalej co dobre dla solistów a co dla teamów ?

Od 70 będzie łatwiej bo każda klasa może szybko zdobyć set i łatwo odbić się na wyższe udręki

Macie może jakieś nowe pomysły jak ten początek najlepiej zacząć. Mnie wystarczy zaliczenie 70 po ok 5-6h ale może są szysze metody.

czekam na wszelkie uwagi , może się przydać wielu ( filmiki też miło widziane )

pzdr
Poczekaj z tydzien az ludzie wbija 70, a nastepnie na sepa wyleveluj postac w 15 minut (3 zwykle rifty na T6, bo chyba to jest max bez paragonu teraz).

Jesli chodzi o farme itemow to to co zawsze: cisnac rifty do porzygu. W kwestii farmy paragonow tez nic sie nie zmienilo: farmic GR do porzygu.
najszybciej rifty 4h max ale najbardziej optymalnie, zadania robic i zbierac all masz potem spora przewage
A jaka postacią najlepiej zacząć sezon ""5""
Na solo? Taka jaka lubisz - w teorii zbalansowali sile klas i kazda sie osiaga pi razy drzwi taki sam GR...

Do gry druzynowej? Diabli wiedza, bo meta sie jeszcze nie wyklarowalo, wiec nie wiadomo jakie postacie beda brane do teamowek, a jakie z nich wykopywane szybciej niz weszly do gry...
04.01.2016 19:50Wpis zamieszczony przez: NecXelos
Poczekaj z tydzien az ludzie wbija 70, a nastepnie na sepa wyleveluj postac w 15 minut (3 zwykle rifty na T6, bo chyba to jest max bez paragonu teraz).

Jesli chodzi o farme itemow to to co zawsze: cisnac rifty do porzygu. W kwestii farmy paragonow tez nic sie nie zmienilo: farmic GR do porzygu.

zawsze zaczynam o 17 nigdy nie leveluje pijawek - tak mam
Jesli grasz publiki to nikt Cie nie bedzie pytal o zdanie. Wystarczy jedna osoba w grze, ktorej wisi czy jest 1-poziomowiec do wyexpienia czy nie (bo ta osoba i tak z reguly czysci moby zanim reszta w ogole dobiegnie) i nie zgodzi sie na kicka.

O ile calkowicie popieram "rezim lvl'owy" na GR to na zwyklych riftach, ktore i tak czyszcza sie w gruncie rzeczy same uwazam, ze nie ma to zadnej roznicy. Kto gral barbem na WW ten wie o co chodzi (obojetne czy pozostale 3 osoby maja lvl 1 czy lvl 70 + plvl 2000 bo i tak ledwo wyrabiaja ze zbieraniem dropu).

Dodam rowniez, ze okreslenie "pijawka" jest wysoce obrazliwe. Nie wiem jak inni, ale ja po tym jak ktos mnie wyexpi, zawsze potem pomagam expic innych. To samo sie tyczy skladania sprzetu - ktos pomoze mi, potem ja pomoge komus innemu - na tym polega wspolpraca.
ja to wiedzę tak :

gram od 17 do ok 6-8 rano od początku 1 sezonu i tak za każdym razem. Najczęściej od ok 5 rano zaczynają się prośby o "podlewelowanie". trochę się męczę i nie widzę powodu ani nie mam chęci do ciągnięcia pijawek - tak ich nazywam. To czy później pomagam to tylko moja sprawa i nie będę tego oceniał.

W tym poście chodziło mi o początek sezonu jak wylevelować najlepiej \ najszybciej \najefektywniej do 70 lvl

Później to już inna zabawa. Wolałbym wrócić do sprawy zasadniczej.
Poniekad moja sugestia dotyczyla wlasnie sprawy zasadniczej: czy uwazasz, ze warto sie meczyc i marnowac czas (inaczej zaczynania od zera nie mozna nazwac) na samodzielne wbijanie poziomow i sprzetu "startowego"? Nie lepiej poczekac z tydzien i zrobic to samo co na starcie Ci zajmie parenascie / dziesiat godzin w parenascie / dziesiat minut?

Co kto lubi nie oceniam... Ja sezon zrobie tylko dla nagrod i ew. pofarmie sobie na sezonie paragony jak sie wstrzele w topowego builda (co tez latwiej zrobic po jakims miesiacu jak juz wiadomo co jest topowe do druzyny).
Do 70lvl bede robil tylko zadania i farmil matsy. To, ze bede w plecy z czasem mnie nie obchodzi. Zastanawiam sie tylko czy zostac przy swoim barbie czy zrobic reroll na inna klase.
"będę w plecy z czasem". Śmieszne stwierdzenie, w obliczu ogromnej fali botów :-) U mnie na friend list prawie połowa graczy botowała ostro (co było widać po przegranych godzinach i czasie online w stosunkowo niskich Riftach jak na paragon który juz wyfarmili.. 1200 paragon farmujący GR50-55? Dobre nie?, a dla zmyłki czasem robili relog po 24-40h gry i odpalali normalne rifty :D) Jak niechcecie być w plecy z czasem i rankingiem ;-) to odpalajcie BOTY :)
No to ciekawych masz znajomych, u mnie wszyscy "czyści".
Najlepsze były opisy typu - "Jestem w pracy, u cioci/babci/kochanki, w wannie/misce z wodą, jem, śpię, wyprowadzam psa... dlatego mogę nie odpisywać na czacie" XD i przez 1-2 miesiące 900+ paragony cisnęli 50tki okeeej.
To byli gracze z którymi dobrze mi się grało (dobrze ogarniali grę) na początku sezonu.. potem się zorientowałem że ostro BOTują :-) Z bliższych znajomych też mam takich co botują i nie ukrywam, że czuję pogardę tym bardziej, że mnie namawiali bym też zaczął to robić ;-)
No nic, od nowego sezonu będzie trzeba chyba tak zrobić.. lub poczekać na falę banów ;-)
Jak tak czytam to wszystko, to mam wrażenie, że ludzie zapomnieli po co grają... Gra się dla przyjemności, a nie o złote gacie. Sama efektywność gry to nie wszystko, bo to sprowadzi nas do żywych botów, robienie czegoś w kółko bo to tylko się opłaca.. to gorsze od pracy się robi a ma być rozrywką. Ja pewnie porobię sobie trochę zadań, może riftami dobije i jakoś zmęczę ten 70 level :)
Gra się dla przyjemności, ok to jest prawda ale pomijasz bardzo ważny aspekt, dla każdego gra dla przyjemności oznacza coś innego.

Sa tacy co przyjemność czerpią grając efektywnie, inni zaś przyjemność czerpią z walki o jak najlepsza pozycje w rankingu szczęścia, są jeszcze inni którzy czerpią przyjemność z poszukiwania absolutnie perf itemów, niektórzy czerpią przyjemność z gry w party (a to ma swoje zasady i musimy się im podporządkować, np wymóg paragonów co defakto przeradza się w muss efektywnej gry), jeszcze inni przyjemna grę maja gdy wymyślają nowe nietypowe sposoby gry, itp, itd

Tak wiec owszem, każdy gra dla przyjemność ale dla każdego oznacza to zupełnie co innego przykładów można wymieniać dalej w sumie zrobiliśmy byśmy listę bez końca.
http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/142438-patch-2-4-ultimate-guide-for-season-5

w temacie dla wszystkich klas - super poradnik

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum