Trupie pająki - pytanie

Szaman
Chciałem zapytać o jedną rzecz - czy umiejętność http://eu.battle.net/d3/pl/class/witch-doctor/active/corpse-spiders jest faktycznie traktowana jak pety?
Wyczytałem gdzieś, że korzyści z Maski Jerama i gemu egzekutora są stosowane tylko do runy "pajęczej królowej", a do pozostałych run nie, ktoś ma na ten temat pewną informację?
Ja sprawdzałem ostatnio jak wchodził patch z Arachyrem (2.3?) i wtedy ani pająki, ani żaby nie były traktowane jak pety.

Swego czasu był wątek na US forum, w którym ktoś przytoczył definicje peta u WD (czyli co dostaje bonus z Jerama, Taskerów i Egzekutora): wszystko, co ma własne punkty życia. Garg, psy maja, żaby i pająki nie.

Sprawdź sam najlepiej: goła postać, ring / amu z socketem i porównujesz dmg pająków / żab z /bez gemu. Imho wszystko jest po staremu, ale mogę się mylić bo dawno nie grałem ;)
No i w sumie sam sprawdziłem :D

Jest po staremu, żaby i pająki nie dostają bonusu za Jerama, Taskery i Egzrkutora.

Przy okazji przyjrzałem sie Głębinowcom. Okazuje się, że zarówno żabki na mane, jak i pajaki pod mane łapią się na bonus ze spodni więc może na S8 coś się pokombinuje z Arachyrem.
Ok, dzięki.

To generalnie zabawne, bo chyba ze dwa patche temu wyraźnie zaznaczyli, że od teraz te pająki są traktowane jako pety pod kątem bonusów z gemy/maski/rękawic. Nic, tylko zapytać, po kiego grzyba piszą takie rzeczy, skoro to nieprawda?

PS: Runę *pajęczą królową* też sprawdzałeś?
Ta, aż by się chciało żeby chociaż Królowa uchodziła za przywołańca, ale nie...
Tak mnie gnębią te pająki i gnębią... aż zrobiłem sobie Arachyra pod pająki, wpakowałem egzekutora i Maskę Jerama raz jeszcze i kurde nadal nie widzę, co by pająki łapały boost +pet dmg
(bo doczytałem, że patch 2.3 miał właśnie taką zmianę wprowadzić):

* Corpse Spiders
- Now benefits from the +Pet Damage affix

http://us.battle.net/d3/en/blog/19859662/patch-230-now-live-8-25-2015#wd

Jutro jeszcze raz, tym razem dokładniej to sprawdzę.

[EDYTKA]
No i wszystko się zgadza - bonus z patcha 2.3 jednak działa - mój błąd, sorry.

Finałowo jest tak:

* duży pająk z bonusu 2p za zestaw dostaje boost z Jerama, egzekutora i T&T
* trupie pająki dostają boost z Jerama i egzekutora (T&T nie potrafię zobaczyć czy biją szybciej)
* trupie pająki | ogniste (runa pod manę) dostają boost z głębinowców

W tej chili staram się jakoś wymaksować te pająki (mimikowa maska, RoE, klejnot prostoty) i może się ogarnie jakiś build na S8 pod Arachyra, ale już teraz mam wrażenie, że tj jest drobnica (aczkolwiek na TX jakoś szło), bo nijak nie podchodzi mi granie pod nietoperze. PTR do 2.44 / 2.5 już niedaleko, może ruszą pająka...

Pozdro
14.09.2016 23:13Wpis zamieszczony przez: Rebelmind
Tak mnie gnębią te pająki i gnębią... aż zrobiłem sobie Arachyra pod pająki, wpakowałem egzekutora i Maskę Jerama raz jeszcze i kurde nadal nie widzę, co by pająki łapały boost +pet dmg
(bo doczytałem, że patch 2.3 miał właśnie taką zmianę wprowadzić):

* Corpse Spiders
- Now benefits from the +Pet Damage affix

http://us.battle.net/d3/en/blog/19859662/patch-230-now-live-8-25-2015#wd

Jutro jeszcze raz, tym razem dokładniej to sprawdzę.

[EDYTKA]
No i wszystko się zgadza - bonus z patcha 2.3 jednak działa - mój błąd, sorry.

Finałowo jest tak:

* duży pająk z bonusu 2p za zestaw dostaje boost z Jerama, egzekutora i T&T
* trupie pająki dostają boost z Jerama i egzekutora (T&T nie potrafię zobaczyć czy biją szybciej)
* trupie pająki | ogniste (runa pod manę) dostają boost z głębinowców

W tej chili staram się jakoś wymaksować te pająki (mimikowa maska, RoE, klejnot prostoty) i może się ogarnie jakiś build na S8 pod Arachyra, ale już teraz mam wrażenie, że tj jest drobnica (aczkolwiek na TX jakoś szło), bo nijak nie podchodzi mi granie pod nietoperze. PTR do 2.44 / 2.5 już niedaleko, może ruszą pająka...

Pozdro

Pytanie, a jak to jest z fetyszami... Czy maska oraz t&t działa na fetysze. Jakie kamienie dla nich...
16.09.2016 16:03Wpis zamieszczony przez: Maniek
Czy maska oraz t&t działa na fetysze. Jakie kamienie dla nich...

Fetysze biorą wszystko - Jeram, T&T, Egzekutor.
Wyjątek: T&T nie ma wpływu na fetysze strzelające strzałkami z Upiornego Oblicza.
Tutaj na atak fetyszy ma wpływ tylko i wyłącznie nasza szybkość ataku.

EDIT: coś mi linków nie wstawia

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum