Ciekawostka BlizzCon 2016

Dyskusja ogólna
Pewnie wiele osób już czytało, że w związku z 20-tą rocznicą Diablo , kupujac bilet na Blizzcon otrzymamy nowego peta - Diablo. Będzie on wyglądał jak ten z pierwszej części:

https://blizzcon.com/en-us/news/20288667/get-a-sneak-peek-at-the-blizzcon%C2%AE-2016-in-game-goodies-9-15-2016

Gdy powiększyłem sobie screena z owym petem, moja pierwsza myśl "kur... przecież ten model był robiony chyba na Pegazusie". Wygląda bardzo brzydko i kanciaście. Może to kwestia niskich ustawień podczas robienia screena no ale sorry... BTW. Bilet kosztuje 29.99 euro.

Druga ciekawostka to strona jaka ostatnio powstała http://diablo2hd.com/
Mnóstwo osób ( w tym ja ) twierdzi, że to nic oficjalnego, czyste spekulacje jakiegoś fana, który ma za dużo wolnego czasu i jego zdaniem doczekamy się D2HD. Blizzard często robił podobne strony, gdzie odliczano czas do ogłoszenia nowego produktu. Strony były dopracowane i ciężko było zgadnąć, zwłaszcza na początku co to będzie. Tutaj w sumie nie włożone prawie w ogóle wysiłku od razu widać, że jest to motyw D2 z pudełka gry.
Gdzie ta ciekawostka?
Powiem szczerze, że nie wygląda mi to na profesjonalną robotę (chodzi o stronę). czcionka pierwsza lepsza, bez bajerów - wrzucony licznik i pociemniony obrazek z D2. Wygląda, jak robota typowo jakiegoś fana, ale może się mylę...
Czekamy do listopada i wszystko będzie jasne.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum