Schemat koszmarny pasterski kostur

Dyskusja ogólna
Witam.

Wie ktoś gdzie można wydropić Schemat koszmarny pasterski kostur?
Izuali zabiłem z 40+ sprawdzałem po sklepach i w kampanii i przygodzie
Dropi z izuala :) trzeba miec szczescie ... powinien ci wydropic za 1 razem zobacz czy u kowala juz nie masz go
Niema jest tylko Pasterski kostur i Infernalny. Izuale trzeba zabijać na przygodzie czy kampanii może tez poziom udręki ma znaczenie ?
Heh ... to jeszcze ktoś gra w podstawkę ?
Koszmarny pasterski kostur robi się ze zwykłego pasterskiego kostura dodając do niego wszystkie pozostałe matsy - piszczel, tęczę, dzwonek itd
Infernalny pasterski kostur robi się z piekielnego (jest składnikiem)
Piekielny robi się z koszmarnego
Koszmarny robi się ze zwykłego
Nie gram w podstawkę ale jest tam do wydropienia ramka portretu a ja mam tylko przeczytany schemat zwykłego pasterskiego i infernalny a potrzeba mi koszmarnego a bez schematu nie mam możliwości przerobienia podstawowego na koszmarny.
podpinam się.
Mam problem z wydropieniem piekielnego schematu z izuala...próbowałam na wszystkich poziomach trudności i nic ;/
może po prostu nie mam szczęścia ;/
nie można go nigdzie kupić ?
Niestety nie można. Musisz farmić do skutku. Mi za którymś tam razem wypadł schemat, 7-8 run.
Nie ma juz piekielnego bo to bylo na piekielnym poziomie tudnosci ktory juz nie istnieje... do otworzenia kaprysowa na kazdym poziomie trudnosci wystarczy ten podstawowy
Odrazu mowie ze koszmarnego tez sie nie da zrobic.. a kazdy kto ma schemat to pewnie z czasow podstawki jeszcze
(Chyba ze sie myle ale na to mala szansa jest)
Dziękuję :D
Gdyby nie ty nadal bym robiła runy na izuala
Wczoraj robiłem 4 akt w trybie kampanii na udręce 1, schemat wypadł za pierwszym razem.
do otworzenia kaprysowa na kazdym poziomie trudnosci wystarczy ten podstawowy
(Chyba ze sie myle ale na to mala szansa jest)

bzdura kolego otwórz sobie ten kostur na t13 i zobacz ze w kaprysownie nie bedzie dropa albo bedzie to wygladalo jak na najniższym poziomie trudnosci zero dropa , nie łudźcie sie ze zwyklym kosturem dropniecie cokolwiek :)))
Złota łopata to raz...dwa, że mylicie Kaprysów z Kaprysowem- mi też kiedyś to łopatologicznie wyjaśniono.Są dwie krainy o podobnej nazwie. Kostur otwiera tą gorszą , goblin- z lepszym dropem:)
Da się w ogóle jeszcze wydropić ten schemat? Wypadły mi już wszystkie schematy na etapie taxi do 70 lvlu a tego schematu brakuje. Czy on dalej wypada tylko z Izuala? Dalej ma kolor brązowy u kowala?
dzis swoim "zwyklym kosturem,na u13 otworzylem Kaprysowo (dokladnie tak sie nazywa)
i wydropilem ramke ;)
pare miesiecy temu, wydropilem Spektrum
cos jeszcze mozna zdobyc tam?
ponoc skrzydła ale na sezonie
ale odkopaliscie temat.

@Malamut, skrzydla dropia w Kaprysów, nie w Kaprysowie, a to oznacza że musisz znalezc teczowego goblina by otworzyc portal i znalezc bardzo rzadkiego kucyka ksiezniczki liliany. Na sezonie czy na nie sezonie to nie ma znaczenia.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum