Szaman pod nietoperze a Wyszczerzony Żniwiarz

Szaman
Witam
Tak mnie zastanawia dlaczego szamani teraz w buildzie pod Nietoperze nie biegają z Wyszczerzonym Żniwiarzem. Jeszcze nie tak dawno na tym samym secie tylko pod Niedźwiedzie Zombie był to obowiązkowy przedmiot.

Pytam się bo może mi umknęło gdzieś i teraz maska inaczej działa, ale z tego co pamiętam to Mimiki stworzone przez maskę dostają takiego samego buffa do skilli co my, czyli z taką samą siłą biją ze skilli których my używamy.

Wydaje mi się że to mega boost do DPSu. nawet rezygnując z 25% redukcji obrażeń warto wykorzystać tą maskę w grupie.

Wczoraj biegałem własnie z maską i wydaje mi się że lepiej idzie, a może po prostu chciałem w to wierzyć że lepiej :P
To byłoby dobre, gdyby mimiki rzucały tylko nietoperze, ale w arsenale będą również: opętanie, ściana, żniwa i szarańcza. Poza tym strata 25% redukcji to sporo zważywszy, że szaman demonem wytrzymałości nie jest.
Z tego, co pamiętam, to było to zbugowane - mimiki rzucały nietoperze, ale nie zadawały one obrażeń. Przyznam szczerze, że nie wiem, czy to naprawili. Trzeba by sprawdzić.
na wysokich GR , szaman pod nietoperze często pada , widziałem to wiele razy , ale nigdy nie spotkałem kogoś z maską pod mimiki
26.08.2016 15:41Wpis zamieszczony przez: Kmala
Z tego, co pamiętam, to było to zbugowane - mimiki rzucały nietoperze, ale nie zadawały one obrażeń.

Prawda, nie tylko to, ale rowniez zmiany w tym patchu sa takie ze wiekszosc waszych (WD) umiejetnoscie nie naklada sie na siebie, czyli wszystkie buffy i debuffy ktore mimiki by rzucaly nie dawalyby skumulowanych bonusow, jak bylo porzednio (zWD).

24.08.2016 16:26Wpis zamieszczony przez: Drabek
Wydaje mi się że to mega boost do DPSu. nawet rezygnując z 25% redukcji obrażeń warto wykorzystać tą maskę w grupie.

Ja gram non stop barbem, o WD wiem tyle ile zdaze sie nauczyc z ciaglych rozmow w trakcie gry, na Discord i Team Speak, ale gram z naprawde mega graczami na US z <Juice>, <SoS>, <Alpha> i tak dalej i wiem to i owo jak ustawienie WD w grupie powinno wygladac. Mamy w tym momencie najwyzszy sezonowy clear na 4Man z uzyciem 2 WD jako DPS, wszystkie powyzej graja 1WD 1Monk, co prawda to tylko GR100, ale obaj WD maja tylko 1100-1200 para, mapa byla 7/10 i zrobilismy to przy pierwszej probie. Generalnie mowiac, w kostce nie ma za duzo miejsca na experymenty, przy 2WD DPS i ustawieniu jeden na RG jeden na trash (Stricken/PE, inne pasywki i tak dalej) jedyne co sie moze zmienic to Bron w kostce (jak masz GG zMonka w grupie i dobrego barba, WD idzie z Piecem anie zniwiazem) no i albo ktores karawasze albo oponcza pozyskiwania.

Moja ulubiona kompozycja w grupie top gra z dwoma doktorami DPS i nawet jezeli nie wycisniamy tyle samo co z R6 Monkiem to i tak jestem i bede zadowolony bo po prostu plynniej sie gra, nawet bez komunikacji glosowej.

Have fun!

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum