Pytanie o dodatkowe zakładki

Dyskusja ogólna
Czy będę musiał grać w sezonie aby dostać zakładke? Czy jak zakończy się sezon będę mógł w NS zdobyć zakładkę która wystąpiła w poprzednim ?
Musisz na sezonie ...oto nagrody za postepy sezonowe
-skonczenie rozdzialu 4 daje pelny set do danej klasy,ramke,peta
Czepion(czy co tam bylo) ramka i jedna zakladka
I tu nie pamietam nazw wiec kolejny etap zmowu ramka i zakladka i tak 4 razy (pierwsza zakladka jest za gold)
WSZYSTKIE zakladki (4 bo piąta jest za gold) są w najblizszym sezonie (jesli sie w ciagu ostatniego tygodnia nic nie zmienilo)
Czyli jak zepsuje mi się komputer to mogę się pożegnać z większą skrytką? TOTALNY BEZSENS T_T
Mi również to sie nie podoba ;_; ... i czemu ktoś dal -1 nam??
Też uważam pomysł za głupi, bo to praktycznie trzymanie graczy w niewoli. Nie zagrasz sezonu to nie masz skrytki.. wystarczy, że komuś komp padnie albo się rozchoruje i pójdzie do szpitala i po frytkach... Druga głupota mieszanie hc z sc. Ludzie nie mają wolnych slotów na postaci a tu nagle muszą wbijać hc na 70 level, który nic do gry nie wnosi jak ktoś nie gra tam... Zakładki powinny być za golda i tyle, a poza tym powiększona każda zakładka, bo po co nam 20 małych zakładek.. mogli dać 6 dużych i tyle...
Ale po co ten płacz , przeciez dostaniecie jedna zakładkę

02.01.2016 22:38Wpis zamieszczony przez: Tankrider3
Też uważam pomysł za głupi, bo to praktycznie trzymanie graczy w niewoli. Nie zagrasz sezonu to nie masz skrytki.. wystarczy, że komuś komp padnie albo się rozchoruje i pójdzie do szpitala i po frytkach... Druga głupota mieszanie hc z sc. Ludzie nie mają wolnych slotów na postaci a tu nagle muszą wbijać hc na 70 level, który nic do gry nie wnosi jak ktoś nie gra tam... Zakładki powinny być za golda i tyle, a poza tym powiększona każda zakładka, bo po co nam 20 małych zakładek.. mogli dać 6 dużych i tyle...

1. Sezon trwa 3 miechy, trzeba miec ogromnego pecha żeby go przegapić.
2. Wolne sloty....słyszałeś o nwej opcji reborn??
3. Hc - chcesz 70 - ? znajdujesz party i masz w 15 min taxi

Gra jest uproszczona do granic, sezon to jedyna mniej chora (bardziej zdrowa i niewypaczona przez mainstata) rywalizacja w klanie. Jedyna radocha, która jeszcze dla jakiś 50 % graczy przedłuża (sztucznie bo sztucznie) chęc pozostania przy tej grze.
Nikt grać nie zmusza PoE przywita was z otwartymi rękoma.
Co ma reborn do tego? jak ktoś ma rebornować postać hc jak np. jej nie ma w ogóle? pomyślcie trochę... Druga sprawa jaki ma sens levelowanie do 70 levelu postać na hc i nią nie granie.. to już jest mega kuriozum. Małpa grając na normalu by ten 70 level wbiła, gdzie tu jakieś wyzwanie? 3 miechy... ale nie ma obowiązku nikt klepać dzień w dzień po 8h jak robol w fabryce tylko po to by dostać skrzynkę.. o to ludzie się burzą. Od kiedy zlikwidowano sezonowe legendy granie w tym trybie straciło sens praktycznie. Tylko dla chwilowej zabawy, by zacząć od nowa....
Ale wy pie... no nie ważne.
6 zakładkę czyli w sumie 2 skrzynkę możecie kupić za golda na patchu 2.4, 7 zakładkę dostajecie za grę na sezonie o ile wykonacie w Season Journal Zdobywce czyli ukończycie prawie 90% sezonu ( chodzi o wyzwania zawarte w journalu )

Seta na sezonie dostaje się za
- Wbicie 70 lvl ( 2 części )
- Zabicie Kulla na T2 lub wyżej ( 2 części )
- Ukończenie Grifta 20 Solo ( 2 części )
Czy ta 7 zakładka będzie dostępna dla graczy ns po zakończeniu tego sezonu ?
Nie nie bedzie ;_;
A co do twilightus jestes pewien ze tylko jedną zakladke zdobywa sie w tym sezonie? Ogladalem blizzcona i wyraznie powiedzieli ze bedzie 5 dodatkowych zakladek jedna bedzie za zloto a pozostale do zdobycia w najbliższym sezonie
Wyraźnie było podane - jeden sezon - jedna zakładka. Poza tym nie wymaga to nie wiadomo jakich osiągnięć. Myślę, że w kilka dni do zrobienia i można opuszczać sezon, jeśli komuś to tak bardzo przeszkadza.
Myślę, że będzie możliwość nadrobienia strat i jak ominie się jakiś sezon to dadzą fory i na kolejnym (np. dziewiątym) pozwolą to nadrobić.
Czyli źle zrozumiałem :) dzieki za sprostowanie
03.01.2016 02:55Wpis zamieszczony przez: Twilightus
Ale wy pie... no nie ważne.
6 zakładkę czyli w sumie 2 skrzynkę możecie kupić za golda na patchu 2.4, 7 zakładkę dostajecie za grę na sezonie o ile wykonacie w Season Journal Zdobywce czyli ukończycie prawie 90% sezonu ( chodzi o wyzwania zawarte w journalu )

Seta na sezonie dostaje się za
- Wbicie 70 lvl ( 2 części )
- Zabicie Kulla na T2 lub wyżej ( 2 części )
- Ukończenie Grifta 20 Solo ( 2 części )

zaznaczam że kupiłem grę za około 300 zł wraz z dodatkiem i chcę cieszyć się całą zawartością bez sztucznego przyciągania mojej uwagi na robienie w kółko tego samego co 3 miesiące bo uważam to za zmarnowanie mojego czasu i moich pieniędzy.

Zacznijmy
-zapewniono mnie że będzie PvP
-zapewniono mnie o stabilności serwerów i ciągłąści gry
-zapewniono mnie że będzie to produkt kompletny i cała zawartość po zakupie jest do mojej dyspozycji.

Nawet jeśli chciałem sobie pograć w inną grę i być może nie będę miał czasu na granie sezonowe to oczekuję contentu za który zapłaciłem i wpływa on na rozgrywkę-jakieś rzeczy kosmetyczne mnie latają wiadomo koło czego.

Jeżeli nie będzie możliwa do zdobycia zakładka na NS to zapomnijcie że kupię wasz dodatek i jakikolwiek produkt . Bo jest to już grube przegięcie.
Sam sobie twilightus przeczysz, szybko się zdobędzie a potrzeba zrobić 90% osiągnięć... haha dobre. Już widzę jak ktoś w tydzień czy 2 będzie solować 60gr i wyleveluje wszystkie klejnoty na 50, szczególnie jak ktoś gra solo. Te osiągnięcia są całkiem bezsensowne, bo robi się je w teamie a zaliczane jako jakieś epickie wyczyny. To by miało sens gdyby wszystko się samemu robiło. Tak jak kolega wyżej pisze, nie wyobrażam sobie grania kolejnych 3 sezonów i robienia dokładnie tego samego by dostać 1 zakładkę..
Bardzo mi przykro że blizzard rozwija jeszcze tą grę i zapewnia
rozrywkę choć już dawno mógł dac sobie z tym spokój a tobie zamiast 6 musiały by
wystarczyć 3 zakladki
Tankrider3, obawiam sie jednak, ze Twilightus ma racje.

a) Zrobienie wszystkich osiagniec / wyzwan sezonowych to jest max tydzien. Dokladnie w tyle zrobilem wszystkie w poprzednim sezonie (doslownie WSZYSTKIE, a nie tylko do peta).

b) Mimo, ze sam nad tym ubolewam, to nie od dzis wiadomo, ze gra solo jest bez sensu. Levelujesz do 70 w teamie, szukasz sprzetu w teamie (najlepiej wszyscy ta sama klasa zeby bylo szybciej), a nastepnie robisz GR w teamie.

c) Sam nie lubie sezonow, ale koniec koncow jedyna obraza majestatu jest moim zdaniem mieszanie HC z SC. To jest regularny bull...t. Reszte mozna przebolec, zwlaszcza ze zaludnia to servery.
03.01.2016 13:01Wpis zamieszczony przez: NecXelos
ze gra solo jest bez sensu

Bez sensu to jest mówienie komuś jak ma grać.

Na szczęście to niedzielni gracze stanowią większość i to dla nich Blizzard wprowadza zmiany.

Wystarczy wybrać się na US forum aby się dowiedzieć że jak będzie z tą zakładką to jeszcze nie do końca wiadomo bo w związku z olbrzymią krytyką pomysłu dodatkowej zakładki możliwej do zdobycia wyłącznie za grę na sezonie i zaliczenie Zdobywcy informacja o niej nie znalazła się w aktualnościach o patchu 2.4 i 5 sezonie.

Ja tam mam nadzieje że albo będzie dostępna również na nie sezonie albo dostanie się ją co najwyżej za 70 lvl postaci na sezonie.
Tankrider, gdzie ja ci w tym temacie niby napisałem ze szybko się zdobędzie myśl trochę zanim sie do kogoś przyczepisz, zdobycie skrzynki jest tak zaplanowane przez blizza aby wręcz zmusić gracz do gry na sezonie, potrzebujesz ok 2 tygodni ( casual style ) na wykonanie zdobywcy, bajer polega na tym ze zadziała sezonowa magia i w ciągu tych 2 tygodni osiągniesz na sezonie dużo więcej niż masz na NS co najwyżej będziesz miał niższy paragon, ale podświadomość zadziała i prawie każdy stwierdzi ze skoro i tak już ma więcej to zostaje na sezonie do końca i dokładnie o to chodzi blizzardowi stad takie wymogi.

Druga sprawa robicie z igły widły, bo nowa zakładka działa jak transmog, pet czy ramka zdobywasz na sezonie to masz ja i na NS nie musisz czekać do końca sezonu.

Blizz zawsze stawiał na sezon i to się nie zmieniło rezygnacja z itemów sezonów jest tylko dlatego ze mieli przygotowane coś co jeszcze skuteczniej wymusi na graczach grę sezonowa i tym właśnie jest skrzynka, wiec w cuda możecie sobie wierzyć ale niema opcji aby zredukowali wymogi co najwyżej je zwiększą jeszcze.
żenada co się wyprawia to może jeszcze zapłać za możliwość gry w sezonie bo tam znajduje się content wycięty z gry który Ci się nie należy.Przeczytaj sobie pudełko z D3

Z tego co wynika z patch notes że tylko osiągnięcia zapewnią więcej miejsca w skrytce.Nie chcę tego robić bo nikt nie napisał w umowie użytkownia/licencji że do zdobycia wszystkich przedmiotów grze wymagane jest granie na sezonie.Jeżeli na prawdę porównujesz jakiegoś peta który w grze tylko biega a skrzynkę gdzie możesz pomieścic itemy TO coś Ci tutaj opiszę:
-Miejsce, które zapewnii Ci większą dowolność przy prowadzeniu rozgrywki-zmieścisz np każdy przedmiot legendarny z gry bo jesteś kolekcjonerem.
-Chciałbyś wypróbować wszystkie buildy a mimo tego brakło Ci miejsca na potrzebne itemy do wymiany.
- Wyjdzie powiedzmy dodatek tryliard nowych legend a Twoje ziomki z klanu będą mieli stare sety w skrytce a Tobie brakło przykładowo miejsca i musisz spalić na siarkę te sety.Za kilka miechów powiedzmy po tym zdarzeniu wyjdzie patch który te sety dostosuje do grania na obecnym poziomie ba będą nawet lepsze-Oni zrobią wyższe GR a Ty będziesz zasuwał kilka dobrych tygodni aby iich dogonić szukając starego zestawu i powiesz mi że to jest fair?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum