Drobne prace naprawcze

Dyskusja ogólna
Wiele razy czytałem, że blizz nie czyta głosu fanów, szczególnie tych polskich, ale spróbuję stworzyć wątek, bo kiedyś chyba ktoś powiedział a może ja to zmyśliłem:): "Mówcie a będzie wasze wysłuchane":

1. Zmienić kolor czcionki/barwy oddechu śmierci - zlewa się - nie widać cyferek
2. Przy rozdawaniu paragonów - dodatkowy klawisz x100 lub zmienić shifta z 10 na 100 (to było ok gdy było 100 paragonów - a teraz?)
3. Obrażenia obszarowe inny kolor (to już dawno miało być).

Jak zauważycie jakieś drobnostki, które łatwo zmienić dopisujcie.
Faktycznie kolor czcionki i oddechu śmierci się zlewa - wystarczyłoby, żeby sama ikona była taka sama jak czcionka z dropu - seledynowa... czy tam turkusowa... czy błękitna... uyyy
4. W skarbcu przy baronowej (lub po jej zabiciu) powinien być słup teleportujący nas do miejsca w którym weszliśmy do skarbca. (w większości lokalizacjach tak jest - czemu nie w skarbcu?)
5. Informacja o maksymalnej ilości krwawych odłamków - na ns może to być niepotrzebne - na sezonie wskazane(zamiast 253 byśmy mieli 520/253)
09.08.2016 13:11Wpis zamieszczony przez: ttb360
Informacja o maksymalnej ilości krwawych odłamków - na ns może to być niepotrzebne - na sezonie wskazane(zamiast 253 byśmy mieli 520/253)

Najedź kursorem na ilość krwawych odłamków w eq. I masz ile jest max.
https://zapodaj.net/images/323949395723f.jpg
6. Możliwość zapisywania buildów.
7. Jeżeli gra się WD na monstrum nie można w prosty sposób rozbić bramy lub rozwalić kupki złota w skarbcu (ew. pirania ale ta się długo odnawia).
@up to juz wina buildu a nie gry.
Mi przydaloby sie ulepszenie kalkulatora postaci na stronie d3 aby oprocz skilli moznabylo rowniez planowac eq, kostke i merca.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum