Gratulacje dla Blizzarda :)

Dyskusja ogólna
12.08.2016 04:40Wpis zamieszczony przez: Twilightus
śmiem twierdzić ze mam w 100% racje, maja gdzieś metę.

Ja nie powiem na pewno że sie mylisz :)).. po prostu jestem jednym z tych naiwniaków którzy wieżą w ta firmę jeszcze ... dała mi sporo fanu przez ostatnie 16-17 lat .. więc maja umnie wielki kredyt zaufania i staram się odganiać "demony" :))
12.08.2016 12:11Wpis zamieszczony przez: Xanthe
Ja nie powiem na pewno że sie mylisz :)).. po prostu jestem jednym z tych naiwniaków którzy wieżą w ta firmę jeszcze ... dała mi sporo fanu przez ostatnie 16-17 lat .

Masz na mysli firme Blizzard Entertainment tworce m.in. D1 D2
a obecnie mamy do czynienia z Activision Blizzard dziadami ktorzy
zatrudniaja amatorów (widocznie sa tansi) - tworcy D3
Apropos amatorow
Lepiej uprawiac profesjonalne amatorstwo niż amatorski profesjonalizm
a Activision Blizzard to niestety amatorski profesjonalizm :)
Mieliśmy po 1 słusznym secie i marudziliśmy to teraz mamy 1 słuszną postać w sezonie ... zafundowano nam mus grania mnichem :( .. nie wiem czy jest sens marudzić bo jeszcze coś nam znerfią w imię różnorodności :P
12.08.2016 12:11Wpis zamieszczony przez: Xanthe
... dała mi sporo fanu przez ostatnie 16-17 lat .. więc maja umnie wielki kredyt zaufania i staram się odganiać "demony" :))

Napisałbym to samo po premierze RoS'a. Teraz, po stracie S7 jestem prawie pewien, że #D3RIP.

Przyszły sezon będzie zamykał pewnie rozdział w grze, bo np. skończą się po nim dostępne sety od Hedriga (po prostu nie ma ich więcej). Jeżeli na BlizzConie nic serio konkretnego nie będzie na 20. rocznicę Diablo to przyjdzie tego trupa zakopać a sprawę zamknąć.
17.08.2016 23:29Wpis zamieszczony przez: Rebelmind
bo np. skończą się po nim dostępne sety od Hedriga (po prostu nie ma ich więcej)
Możesz to wyjaśnić? Bo nie bardzo rozumiem przesłania.
@Up

O ile mnie pamięć nie myli, to np. szamanem od Hedriga można już było dostać sety JH, Zuni, teraz HT, w S8 zostaje Arachyr. Co po S8? Od nowa kolejeczka? Może jakiś nowy set? Czy może koniec z Darami Hedriga? Jaka odpowiedź wg. Ciebie brzmi najsensowniej?
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to np. wizz od samego początku dostaje ptasiora. Generalnie nie zwracałem na to uwagi;) Bo 4 sezony tego nie było a i wprowadzenie tego to była moim zdaniem pomyłka.
Zostało ostatnie miejsce na zakładke w sezonie 8 i tyle. Potem nie wiadomo co będzie.
18.08.2016 06:59Wpis zamieszczony przez: lysyn
Potem nie wiadomo co będzie.

Potem będziemy się raczyć dodatkiem z nowym aktem, nową postacią, z nowymi setami aa i z w pełni rozwiniętym PVP.... ehhh a potem się obudziłem niestety :D
18.08.2016 09:25Wpis zamieszczony przez: Pagos
Potem będziemy się raczyć dodatkiem z nowym aktem, nową postacią, z nowymi setami aa i z w pełni rozwiniętym PVP.... ehhh a potem się obudziłem niestety :D

tez tak miałem

a co do nowości nie długo nowe zróżnicowanie drożyn :

Mieliśmy kolejno mus grania innymi setami w kolejnych sezonach teraz będzie mus grania 1 klasa ... czyli plan na 5 następnych sezonów jest :(
18.08.2016 06:25Wpis zamieszczony przez: Khavai
Jeżeli mnie pamięć nie myli, to np. wizz od samego początku dostaje ptasiora. Generalnie nie zwracałem na to uwagi;)

No to niestety pamiętać Cię jednak zawodzi, bo ptasior był tylko nagrodą za S5 (kiedy to Dar Hedriga wprowadzili).

S6 - Opus Magnum Delsere
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/20099644/pierwszy-rzut-oka-sezon-6-i-postępy-sezonowe-21-04-2016

S7 - Aspekty Tal Rashy
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/20187365/pierwszy-rzut-oka-sezon-7-i-postępy-sezonowe-19-07-2016

Też uważam, że dawanie czegokolwiek (a już pełnych setów w szczególności) w nagrodę za osiągnięcia to błąd, ale dzięki temu sporo wiary jednak ruszyło na sezonie (nawet jeżeli na krótko) - w tym ja :)
18.08.2016 06:59Wpis zamieszczony przez: lysyn
Zostało ostatnie miejsce na zakładke w sezonie 8 i tyle. Potem nie wiadomo co będzie.

Miało być 10 zakładek. Więc jeszcze zapas na 5 sezonów;)
18.08.2016 14:54Wpis zamieszczony przez: Rebelmind
No to niestety pamiętać Cię jednak zawodzi, bo ptasior był tylko nagrodą za S5 (kiedy to Dar Hedriga wprowadzili).

Mea Culpa.
Mialo byc 10 wszystkich zakladek a nie 10 do zdobycia w sezonach
Na tym forum o grze nie da się pisać konkretów z obawy na bana.
Herr Wuluxar w takim przypadku z użytkownika robi spamera,trola itp.

To co się teraz w grze dzieje,bez znaczenia jak to Wuluxar nazywa jest to nic innego jak postarzanie produktu. Przed wprowadzeniem D4 należy tak tu "naprawić" rozgrywkę by każdy ochoczo wydał 250zł.
GRA UMARŁA... SZKODA.
Bardzo dobrze i nie szkoda! Trzeba głośno powiedziec ze skopali TYTUŁ! Rzygać sie chce ciągłym odgrzewaniem kotleta. Szczerze mówiąc to od samego początku nie mieli konkretnego pomysłu na gre. np. Żółte przedmioty z siłą dla czarki, crap leg, Ah, brak urozmaicenia i w końcu gra opierająca sie tylko na setach z ciagle zmieniającym się afixem. Żenada!
Nie pozdrawiam korporacyjnych skaczących na wolnych ludzi.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum