Pełna wersja później starter

Pomoc techniczna
Witam jakiś czas temu kupiłem pełną wersję gry . Grałem grałem i po jakims czasie przestałem nie dawno się zalogowałem na billzarda a tu co wersja starter w czym moze byc problem ???
Witam Fonebik!

Dziękuję za wiadomość.

Bardzo możliwe, że logujesz się na drugie konto Battle.net, które zawiera jedynie wersję Starter. Taka sytuacja ma często miejsce po dłuższej przerwie od grania.

Odszukanie głównego konta wymaga jednak podania dodatkowych danych, którymi nie można dzielić się publicznie na forum.

Skontaktuj się z Działem Pomocy i wspólnie odszukajcie pełną wersję gry.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
możliwe jest to że mam teraz starter jak zmieniłem email na inny i battletag ???
Dlaczego na pudełku z grą Diablo 3 nie ma informacji, że to wersja startowa ,dopiero po instalacji człowiek dowiaduje się że dostał półprodukt, co to za dziwna polityka. Wydałem 86 PLN , a teraz muszę znowu wydać kasę na wersję cyfrową.
Masz klucz d ogry w pudełku? Może źle aktywowałeś albo system nie złapał aktywacji? Sprubój zmienić hasło jeśli podałeś kod do Diablo po zalogowaniu na konto battle.net.
Na głupotę nie uradzisz. Wpisz klucz czekaj do 72h na aktywacje jak dalej nie będzie to dzwonisz na pomoc techniczną. Aż dziw że udało Ci się tu posta napisać.
Dołaczam sie do problemu.
Z wersji pełnej kupionej w dniu premiery z dodatkiem dzis okazuje sie ze zamienilo mi ją na wersje starter. Konto mam tylko jedno wiec nie ma mowy o pomyłce .
03.06.2019 10:44Wpis zamieszczony przez: Manhig
Dołaczam sie do problemu.
Z wersji pełnej kupionej w dniu premiery z dodatkiem dzis okazuje sie ze zamienilo mi ją na wersje starter. Konto mam tylko jedno wiec nie ma mowy o pomyłce .

Tylko Dział Pomocy jest w stanie odnaleźć licencję:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/diablo3/289/291/channels

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum