Sezon solo

Dyskusja ogólna
27.04.2016 17:46Wpis zamieszczony przez: Wodzirej
27.04.2016 17:00Wpis zamieszczony przez: Goldsharr
Celowo wybrałem wikingów, w końcu to początki Blizzard'a, nawiązując do pojęcia "satysfakcja" :)

Goldsharr - ale to przecież MMO jest, bo można w dwie osoby cisnąć, a od konwersji na segę nawet w trzy :)
Minęło 25 lat a technologicznie party urosło aż o dwie osoby !!! (wikingowie względem D3)
Czyli coś koło 2045 diablo będzie ośmioosobowe :)

Rozumiem że z tym MMO to była ironia :)
Osobiście, ja się cieszę że Diablo daje totalną miodność... nawet dla samego, pojedynczego gracza.

Przykład, The Division (TD), jako gówniarz bardzo lubiłem FPP, połączenie z MMORPG daje mega zabawę, ale tutaj zaczynają się pewne schematy, misje dzienne, etc.

Pisałem że odpuszczę sobie Sezon na poczet TD, ale nie ukrywam że podejmę wyzwanie Krzyżakiem :) Zawsze do tej postaci jakoś nie mogłem podejść (może dlatego reprezentacja jego ruchów przypomina jak by posiadał smocze jaja w gaciach) :D
Pożyjemy zobaczymy :)

Najważniejsze aby się dobrze bawić, pamiętam za czasów RMAH jak co poniektórzy stwierdzali że gra jest nudna :) Solo też dawało radę, jeszcze się stare filmy uchowały :P https://www.youtube.com/watch?v=lTeS6TNRXr4
https://www.youtube.com/watch?v=j_Wl6-GMBqg

Liczy się fun.
28.04.2016 23:28Wpis zamieszczony przez: Goldsharr
Rozumiem że z tym MMO to była ironia :)

Taka delikatna i lekko uszczypliwa skierowana w stronę tych wszystkich piewców, którzy uważają diablo za grę "TeamWorkOnly"

totalną miodność

... haaa ... jak ja dawno tego nie słyszałem - MIODNOŚĆ. Termin, który wyginął wraz ze zniknięciem SecretService i Gamblera z półeczek w kioskach. Niegdysiejszy główny wyznacznik zaje...fajności gry !!! Szkoda, że młode pokolenie graczy tego nie zrozumie :(

Najważniejsze aby się dobrze bawić

NAJWAŻNIEJSZE !
... a parówkowym skrytożercom i tym co uważają diablo 3 za mmo mówimy zdecydowane: NIE !
@Wodzirej, miodność dalej funkcjonuje ale u "emerytów" :D

Dla jednego w PT to wyzwanie robienie GR110, a dla drugiego robienie solo, ale w prawdziwym tego słowa znaczeniu (czyli solo).
Mieszanie powyższych dwóch przypadków, daje wynikową w postaci takiego niesamowitego wyniku, w rankingu graczy:)
Blizzard tego nie zmieni, nie ma takiej opcji, takich graczy jak my są promile.

W każdym bądź razie, rocznik 70'ty rządzi się innymi prawami ;>
Eh czlowiek staro sie czuje czytajac takie posty :( jeszcze o top secrecie zapomnieliscie ;) Gambler SS, i TS najlepsze czasopisma komputerowe ever.
Prawdziwe i .... smutne

http://www.cda.pl/video/230490a5
Zajebiste :D No prawdziwe. Naprawde swietny material im wyszedl.
Ja gram zawsze solo. Kilka razy próbowałem grać w grupie ale niestety, wtedy gra przypomina wyścig do jedynego wc po zbiorowym zażyciu rycyny. Tego nie lubię.Nie ma się co kłócić, ktoś lubi mieć miliardy paragonów a inny spokojny progres. Nigdy nie robiło na mnie wrażenie że ktoś tam oszukuje żeby nabijać expa itd ja gram dla siebie i własnej satysfakcji. Chciałbym jednak aby gracze preferujący grę solo mieli możliwość zebrania sprzętu takiego jak gracze którzy walczą w grupach.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum