Kupiłem grę i nie mogę przejść do aktu 2

Pomoc techniczna
WItam
Zakupiłem niedawno grę. Wpisałem klucz, zacząłem grać, natomiast po przejściu aktu 1 (król szkieletów) nie mam możliwości grania dalej. Wygląda tak, że mogę sobie pograć tylko od początku aktu I.
Co z tym zrobić? Nie bardzo to rozumiem.
Ponadto w pewnym momencie pojawił się komunikat o jakimś ulepszeniu. Zignorowałem to bo chyba kupiłęm pełną wersję? Czy nie?
Proszę o porady dotyczące rozwiązania problemu.
Witam. Dodatek czy podstawkę kupiłeś ?. Jeżeli kupiłeś podstawkę to zmień region gry z Europy na np : Amerykę i wejdź do gry po tym zmień z Ameryki na Europe.
Dziękuję za odpowiedź.
Niestety zamiana regionów nie działa. Ciekawe jest to, że jak uruchamiam grę to pojawia się logo d3 reaper of souls, a przecież kupiłem podstawkę, jak klikam ulepsz do 60 poziomu (ekran z wyborem postaci) to przenosi mnie na stronę do kupna podstawki. Jak chcę zagrać krzyżowcem to jest napisane że muszę mieć rozszerzenie. klucza gry z pudełka nie mogę ponownie wykorzystać bo już to wcześniej zrobiłem i wyskakuje błąd.
żarty jakieś...
Już widzę że logujesz się z innego konta, znając życie wpisałeś kod na jeszcze innym, więc:

Zaloguj się na konto przez www i sprawdź status licencji, jeżeli jesteś pewien że to to konto zgłoś się do obsługi technicznej, a nie wylewaj gorzkich żalów na forum bo to nic nie wnosi nic się nie da zrobić przez forum. Aktywacja licencji może potrwać o 72h.
akt 1 kończy się po zabiciu Rzeźnika
Jak już jesteś taki dokładny to nie akt pierwszy nie kończy się na zabiciu Rzeźnika, on jest tylko ostatnim bossem w pierwszym akcie później jest jeszcze jeden "Quest". Poza tym nie spojleruj koledze diablo ma te 4 lata na karku, ale to nie powód żeby psuć komuś grę.
Po prostu grasz na wersji DEMO. Ktoś Cię oszukał i sprzedał kod do gry DEMO. Kiedyś były na to kody. Ale już od dawna Blizz oferuje wersję Demo za darmo.

Można na niej grac tylko do zabicia króla Leoryka

bo chyba kupiłęm pełną wersję? Czy nie?

Sam nie wiesz co kupiłeś?
Na 100% grasz na wersji demo - ten tryb jest dostępny dla wszystkich za darmo
Mam to samo co kolega .
Najśmieszniejsze jest to że przez przypadek zainstalowałem najpierw dodatek po czym chciałem kończyć ten akt 1 i doszło właśnie do tego problemu , stwerdziłem ok brak podsawy nieumożliwia mi dalszej rozgrywki , wiec zainstalowałem ją włączyłem gre jest to samo tyle że gre mam od początku tylko postać nienaruszona ... 2 sprawa jest taka nigdzie nie prosiło mnie do wpisania cd-keya ani przy pierwszej instlacji jak i przy drugiej .
Cześć Gaac.
Gdzie kupowałeś grę?
Zakupione gry w wersjach cyfrowych po przypisaniu mają swój czas karencji 72h. Który właśnie już powinien upłynąć.
Czy nadal masz problem z prowadzeniem rozgrywki?
Witam Gaac!

Dziękuję za wiadomość.

W sprawie problemów z kluczami aktywacyjnymi gry zwróć się bezpośrednio do Działu Pomocy.

Pozdrawiam

------------------------------------------------------------------
Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!
Witam. Mam sam dodatek i przeszedlem akt I i dalej jest juz koniec.. Wpisuje na www kod aktywujacy gre ale wyskakuje blad. Na zadnym innym pc nie mam d3. Prosze o pomoc..
05.12.2016 11:39Wpis zamieszczony przez: mnich
Witam. Mam sam dodatek i przeszedlem akt I i dalej jest juz koniec.. Wpisuje na www kod aktywujacy gre ale wyskakuje blad. Na zadnym innym pc nie mam d3. Prosze o pomoc..

dokup podstawową wersję gry
i bedzie po problemie?
05.12.2016 12:00Wpis zamieszczony przez: mnich
i bedzie po problemie?

Cześć.
Dodatek RoS wymaga podstawowej wersji Diablo 3. Po aktywowaniu podstawowej wersji gry będziesz miał dostępne wszystkie akty w grze wraz z dodatkiem.
aha okej wielkie dzieki.
Mam ten sam problem. Do tego nie mogę zainstalować gry z ikony na pulpicie bo automatycznie włącza się blizzard.
W blizzard włączam graj i jest tylko 1 akt który już przeszłam.
Ktoś pomoże co mam robić dalej.
Witam!
Nie wiem czy zakładać nowy wątek ale problem mam jak wyżej,
Gra Diablo 3, pokazuje mi się starter, kody które wpisuję z pudełek są już wykorzystane lub nie działają. Długi czas nie grałem w Diablo 3, nie mam pojęcia co dalej zrobić
Mam zakupiony Diablo 3. Czy mam przesłać skany kodów z pudełka ?
Poproś Dział pomocy o pomoc w odnalezieniu konta z licencją gry:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/overwatch/1057/1062/channels

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum