Czy warto kupić d3 ros po ponad 2 letniej przerwie.

Dyskusja ogólna
Witam
W diablo 3 grałem potem miałem długa przerwę zamknęli ah + wydali dodatek a ja już wtedy podziękowałem za grę.
Pytanie moje brzmi czy warto zainwestować parę groszy w dodatek ? czy ludzie grają? pytałem na czacie to wszyscy zgodnie uznali ze gra bez dodatku nie ma najmniejszego sensu. Co sądzicie? o zaczęciu gry w diablo 3 tak na prawdę na nowo?

a może gra umiera i szkoda wydawać te pare groszy ?
Szkoda pieniędzy (chyba, że znajdziesz w promocji za 20 zł ^^).
Według mnie warto, dodatek bardzo dużo wnosi do rozgrywki. Można by to porównać do tego że podstawka to tak naprawdę wersja demo, D3 RoS to pełniak.
Cześć.

Osobiście wróciłem do podstawki a posiadam dodatkowo dwa konta z ROS.
Oceniając dodatek wypada całkiem dobrze,lecz to co się w grach dzieje to istny "Wyścig szczurów".
Pęd za paragonami,boty i inne polepszacze psuję klimat w grze. Nowy patch 2.4.1 który wejdzie na dniach wniesie masę kolorowych dodatków tylko dla dzieci.

Trudno radzić,ostatnio gra nie cieszy się zbytnim zainteresowaniem.

Spojrzałem na Twoje stare postacie,posiadasz kamienie z pierwotnej ery Diablo.
Dzisiaj maksymalnie da się uzyskać gwieżdziste kamienie,do tego stopnia okroili podstawkę.
Udręka 4 jest wyzwaniem nie wspominając o U6.

Kupując dodatek nadrobisz kilka sezonów w jeden. Decyzja należy do Ciebie a ja z chęcią pomogę na starcie.
Ja też mogę pomóc.
12.04.2016 14:47Wpis zamieszczony przez: Nimothan
Witam
W diablo 3 grałem potem miałem długa przerwę zamknęli ah + wydali dodatek a ja już wtedy podziękowałem za grę.
Pytanie moje brzmi czy warto zainwestować parę groszy w dodatek ? czy ludzie grają? pytałem na czacie to wszyscy zgodnie uznali ze gra bez dodatku nie ma najmniejszego sensu. Co sądzicie? o zaczęciu gry w diablo 3 tak na prawdę na nowo?

a może gra umiera i szkoda wydawać te pare groszy ?

Warto kupuj dodatek. Gra z patcha na patch się zmienia i co sezon, są nowe rzeczy do zdobycia.
12.04.2016 15:43Wpis zamieszczony przez: Lufa1
Oceniając dodatek wypada całkiem dobrze,lecz to co się w grach dzieje to istny "Wyścig szczurów".Pęd za paragonami,boty i inne polepszacze psuję klimat w grze. Nowy patch 2.4.1 który wejdzie na dniach wniesie masę kolorowych dodatków tylko dla dzieci.

To czy bierzesz udział w wyścigu zależy tylko od ciebie.

O jakich kolorowych dodatkach dla dzieci mówisz?

A wracając do tematu, tak uważam że warto, gra bez dodatku to 30% tego co jest teraz.
Ja dopiero w marcu kupiłem D3 + ROS bo fajne promocje były (40zł za pozycję). Jak grałem w triala 2 lata temu, to różnice są kolosalne (choć co ja na trialu mogłem zobaczyć ;) ) w porównaniu do ROS.
Według mnie warto, sama miałam rok przerwy a wciągneło mnie na tyle, że nawet cs poszedł w odstawkę ;)
13.04.2016 09:23Wpis zamieszczony przez: LemonidasRex
O jakich kolorowych dodatkach dla dzieci mówisz?

Gdybyś brał udział w PST wiedział byś o czym napisałem.

Precyzując miałem na myśli pety i kolorowe skrzydła to całe zmiany.
" Demoniczne dzieci" jako pety to przesada moim zdaniem.

http://www.fotosik.pl/u/Kilotris/album/2318008

W temacie udziału w "wyścigu" musiał by unikać gier publicznych.
Dzięki, za zdjęcia.
Tego PTR'a sobie odpuściłem.
Rzeczywiście dzieci jako pety to przesada.
Czy to nie jest przypadkiem na azjatyckie rynki?
Tak czy siak kupiłem RoS przeszedłem na normalu grę mam 67 lvl krzyżowcem i szukam w pomocy przy dobiciu 70 lvl oraz przy buildzie...słabo to wygląda bo sam gram na niskich lvl bo nikogo nie ma w grach publicznych:(
Poczekaj na nowy sezon. Teraz poćwicz, poczytaj forum, zapoznaj się z mechaniką gry. Jakie i gdzie gemy i dla kogo. Jakie skille i przedmioty warto zbierać

Choć gra na SC jest prosta jak budowa cepa. Max Obrażeń i lecisz do przodu.
Jeżeli chcesz wrócić to oczywiście dodatek jest jak najbardziej obowiązkowy. Poniżej 60 już znajdziesz.
Szkoda kasy chłopie. Popykasz sobie najwyżej solo bo na t10 jeszcze długo nie będziesz miał szansy ani z kim w party zagrać.
graj !!!, nie patrz na innych,szukaj party (w grupe szybciej idzie),obecni mocarze tez kiedys od zera zaczynali
Kupiłem niedawno. Do tej pory grałem tylko na PS3, potem młóciłem w Path of Exile i nie zaluje zakupu. Jesli chcesz pudelka/pudelko to najtaniej empik.com, 61zł ;)
D3 nie istnieje bez dodatku. Bez dodatku to masz wersje demo. Albo chcesz grać w d3 i kupujesz dodatek, albo zapominasz że ta gra istnieje :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum