Lagi po 21

Pomoc techniczna
Od 3 dni po 21 nie da się grać, pingi po 1500 nawet i nie tylko u mnie bo w całym teamie tak jest, dodam że gram HC koleżanka już zginęła przez to.
I nie pisać że serwery obciążone, jak już połowa graczy nie gra a po tych 3 dniach to nie wiem ile jeszcze ludzi opuści grę.

Zróbcie coś z tym.
Podobnie u mnie i u brata.
właśnie miałem zakładać podobny temat - pinguje onet ms 10, a w grze ping żółty/czerwony - czy ktoś z niebieskich może zabrać głos w tej sprawie ?
hyh mam podobnie ping wyższy im Udreka wyższa zaczyna sie ok 20/21 i nie da się grać....
Niektórzy gracze #WoW #D3 mogą doświadczać opóźnień lub rozłączeń. Trwa badanie źródła problemów.

Oficjalne stanowisko Blizzarda :D
tylko ze tak jest już od 3 dni.. i codziennie o tej samej porze się zaczyna...
U mnie to samo, myślałem że mam coś z łączem ale widać problem jest po stronie Blizz'a
Dodam tylko, że u mnie to samo.
Z tego co zauważyłem problem występuje od środy. Inne fora już zajęły się problemem, zróbmy to i my. Podzielcie się informacjami na temat problemu w tym wątku:
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/17613121520
lagi nie występują jedynie po 21, od świtu do nocy podskakuje do 2400, gra na hc jest zupełnie wykluczona... problem występuje ponad półtora tyg a nikt z niebieskich nie podejmuje kompletnie tematu...

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum