Sezon solo

Dyskusja ogólna
25.04.2016 08:36Wpis zamieszczony przez: Grzonu
Niektorzy się też brandzlują nad tym jacy to są outsiderzy i robią na przekór wszelkim przeciwnością. To jest gra online więc granie solo nigdy nie będzie dla blizza priorytetem. A ja z perspektywy gracza ktory nienawidzi solo - jest nudne bo o żadnym teamplayu nie ma mowy. Spróbujcie pograć w stałej drużynie jeden sezon tylko w party. Jeśli macie takie złe doświadczenia z grania w party to albo gracie z ludzmi z publica albo macie słabą drużyne.

A widzisz ja nie lubię gry w party :)
I luz, niech każdy gra tak aby miał satysfakcję.
Oj ale czuje już te minusy xD

Dlaczego? Wyrażasz swoje zdanie, a ja moje. Niech każdy wyraża swoje, a nie próbuje generalizować.
W następnym sezonie planuje zagrać postacią która będę grac jedynie solo, ponieważ już od jakiegoś czasu brakuje mi wyzwań w diablo, a granie w party jest dla mnie z lekka oszukiwaniem :p
[...]

Bardzo polecam. Ja tak gram i bardzo sobie chwalę :)
Niestety ranking który reprezentuje prawdziwą grę solo - nie istnieje. Więc nawet tą listą się nie przejmuj. Największa satysfakcja to dojść samemu do odpowiedniego poziomu GR.
GR 77 solo magiem na zakończenie sezonu 5 uważam w mojej ocenie gracza solisty za akceptowalną, trochę mnie czas ograniczał, ale najważniejsze że miałem satysfakcję i czysty w swojej postaci "fun" z gry.

BTW: Ogranicza Cię tylko czas, no chyba że jesteś azjatyckim cyborgiem.
Radzę od czasu do czasu zrobić sobie przerwę, Sezon 6 chyba odpuszczam na poczet Dark Zone w The Division ;)
To jest gra online więc granie solo nigdy nie będzie dla blizza priorytetem.

Żebyś kolego chociaż wiedział dlaczego diablo 3 jest grą on-line, to byłaby połowa sukcesu :)
Po cichutku podpowiem Ci, że nie po to by propagować team play ... tylko po to, by nie piracić jej i nie modować jak diablo 2 :)
Gdyby Twoja teoria była prawdziwa, to już dawno byśmy mieli party 8-16 osobowe i pvp 4vs4 i 8vs8 ... a co mamy to już każdy wie :)

offtop
Niektorzy się też brandzlują nad tym jacy to są outsiderzy i robią na przekór wszelkim przeciwnością.

Przeciwności w liczbie mnogiej odmieniają się na "przeciwnościom"

Dwie wtopy w jednym poście :(

... ale pozdrawiam serdecznie.
Żebyś kolego chociaż wiedział dlaczego diablo 3 jest grą on-line, to byłaby połowa sukcesu :)
Po cichutku podpowiem Ci, że nie po to by propagować team play ... tylko po to, by nie piracić jej i nie modować jak diablo 2 :)

Wg mnie tu chyba nie chodzi o piracenie tylko o modowanie.
Jakby devsi udostępnili D3 moderom to już sobie wyobrażam co to by była za gra.
Patrząc wstecz, to mody do D2 takie jak na początku EasternSun, mój ulubiony Zy-El czy MedianXL zmieniały oryginalnego LoD-a o 360 stopni.
Jakby ci ludzie dorwali się do kodów D3 i wprowadziliby chociaż część genialnych pomysłów, które były pokazywane na diablofans czy nawet na tutejszym forum, to gra nabrałaby nowego wymiaru.
Jednak obserwując poczynania Blizza, to nie wiem czy kiedykolwiek do tego doprowadzą, żeby ktoś obcy pokazał ich "nieudolność" i stworzył coś nowego na bazie d3, coś czego tysiące ludzi na prawdę oczekuje, a nie tylko +%%%, buff, nerf i tak w kółko. Wiadomo D3 ma potencjał tylko devsi jacyś dziwni, leniwi(?), nie potrafiący wyciągać wniosków itd.
Chłop swoje, baba swoje- chodzi o równe szanse dla wszystkich, chodzi o przyjemność z gry a nie szpanowanie
.. MedianXL zmieniały oryginalnego LoD-a o 360 stopni.

Zmiana o 360 to żadna zmiana jedynie obrócenie się w to samo miejsce ;)

Co do trybu czysto solo było by ciekawie. Sam większość czasu grałem samemu i nie dość że jesteśmy o wiele gorzej wynagradzani to jeszcze ranking dla nas nie istnieje za bardzo szczególnie teraz gdzie liczą się coraz bardziej paragony.

Dla mnie powinni stworzyć nowy tryb czysto solo oraz zostawić resztę tak jak jest czyli postacie multi grają w "zwykłe" solo jak i party tym samym zestawem paragonów gemów itd. Realnie patrząc nie ma na to szans najwyżej po dłuższym czasie z nowym dodatkiem.
W tym sezonie DH pod Marudera. Powinno dać radę dobić do GR 65 bez wstawiania klejnotów w kostkę więc wystarczą tylko 3 klejnoty na 65 poziomie. Jako drugi podbój 350 mobów przy skrzyni. Z 5 rozstawionymi wartownikami powinno być to wykonalne na mapach gdzie przy skrzyni będą mobki padające na jedno trafienie. Mistrzostwo podziemi Marudera też w miarę do zrobienia.
Tak bym widział 6 sezon dla mnie jako najprostszy i absorbujący najmniej czasu.

To jest gra online

Nie, to nie jest gra online. Diablo 3 to w 100% singiel player (z zabezpieczeniem antypirackim wymagającym stałego połączenia z serwerem) z party jako OPCJĄ. Dopóki ta opcja będzie dawała nieuczciwą przewagę ta gra będzie cały czas pozbawiona sensu.
Ja nikomu nie bronię grać w party. Jak ktoś chce grać w party to niech gra w party, ale niby czemu ma odnosić z tego tytułu o wiele większe korzyści, a dodatkowo wypaczać ranking solo.
Ciężko uwierzyć w to co tu się czyta. Serio. Dopisywanie własnych ideologi - D3 nie jest grą drużynową, a jedynie z opcją grania w party (100% solo? chłopie z matmy to Ty orłem chyba nie byłeś). Jęczeć, że statystyki są wypaczone, bo gra się inaczej niż reszta? Serio? A co z ludźmi, którzy grają na starych maszynach i mają np 14 calowe monitory? I do tego 4:3? Czy dla takich też potrzeba osobnych statystyk? A co z leworęcznymi, albo grającymi myszkami kulkowymi (które są niewygodne i dużo mniej dokładne)? Też osobne statystyki? To trochę jak mini parada ludzi o odmiennej orientacji. Lubicie taki styl? No cóż dostosuj się do gry, albo zmień grę, albo graj jak lubisz i się ciesz, albo.. Oooo tylu Was tu solistów, może klan założycie ^^ Wtedy każdy z Was będzie grał tylko solo i Wasze wewnętrzne statystyki w klanie nie będą kłamać. No chyba, że ktoś będzie" OSZUKIWAĆ" i pogra w party. No ale wtedy możecie delikwenta usunąć i cieszyć się swoimi PRAWDZIWYMI i NIEWYPACZONYMI statystykami :) Będzie to ewenement na dużą skalę - stworzyć klan, żeby grać solo ;)

Granie w party daje więcej korzyści? A wiecie dlaczego? Bo gra chce "zmusić" do takiej gry bo jest to gra 95% drużynowa.

Taki dziwny obraz mi się w głowie ukazał po tym wątku. Jak memy "forever alone" wychodzą z cienia i ostrzą noże :) noo, albo chociaż minusy walą ludziom o INNYM światopoglądzie. Tak, jesteście odmienni, a piętnujecie tych, którzy mają zdanie odmienne od Waszego - to się nazywa hipokryzja :) I na koniec tylko dodam, że w większości gram solo w diabełka ^^
26.04.2016 18:03Wpis zamieszczony przez: TartamPuan
Ciężko uwierzyć w to co tu się czyta. Serio. Dopisywanie własnych ideologi - D3 nie jest grą drużynową, a jedynie z opcją grania w party (100% solo? chłopie z matmy to Ty orłem chyba nie byłeś). Jęczeć, że statystyki są wypaczone, bo gra się inaczej niż reszta? Serio? A co z ludźmi, którzy grają na starych maszynach i mają np 14 calowe monitory? I do tego 4:3? Czy dla takich też potrzeba osobnych statystyk? A co z leworęcznymi, albo grającymi myszkami kulkowymi (które są niewygodne i dużo mniej dokładne)? Też osobne statystyki?

Gratuluję mistrzostwa czytania bez zrozumienia :)
Objaśnię z przykładem o co się ludzie burzą - o słowa: RANKING SOLO, a dokładniej o to, że w drużynie zdobywa się wszystko 10x szybciej, łatwiej i podobno przyjemniej, a po 3 miesiącach takiej gry uważa się za mistrza gry robiąc bardzo wysoki GR, i patrzy z pogardą na tych którzy do rankingu solo zdobywają wszystko solo.
Przykład - 100 najbogatszych polaków oddaje 5% swojego majątku człowiekowi bezdomnemu i bezrobotnemu, po czym ten zostaje w rankingu Forbes najbogatszym człowiekiem w Polsce, nie kiwając nawet palcem.
Jest najbogatszy w Polsce? No jest. A słusznie? Zapracował na to? Zasłużył?
... wiem wiem to tylko gra :)

To trochę jak mini parada ludzi o odmiennej orientacji. Lubicie taki styl? No cóż dostosuj się do gry, albo zmień grę

Skoro już ten temat poruszasz to odpowiem Ci w równie inteligenty sposób dostosowany do Twojego poziomu: Zostań ministrem sprawiedliwości i postaw gejom ultimatum - albo nawróćcie się na heteroseksualizm, bo tego od was wymaga większość, albo zostańcie transami, żeby na pierwszy rzut oka nie było widać odmienności w świetle wszechogarniającej poprawności (w końcu trans to prawie jak kobieta). Ciekawe jak duży elektorat z poparciem zbierzesz :)

Granie w party daje więcej korzyści? A wiecie dlaczego? Bo gra chce "zmusić" do takiej gry bo jest to gra 95% drużynowa.

Szkoda, że zapominasz o czasach d3v, gdzie każdy biegał z templarem i jednościami, a nie w party ... wtedy gra też była drużynowa i czemu (prawie) nikt nie biegał w pt ? ...bo się po prostu nie opłacało. Gra zmieniła się dopiero po wejściu loot-u 2.0 i paragon 2.0 (wtedy też zmieniła się ekipa tworząca diablo :) )

Taki dziwny obraz mi się w głowie ukazał po tym wątku. Jak memy "forever alone" wychodzą z cienia i ostrzą noże :) noo, albo chociaż minusy walą ludziom o INNYM światopoglądzie. Tak, jesteście odmienni, a piętnujecie tych, którzy mają zdanie odmienne od Waszego - to się nazywa hipokryzja :)

I na koniec tylko dodam, że w większości gram solo w diabełka ^^

OMG - to dopiero nazywa się hipokryzją
Skoro już ten temat poruszasz to odpowiem Ci w równie inteligenty sposób dostosowany do Twojego poziomu: Zostań ministrem sprawiedliwości i postaw gejom ultimatum - albo nawróćcie się na heteroseksualizm, bo tego od was wymaga większość, albo zostańcie transami, żeby na pierwszy rzut oka nie było widać odmienności w świetle wszechogarniającej poprawności (w końcu trans to prawie jak kobieta). Ciekawe jak duży elektorat z poparciem zbierzesz :)

Uh gdzie ja wspomniałem o innej orientacji SEKSUALNEJ? Odmienna orientacja może być np. kulinarna (np. weganizm). Oj oj a ktoś tu pisze o czytaniu ze zrozumieniem :) Widać każdy czyta to co chce widzieć :) I nikt nie pisze o tym, żebyście grali drużynowo, tylko, żebyście się zastanowili co wy w ogóle wypisujecie. Nikt Wam solo grać nie zabrania. A osobne statystyki można robić dla tysiąca różnych stylów/sposobów gry. Dlatego pomysł jest "niemądry".

Apropo ostatniego - czy jeśli gram solo to znaczy, że mam popierać te bzdury, które tu są opisane? (ranking solo tylko dla solo graczy) hmm, nie. Wystarczy ciut, ciutkę dystansu do siebie :)

A tak przewrotnie na koniec skoro było już o orientacji seksualnej to teraz mi się to kojarzy tak:

"Dwóch Panów o odmiennej orientacji seksualnej zgłasza skargę na Świat, że pary kobieta/mężczyzna szybciej dorabiają się dzieci" - dziwne, co nie? ^^

ps. chce być tym bezdomnym co ma 100 przyjaciół w najbogatszych Polakach. :) Kto nie chce to niech da mi minusa ^^
26.04.2016 19:49Wpis zamieszczony przez: TartamPuan
Nikt Wam solo grać nie zabrania

Toteż gramy solo i chcemy aby ranking solo nie był wypaczany przez graczy którzy wolą grać w party.
To tak jakbyśmy startowali do biegu na 4 km. Ja biegnę na własnych nogach przez całą trasę, a ciebie niosą inni biegnący zmieniający się co 1 kilometr. Przed metą zsiadasz z lektyki i ostatnie 10 metrów przebiegasz już sam, ja natomiast jeszcze muszę biec i zostało mi z 1,5 km.
Po zakończonym biegu wchodzisz na forum i wypisujesz farmazony w stylu: heh bieg na 4 km to pestka, przebiegłem w 3 minuty. Jesteście słabiakami skoro nie potraficie tego przebiec w nawet 5 minut.
Widzisz gdzieś tutaj uczciwość w tej rywalizacji?
I taką samą sytuację mamy tutaj. 4 osobowa grupa szybciej zdobywa przedmioty i doświadczenie. Ok niech tak będzie. Ale niech później nikt z tej czwórki nie będzie brany pod uwagę w rankingu solo bo nie grał solo. On grając w party powiedzmy że w ciągu tygodnia zdobył już najlepsze przedmioty (bo drop większy) i ma 1000 paragon i co robi? Walczy o miejsce w rankingu solo. A co robi po tygodniu gry osoba która faktycznie grała solo? Ona wciąż zbiera przedmioty do buildu i jest gdzieś przy 500 paragonie.
TartamPuan czemu uważasz że wypisujemy tu bzdury ? Przedstawienie własnego punktu widzenia raczej nie powinno być karalne i każdy ma do niego prawo, ale nie w sposób obraźliwy w stosunku do myślących inaczej. Jakoś Blizz nie uważa nas za odszczepieńców, dowodem niedawny tekst Nevalistis w "Pierwszym rzucie oka-sezon 6" - "samotne wilki " czyli właśnie my. Nikt tu nie dopomina się aby gra solo była dla twórców priorytetem (jak napisał Grzonu), bo każdy gra tak jak chce i lubi. Generalnie zakładam , ze są opcje gry solo i zespołowej- tej drugiej w różnych konfiguracjach. Podobają mi się klany nastawione na bicie rekordów - ładnie wypadły w ostatnim rankingu nawiasem mówiąc ( i spuszczając zasłonę milczenia na falę banów) i rankingi zespołów 2-3-4 osobowych (każdego osobno) . To Ci nie przeszkadza,bo jakoś o tym nie piszesz a masz za złe fakt, ze niektórym zależy na rankingach graczy solo ? Ciekawe.
Zandek jak już pisałem, granie stojąc na głowie, jedną ręką, stopami, na mniejszych monitorach, słabszych kartach graficznych i tak dalej i tak dalej może spowodować, że będziesz bardziej w tyle niż reszta. To Ty wybierasz ten styl gry, ale samo D3 premiuje inny styl. I KAŻDY ale to każdy grający inaczej czy na słabszym sprzęcie może żądać statystyk pod siebie. Delikatnie pisząc "nieprzemyślane to jest".

egorosa jakiej kary kolego oczekujesz? Kto tu został ukarany? Póki co w tym wątku karani są jedynie Ci, którzy w różny sposób się z Wami nie zgadzają. Gra ma zasady, a tu jak widać póki co boostując się w zespole wypadniesz lepiej solo. Ot cała filozofia. Dopisywanie do tego, że diabełek jest w 100% grą solo i przez to wymaga osobnych statystyk jest durne/głupie.

To tyle, nie rozpisuję się dalej bo zaraz następny as tu wpadnie i napisze, że gra w diabła w tylko z bratem i żąda statystyk dla graczy grających tylko parami. A reszta ma przewagę grając w pełnym party (zgodnie z zasadami gry) - w jego mniemaniu oszukuje. To jest kolejna durnota/głupota - grając zgodnie z zasadami się oszukuje, aż strach pomyśleć jakbyście to Wy byli adminami i mogli banować tych którzy według Was oszukują.. Bo znaleźli kolegów w grze - LOL.
Brawo " Zandek" masz całkowitą rację, ja już wcześniej pisałem-chodzi o równe szanse a "kolesie" tylko kombinują itd.
i stąd to oburzenie. Bo chyba niezbyt pewnie się czują z tymi "wypasionymi" paragonami w stosunku do nas mizerotek, A tu przecież tylko i wyłącznie chodzi o to co tak celnie podsumował Scorpion.
P.S.
Ja jestem kobietą, nawet mój nick na to wyraźnie wskazuje.
A czytania ze zrozumieniem niestety nadal brakuje ....
@Wodzirej, odnosząc się do:

26.04.2016 19:13Wpis zamieszczony przez: Wodzirej
Ciężko uwierzyć w to co tu się czyta. Serio. Dopisywanie własnych ideologi - D3 nie jest grą drużynową, a jedynie z opcją grania w party (100% solo? chłopie z matmy to Ty orłem chyba nie byłeś).
[...]

Stary wyjadaczu, dokładnie, konkretnie i na temat :)
Jesteśmy w mniejszości, trzeba zacisnąć zęby, za stary jestem aby walczyć z wiatrakami, wystarczy sama satysfakcja.
Tak jak za dawnych czasów: http://goo.gl/knC1fL .
26.04.2016 22:45Wpis zamieszczony przez: Goldsharr
Tak jak za dawnych czasów: http://goo.gl/knC1fL

Może jakiś Druid, Paladyn... do tego?

Jak za dawnych: http://goo.gl/o8jzky
27.04.2016 00:57Wpis zamieszczony przez: PlkDuniek
26.04.2016 22:45Wpis zamieszczony przez: Goldsharr
Tak jak za dawnych czasów: http://goo.gl/knC1fL

Może jakiś Druid, Paladyn... do tego?

Jak za dawnych: http://goo.gl/o8jzky

Celowo wybrałem wikingów, w końcu to początki Blizzard'a, nawiązując do pojęcia "satysfakcja" :)
W Fury of the Furries niestety nie grałem.
27.04.2016 17:00Wpis zamieszczony przez: Goldsharr
Celowo wybrałem wikingów, w końcu to początki Blizzard'a, nawiązując do pojęcia "satysfakcja" :)

Goldsharr - ale to przecież MMO jest, bo można w dwie osoby cisnąć, a od konwersji na segę nawet w trzy :)
Minęło 25 lat a technologicznie party urosło aż o dwie osoby !!! (wikingowie względem D3)
Czyli coś koło 2045 diablo będzie ośmioosobowe :)
Gdyby nie bost do gry w teamie, to by się okazało że solistów jest sporo :)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum