Barb 712 Król + Raekor POMOCY!! :)

Barbarzyńca
Witam.
Od jakiegoś czasu poświeciłem więcej uwagi barbarzyńcy, skompletowałem eq z tablicy graczy top 10 podobne kamienie, dosłownie wszystko. Niestety max grift solo na jaki mnie stać to 53 nie mam pojęcia już co z nim zrobić. Gdy jest odpalony gniew i zew idzie dość gładko ale w czasie cd tragedia.
Proszę o konstruktywne komentarze pozdrawiam :)
mysle ze twoj barb to mordeczka (NS) karwasze jeszcze na skolary zmien i powinienes miec all gites
druga sprawa ze musisz znac mechanike rekora czyli gromadzenie ladunkow( min. 5) i rzut ( spalenie zasobow a co z tym idzie odnowienie berka
Elo!

W chwili obecnej, sugerowałbym Reakor6/IK4 zamiast Reakor4/IK6. Dmg rzutu głazem jest insane. +max furii na broni IK i pasie i max 50pkt z paragonów i wymiatasz. Looknij na mojego barba sezonowego:

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Hagi-2298/hero/77406793

zrobiłem na nim 75gr przy 592para ;)

Stakujesz buff Reakor na mobach, jumpujesz szarżą do dobrego zagęszczenia wraz z elitami i hit głazem. Celuj głazem w elity a dosłownie je zjesz. I warto pomyśleć o kocich rurach na berku dają mega defa. Poniżej screen z mojej gr na sezonie :

http://imageshack.com/a/img923/2295/pCDqFy.jpg

W razie pytań, puść mi zapkę do znajomych to pogadamy na czacie :)

Peace

edit: Kierwy jak wcześniej napisano, Skular na dmg głazu, kostkę looknij u mnie. Na naramach dałbym dmg obszarowy, na kafarze IK możesz dać życie za furie zamiast 10% dmg, dps ci nie brakuje. Na klacie 15%hp albo obniżone obrażenia od elit. Tak w skrócie :)

A btw zamiast stalowych nerwów polecam nieustępliwość. Dostaniesz takiego kopa healingu że głowa mała. Na mojej 75 na sezonie nie zszedłem ani razu a mam o wiele słabszy gear od ciebie także mógłbyś już się pokusić o 80gr :) tylko healing, healing healing. Na pasie też możesz dać życie za furię w miejsce %hp. 850h hp powinno ci w zupełności wystarczyć :)
Hagi dobrze prawi :)
od siebie dodam tylko jeden mały tip:
Rubin w hełmie nie wiele daje, sugerowałbym wymianę na diament. Dość mocno to wpływa na komfort szarżowania. Choć nie ukrywam że i tak frustrujące są grupki 2-4 potworów :D Moim sezonowym też 75 pękło bez większych problemów.
Fakt nie spojrzałem na gema w hełmie xD generalizując, jesli ale to JEŚLI chciałbyś iść w odnowę szarży, ratuje cię każda wielokrotność 20% cdr. Sama szarża ma odnowę 10sec, z setu masz 2sec redukcji za każdy CEL napotkany na drodze i tu uwaga: Elementy otoczenia również traktowane są jako cel. Czyli 5 targetów zahaczonych po drodze i nie tracisz ładunku. I teraz, diament w hełmie +cdr z para i już masz 20%+ cdr czyli odnowę szarży na 8sec i już 4 cele. To są pora różnica i wg mnie więcej nie trzeba. Na naramach str, vit, all res, area dmg. Buciki to samo+ dmg do rzutu włócznią. Na klacie spoko byloby trafić str, vit, redukcję dmg od elit i w secondary redukcję od ataków w walce wręcz Lol. Mam gdzieś na mule str, vit, all res, redukcję od ataków z dystansu i wręcz o.O

No i praktyka czyni mistrza :) build mega grywalny na głębokie, pod fast tX dajesz Ingeom w kostce o lecisz dosłownie lecisz. Tylko pamiętaj żeby ładować stacki Reakor. Zależy ci na tym żeby rzucać głazem na 5stackach. Wtedy masz Total boost z setu. I tyle :)

Życzę powodzenia i miłej zabawy :)

Peace
Podłączę się pod temat. A co w kwestii cooldown'u na Dzikiej Szarży? Warto cokolwiek dorzucać? Bo ja władowałem redukcję w pare przedmiotów na rzecz witalności. Dobiłem 68 grift, ale wyżej już ciężko. Wychodzi na to, w zasadzie permanentna szarża jest bezcelowa, ale chętnie wysłucham jakiś opinii :D
Z góry dzięki.
@Hagi jak zwykle stanął na wysokości zadania :D Powiedz, jak kompletowanie gearu pod ciernie? :p O ile w ogóle coś takiego czynisz na sezonie.

Pozdro !
kiedy widać że jest 5 stacków , bo mi odlicza do 100
Siemka Pagos!

Padniesz ale bawię się dh na sezonie xD. Aczkolwiek wpadłem dziś w nocy na ns moim Thorn'daddym ;) poniżej wynik ;)

https://imageshack.com/i/poeX0Czuj

Top100 baby xD

A wracając do wątku to tak, wystarczy para+diament w hełmie :) na naramach warto mieć obrażenia obszarowe.

btw

19.05.2016 22:09Wpis zamieszczony przez: art1
kiedy widać że jest 5 stacków , bo mi odlicza do 100

wut? o.O każdy atak szarży daje Tobie jeden stack, 100 to maximum stacków. Użycie spendera pożera max do 5 stacków. Jakbyś użył szarży 3razy i spender to zużyjesz 3 stacki ale dmg bdzie mniejszy. Chodzi o to żeby zawsze utrzymywać 5+ stacków i wtedy spender ma max power :)

Peace

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum