Dodatek - Dwie nowe postacie, plus wyzwania

Dyskusja ogólna
Pewnie już wiecie, ale będą dwie nowe postacie
Priest, czyli postać oparta na skillach leczenia - np. bierzesz kulę zdrowia i jest boom
Nekromanta - może bardziej dark knight z dwuręczną bronią, taki mag śmierci

Poza tym dojdzie opcja pojedynku GR, czyli nie biegniemy już my vs czas, ale wybieramy sobie pvp np dwie klanowe ekipy, które lecą 4v4 dokładnie te same GRy a pasek obrazuje kto jest bliżej wina. Nagroda np to co niżej:

Będą epickie przedmioty, które moim zdaniem wyprą obecne sety starożytne, z czasem pewnie powstaną epickie sety, fioletowe barwy.

Możliwość grania w party wzrośnie do 6 os.

Nowa lokacja, gdzie zaczynamy od zera, by zdobyć nowe matsy.
Jakiś link do głębszych informacji, czy bazujesz na plotkach?
Nie karmcie trolla.
To się serio już robi nudne, ta wasza wiara w cuda.
Ehh... na forum robi się poważny burdel. Po co zakładać nowy temat na parę mało wartych wypocin, jak jest takich już na pęczki... i tematów, i wypocin :/
Przynajmniej coś się dzieje. Wokół tej martwej gry...
Czego wy chcecie? Okrutnik dobrze prawi tylko nie mówi wam wszystkiego, na przykład to, że będziemy mieli skuter wodny! Blizz poszedł po rozum do głowy i wie że skutery wodne są klimatyczne i pasują jak ulał do D3! Wiadomo też że będzie "easter eggs", zamiast wyczekiwanego szóstego aktu dadzą akt sześćset sześćdziesiąt sześć - chłopaki wiedzą co robią! Czarodziej dostanie trzy zaklęcia niewybaczalne i jedną pasywkę zaklęć niewerbalnych. Będziemy mieli nowego towarzysza Jezusa z Nazaretu, trzeba będzie mu pomóc zwalczyć konkurencję Mahometa z Mekki.

Nowe przedmioty? Nie ma sprawy! Szaman dostanie płatki śniadaniowe, herbaty w torebkach i zapałki do rytuału szamanistycznego. Demon hunter dostanie pistoleciki na wodę święconą a mnich rękawiczki bokserskie wydzielające zapach zgniłych jajek.

Więcej wam nie zdradzę bo to ma być niespodzianka, sorka za spoiler ale zrobiło mi się chłopaka szkoda aż osiem minusów! Uważajcie bo dostanie skłonności samobójcze i utopi się w łyżce z zupą ogórkową!
26.08.2016 20:23Wpis zamieszczony przez: BiałyMiś
Ehh... na forum robi się poważny burdel. Po co zakładać nowy temat na parę mało wartych wypocin, jak jest takich już na pęczki... i tematów, i wypocin :/

Sytuacja jest prosta.Ojciec buty do roboty zabral i za duzo wolnego czasu przez to.
@DarthAsagash. Wydaje ci się że jesteś śmieszny, ale tak nie jest.

Przykro mi...
29.08.2016 12:05Wpis zamieszczony przez: GhasuONE
@DarthAsagash. Wydaje ci się że jesteś śmieszny, ale tak nie jest.

Przykro mi...

Mój post to sarkazm ~~(-.-)~~

I nie niema być śmiesznie a złośliwie.

Tobie jest przykro? Nie wiem co na to odpisać :X ... może jesteś dziwny?

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum