Kolejny barb na wyższe gr, barb set ziem vs IK i reakor

Barbarzyńca
Hej

Cały czas gram barbem WW, chce go ulepszać (gra nim się bardzo leniwie, cały trzymam prawy przycisk myszki, co jakiś czas kalwisze numeryczne, przy okazji mogę sobie film obejrzeć, bo cały czas gram w D3 w oknie ;p) chciałbym się teraz skupiać nad innym, tylko nie wiem którego wybrać.

Głównym kryterium będzie szybkość wykonywania gr od 50. Do wyboru mam 2 popularne postaci, jak w nagłówku tematu, tylko ciężko mi się zdecydować.
Dla niektórych może być to zależne głównie od umiejętności i jakości eq, jednakże słyszałem że set ziemi jest cieplej witany na wyższych lvlach gr oraz ma lepszą skuteczność, dlatego głównie myśle o tym kierunku
Ja polecam Set Ziemi. Swoją postacią zrobiłem 69 GR solo i to ze sporym zapasem czasu. Dziś spróbuję 70. A przecież wiele z moich itemów da się jeszcze ulepszyć czy po prostu wymienić na lepsze. Wcześniej grałem IK vs Reakor i osobiście lepiej i efektywniej gra mi się na obecnym :)
Dzięki
15.02.2016 15:15Wpis zamieszczony przez: HunGurrr
Ja polecam Set Ziemi. Swoją postacią zrobiłem 69 GR solo i to ze sporym zapasem czasu. Dziś spróbuję 70. A przecież wiele z moich itemów da się jeszcze ulepszyć czy po prostu wymienić na lepsze. Wcześniej grałem IK vs Reakor i osobiście lepiej i efektywniej gra mi się na obecnym :)

no fakt itemy to ty masz naprawde do wymiany :D same starożytne oprócz jednego pierscienia i amu :D

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum