Diablo 3 - oczekiwania 2010r. vs rzeczywistość 2016r.

Dyskusja ogólna
Czyli jak epicko zapowiadającą się gre doprowadzić do tego co mamy teraz:
https://www.youtube.com/watch?v=aHBrcAP-OwM
Słabo się postarłeś(aś/iście), poza PvP, jedno się od drugiego niczym nie różni.
Heheheh najpierw była rezygnacja z PvP, potem zabranie graczom handlu i przypisanie wszystkich potencjalnie przydatnych itemów do konta, a teraz stopniowe przystosowywanie gry wyłącznie pod ten typ graczy, którzy są w stanie poświęcać jej nieograniczone ilości czasu.

Ciekawą robotę panowie z Blizza wykonaliście, naprawdę.
No i?
Z tego filmiku... Pokazanie klas na początku.. Nakręcę Ci dzisiaj tak samo, włączę postać pierwszy lvl i pójdę powoli zabijać zombie, a później na HC włączę poziom dużo za duży, i pójdę na Kartana. I będzie to dokładnie tak samo wyglądać, no może w troszkę innej oprawie graficznej.
PVP. Ok. Tutaj wycięli to zupełnie.
po za tym sami gracze chcieli system rankingowy ktory do tego doprowadzil
no i wiecie dlaczego tyle osob nadal w to gra ?
bo gra potrafila zmieniec soe o 180 %, i tak zmieniala sie kilka razy, i niby caly czas robimy to samo a jednak w troche innej formie

ALe tez tesknie za czasami kiedy diablo bylo bardziej epickie,i licze ze za jakis czas znowu bedzie wracalo na ta sciezke ( albo wroci dopiero z nadejsciem Diablo 4)
O brakach d3 możnaby było się rozpisywać w nieskończoność
29.03.2016 23:02Wpis zamieszczony przez: SzarikPies
a teraz stopniowe przystosowywanie gry wyłącznie pod ten typ graczy, którzy są w stanie poświęcać jej nieograniczone ilości czasu.

Święte słowa gra obecnie jest całkowicie dostosowana do grupy osób , które nie czerpią żadnej przyjemności z exploracji świata, nie interesuje ich co biją po co biją grunt żeby nonstop było co siekać najlepiej żeby potworki same sie pokazywały bez konieczności chodzenia. Co z tego że od natłoku wszystkich potworków i efektów jedyne co widać to jedną wielką kule dyskotekową, ważne że koleś jeden z drugim łapie się do rankingu... z resztą każdy widzi jak jest
30.03.2016 14:44Wpis zamieszczony przez: AZM
Święte słowa gra obecnie jest całkowicie dostosowana do grupy osób , które nie czerpią żadnej przyjemności z exploracji świata, nie interesuje ich co biją po co biją grunt żeby nonstop było co siekać najlepiej żeby potworki same sie pokazywały bez konieczności chodzenia.
To H'n'Sy nie od tego są?

30.03.2016 14:44Wpis zamieszczony przez: AZM
Co z tego że od natłoku wszystkich potworków i efektów jedyne co widać to jedną wielką kule dyskotekową,
A to akurat fakt, świecidełek to jest dużo za dużo.

30.03.2016 14:44Wpis zamieszczony przez: AZM
ważne że koleś jeden z drugim łapie się do rankingu...
A to zawsze była idea rankingów samych w sobie. Meta jaka jest każdy widzi, co sezon była inna ale polegała na tym samym i to nigdy nie ulegnie zmianie jeśli end game to będą GRy.

Z resztą, usunięcie AH, nieskończone paragony, itemki przypisane do konta, brak PvP już dawno zrobiły z D3 taką nawalankę jaka jest dzisiaj. Co nie zmienia faktu że masa ludzi dalej gra.
A to akurat fakt, świecidełek to jest dużo za dużo.

i wszyscy czekają na lost ark, gdzie azjaci nam zafundują jeszcze więcej święcidełek i miecze 2x większe od czempionów :)
Ja tam na lost ark nie czekam, nawet nie wiem że takie coś ma powstać, gram tylko w diabła.
A wystarczyloby tylko usunac zdobywanie expa na GRach i ograniczyc main stata za paragony do 50-100pktow i gra od razu bylaby przyjemniejsza. GRy sluzyly by tylko rankingom i maksowaniu gemow a paragony stracilyby nieco na znaczeniu.
Rozgrywka pędzi w tym kierunku.

https://www.youtube.com/watch?v=D3nOzu-tQXw

Diablo 3 R.I.P
https://www.artstation.com/jobs/dqV

poszukiwania ludzi do nowego projektu w swiecie diablo ciag dalszy

https://www.artstation.com/jobs/dqV

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum