Ban wave

Dyskusja ogólna
Wstecz 1 4 5 6 Dalej
08.04.2016 23:48Wpis zamieszczony przez: DeTomasso
I kolejne bany poleciały, ładnie się tablice przeczyściły.
Dawno się tak nie ucieszyłem z postępowania blizzarda :)

Co fakt to fakt, niestety paru uczciwych graczy oberwało rykoszetem. Znajomy z klanu dostał bana, a z całą pewnością nie kombinował nic z botami, nie miał th, nawet bał się zainstalować program zmieniający grafikę kursora. Zwyczajnie grał dużo, praktycznie żył grą.
Wudijo https://www.twitch.tv/wudijo/v/59372560?t=68m10s

Teraz bardziej egzotycznie 不當程式處罰名單 - Lista niewłaściwego programu kary (by google tlumacz) http://tw.battle.net/d3/zh/forum/topic/3445784815

ZE Empyrian radzi https://www.youtube.com/watch?v=UiXRh94qwU4
Tak wynik na sezonie gr 92 solo DH to już Historia

Nigdy bym się nie spodziewał po tym graczu szkoda że nawet najlepsi jak mogłoby się wydawać są Oszustami
Moim zdaniem bardziej szkodzą w tym wypadku, niż pomagają. Bo jak sam Wudijo twierdził, używał jedynie makra z myszki. Zresztą można przeczytać na US, że poszkodowani zostali m.in. użytkownicy Razera.

A więc mamy sytuację, w której sprawcą zamętu jest brak oficjalnego stanowiska, a problem błahy urósl do miana kpiny z użytkowników. GJ
09.04.2016 17:42Wpis zamieszczony przez: Buber82
A więc mamy sytuację, w której sprawcą zamętu jest brak oficjalnego stanowiska, a problem błahy urósl do miana kpiny z użytkowników. GJ
Co ja paczę? Chłopie, makro tak jak i cokolwiek innego to third party programs które są zabronione pod grożbą bana. I bany za takie programy poleciały, jak się łamie regulamin to trzeba się liczyć z konsekwencjami. Nie ma żadnego zamętu tylko pokrętne tłumaczenia winnych którzy bana dostali i próbują od siebie winę odsunąć.
Moment ale draver myszy podobnie zresztą klawiatury też instaluje z "automatu" program do makr i jako taki jest wykrywany przez bliza a delikwent niekoniecznie musi używa makra w czasie gry w diabełka i co w tedy?.Odinstalowywać drivery producenta i używać domyślnego z windowsa a po grze na nowo instalować, przecież to chore jest.
Kolejna fala była, ale tym razem już chyba za turbohuda.

Mój faworyt wyścigu Avoid
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/avoid-2691/hero/59478657

Tego Demon Huntera chyba nie trzeba przedstawiać
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/wudijo-2228/hero/35436981
Pewni jesteście ,że za makra poleciały bany ?? Ja nie , ponieważ widzę takiego Ch... i np na ns Da.. którzy na 100% używają makr i jakoś są bez bana przynajmniej na tą chwilę
Nie możliwe,że dostał za makro.Albo botował, albo turbohud i nie ma innej opcji.Skłaniałbym się raczej w stronę bota, ponieważ potrzebował sporo kluczy na gry solo.
09.04.2016 15:13Wpis zamieszczony przez: gero701224
Co fakt to fakt, niestety paru uczciwych graczy oberwało rykoszetem. Znajomy z klanu dostał bana, a z całą pewnością nie kombinował nic z botami, nie miał th, nawet bał się zainstalować program zmieniający grafikę kursora. Zwyczajnie grał dużo, praktycznie żył grą.

Identyczna sytuacja z przyjacielem, nawet myszkę miał za 20zł bez makr itd...
Mam tylko nadzieje że takim graczom uda się odzyskać konta.
Bany, banami ale to co teraz się wyprawia to jest jakiś absurd. Moja znajoma też dostała bana mimo że nawet nie wie co to bot, nawet głupiego makra nie miała.Dostała info mailem że ban za bota. Mail strasznie ogólnikowy, nie mówią za jakiego bota itd. Czyste info, że konto korzysta programów trzecich (bot) i koniec. Wydaje mi się że jak już banują powinni jakoś udowodnić winę. Jest kara, ale bez dowodów. W taki sposób każdemu mogą dać bana i zaproponować kupienie nowego klucza gry. Perfidne naciąganie na kasę.

Wiem boty chodzą źle, banują też źle, ale puki co jeszcze niczego dobrze w tej grze nie zrobili. Najpierw gra ma pełno błędów, potem banują bo wypuścili bubla i błędy były wykorzystywane. Teraz te fale banów, gdzie przypadkowi ludzie też zgarniają. W skrajności w skrajność idą.
Szanowni obrońcy sprawiedliwości - jesteście ABSOLUTNIE pewni, że zbanowani nie oszukiwali w jakikolwiek sposób, czy po prostu uwierzyliście w ich zapewnienia?

A tak swoją drogą, biadolenie, że bany za wykorzystanie bugów jest żałosne. Jak ci bankomat wypłaci milion złotych, chociąż chciałeś stówkę, to też będziesz potem płakał, że jesteś poszukiwany, bo tylko skorzystałeś z błędu?
Ciekawe jak to ma sie do tego darmowego szpiegowskiego programu W10.
10.04.2016 05:19Wpis zamieszczony przez: Janas
Ciekawe jak to ma sie do tego darmowego szpiegowskiego programu W10.

Chodzi, ci o opcje, która zbiera informacje o tobie oraz wysyła dalej aktualizacje. Jeżeli tak, to można go wyłączyć w opcjach :). Mam win10, prowadzę grupę o systemie.
10.04.2016 06:20Wpis zamieszczony przez: kesiek
Chodzi, ci o opcje, która zbiera informacje o tobie oraz wysyła dalej aktualizacje. Jeżeli tak, to można go wyłączyć w opcjach :)

Niestety telemetria jest troszkę bardziej posunięta w Windowsie i po wyłączeniu "standardowych opcji" nadal dzwoni do domu. To samo z resztą dzieje się na windowsie 8, 8.1 oraz 7 na których zainstalowane zostały łatki z telemetrią.
Ciekawe czy pójdą bany na serwerze NS. Chętnie przesunąłbym się o parę miejsc w rankingu, a myślę że botów będzie nawet więcej niż na sezonie.
z blizem to nic nie wiadomo oprócz tego, że inaczej traktuje sezon i ns

29.03.2016 10:10Wpis zamieszczony przez: Szoki83
Z tego co wiem teraz ma być banwave na NS

mam nadzieję, że Szoki ma dobre źródła informacji.
Inna opcja jest taka, że ban na ns poszedł ale wszyscy są "czyści"
Nie poszedł i raczej nie pójdzie, blizz w końcu pościł parę z ust Warden przeszukuje tylko archiwa sezonowe od 1-5 jeśli w tym czasie ktoś choćby na minute użył bota warden wcześniej czy później go znajdzie i nałoży bana, owszem można mieć farta ale większe prawdopodobieństwo jest ze jednak ban. Warden jest teraz w kwestii diablo systematycznie aktualizowany co tydzień chyba i przy aktualizacji skanuje konto pod dane wytyczne stad już poszły 3 banwave na sezonach a to jeszcze nie jest koniec.
@Twilightus, podasz źródło?
Szkoda płakać nad rozlanym mlekiem.
Grający dłużej,którzy znają temat wiedzą o co dokładnie chodzi.
Niby profesjonalistom z turbo pakietem trudno się przyznać,stąd ten ferment.

Z pewnością developerzy wpadli na całkiem niezły pomysł.
Na krótki czas przymknęli oko umożliwiając graczom używanie różnych dopalaczy.
Z pewnością w tym okresie testowali skuteczniejsze narzędzia do ich wykrywania.
Finał tego jest jaki jest,wygrał Blizzard i pewnie oczekuje wpływu środków za zakup nowych kluczy.

Taki manewr z pewnością odstraszy,zobaczymy czy potwierdzą to tabelki w 2.4.1

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum