szaman pod 85gr

Szaman
hejka czy moj szaman ma szanse na 85 gr

z gory dz1ekuje
co w nim zmienic
Widać, że ogarniasz co trzeba - dodam od siebie, że 85 robiłem w sezonie 6 dopiero po max czyli 13tu coldesmanach wiec cierpliwości i powodzenia.
A teraz porady:
- broń LOH koniecznie i zamiast DPS - AS (to oczywiście puste rady bo masz co masz i nie zmienisz dopóki nie wpadnie lepiej)
- ja lubiłem zawsze kotka zamiast węża ale to kwestia gustu i afixów
- róża - jeśli czysta to zmień speeda na LOH - pieski z tego się boostują,
- butki - panc chyba lepiej się opłaci zamiast speeda
Pamiętaj, im dłużej stoisz w miejscu (żyjesz) tym mocniej bijesz (set podróżnika). A paragony jak wpadną to i speed nie będzie potrzebny.
05.09.2016 18:57Wpis zamieszczony przez: grzywa
hejka czy moj szaman ma szanse na 85 gr

nie - ale jak napiszesz na którym numerku GR stanąłeś to łatwiej będzie wróżyć z fusów:)
stanołem na 76gr
to ja się też podepnę , max 83 obecnie , b długo bije bossa szczeliny ok 1,5 min , może brakuje obszarówek ? ,jakaś porada ?
06.09.2016 16:16Wpis zamieszczony przez: grzywa
stanołem na 76gr

brak dps(paragonów) - masz na karcie 1.8 mln - by robić 85 przydałoby się min 2,5 mln
06.09.2016 17:00Wpis zamieszczony przez: robirem
to ja się też podepnę , max 83 obecnie , b długo bije bossa szczeliny ok 1,5 min , może brakuje obszarówek ? ,jakaś porada ?

a zrób to klasycznym bulidem:
http://www.diablofans.com/builds/82274-hell-tooth-garg-gr-90
85 powinieneś zrobić bez problemu. 1,5 min to normalny wynik na bosa - obszarówki przy bosie nie mają znaczenia(chyba, że boss przywołuje pomocników) jak sama nazwa - wskazuje działają na wiekszym obszarze - i musi być bodajże min 3 przeciwników by zadziałały.

ps1.
jak chcesz się bawić w rekordy to musisz mieć broń starożytną
@robirem
Witaj , obszarówki zdecydowanie pomogą, może nie podczas walki z bosem zwłaszcza takim co nie przywołuje pomocników, ale w szybszym dojściu do samego bosa.
W duchowej wędrówce zmieniłabym rune zdecydowanie na "wyprawa" - te 3 sekundy to czasem uratuje życie. W zależności od tego jak blisko się trzymasz podczas bicia grupy mobów zmień pasywke przebicie zasłony na rytuał pewności, ewentualnie użyj obu pozbywając się medium.
Chlopaki ja mam ponad 3 banki dmg a 82 wbic nie moge. Jakies porady?
Piszesz, że masz ponad 3kk DPS i że nie możesz wbić GR82. Ale nie możesz wbić bo jednak za wolno bijesz moby (DPS jednak za mały) czy giniesz za często?

Grałem przez pewien czas podobnie jak Ty z Klątwą zamiast Psów Zombie. Wydawało mi się to super pomysłem i zastanawiałem się czemu nikt tak nie gra. Doszedłem jednak do wniosku, że Psy Zombie są lepsze - nie przez przypadek taki build mają gracze z TOP.
Pewnie to przez fakt, że Psy Zombie w moim przypadku pozwalają lepiej wykorzystać bonus 100% obrażeń z Nieskończonej wędrówki. Jak jest u Ciebie? Jak często masz +100% obrażeń? Jeśli musisz dużo biegać to nie opłaca się to na dłuższą metę.

Towarzysz - często niedoceniany.
1. Obrączka ślubna Bul-Katosha u towarzysza niewiele Ci daje (chyba).
2. U towarzysza możesz założyć też lepsze przedmioty. Niekoniecznie starożytne - zwracaj uwagę na wartości statystyki dodatkowej. 60% dla Talizmanu Johana i 71% dla Pierścienia Okulusa to raczej niskie wartości. Nie jest ważne, że DPS towarzysza spadnie o 20%. Ważne, że Twój wzrośnie o np. 10 (zwiększenie właściwości dodatkowej w Pierścieniu Okulusa u towarzysza).

Fajnego masz szamana powinieneś dać radę.
za wolno dochodze do bossa szczeliny sam bos schodzi w poltorej minuty mniej wiecej
z wezem zamiast kota podobnie tak jak zauwazyles dos czesto musze biegac i sie gimnastykowac zeby nie zginac ale zdarzalo mi sie juz ze nie zginalem ani razu a i tak czasu braklo
Jeśli musisz dużo biegać to dużo tracisz na bonusie z Nieskończonej wędrówki. To na pewno wiesz.

Wcześniej jak pisałem widziałem, że zamiast Psów masz Klątwę w umiejętnościach. Nie wiem czy coś się nie odświeżyło wtedy czy zmieniłeś Klątwę na psy (teraz widzę Psy). Psy powinny pozwolić Ci stać dłużej w miejscu po zajęciu dobrej miejscówki. Duchowej wędrówki też możesz używać nie do uciekania, tylko do stania w miejscu i bycia chwilowo nieśmiertelnym. W tym czasie psy powinny Cię "podleczyć". Oczywiście wiadomo, że cały czas się nie da ale stój w miejscu jak najwięcej po zgrupowaniu mobów.
Ja ze swoim szamanem nie miałem tyle szczęścia do biżuterii co Ty i niestety tam mi dużo brakuje. Głównie przez to DPS mam niższy niż Ty a stosunkowo łatwo zrobiłem GR 83 (za drugim podejściem, z czasem ok. 13 minut, nie jestem pusherem i dalej nie próbowałem). Piszę więc moje podpowiedzi z takiego poziomu (a nie np. solo GR95) ale patrząc na Twojego szamana to wydaje mi się, że 82 jest w Twoim zasięgu. Trudności wynikają chyba ze sposobu/stylu gry a nie sprzętu.
82 juz wbite teraz czas cos wyzej pociagnac bo widzialem ze ludzie z takim dmg spokojnie 86 biegaja wiec moze to tez kwestia szczescia co do szczeliny.
co do stylu gry to moze i masz racje ze cos zle robie ale to moj 1 sezon szamanem
a i jeszcze wracajac do builda widzialem ze ludzie biegaja z psami zombie a w mojo maja kota
12.09.2016 22:19Wpis zamieszczony przez: asmaxas30
moze to tez kwestia szczescia co do szczeliny

to jest oczywista oczywistość.

12.09.2016 22:19Wpis zamieszczony przez: asmaxas30
to moj 1 sezon szamanem

mimo, że gra wydaje się prosta - to jednak pewne ogranie jest potrzebne. Najlepiej piraniami zebrać jak największa liczbę mobków - wejść w nie i przywołać monstrum. Oczywiście monstrum ma długi czas odnawiania i jeśli nas zabiją po przywołaniu monstrum - kończy się to dużymi stratami czasu.
Właśnie nauczenie się jak najbardziej wykorzystywać monstrum(tu potrzebne są też duże obrażenia obszarowe) oraz pilnowanie by mieć nonstop 10 kumulacji żniw jest kluczem do sukcesu.

Co do towarzysza - ja preferuję zaklinaczkę - z ustawieniami takimi jak tu:
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/ttb360-2171/hero/59591493
Najważniejsze statystyki dla towarzysza to: CDR i AS. Ciekawym rozwiązaniem w http://eu.battle.net/d3/pl/item/eunjangdo jest przerolowanie obrażeń od zimna na - od błyskawic (by wykorzystać http://eu.battle.net/d3/pl/item/wyrdward )

Czasami warto zmienić pasywkę "przebicie zasłony" na bardziej defensywną - "bagienne zestrojenie"
Mojo Kota jest bardzo dobre na rify i niskie GR gdzie potworki zadają nam jeden raz obrażenia a kolejnych już nie zdążą. Wąż deje cały czas te 30% a przecież na wysokich GR potwory tak szybko nie padają.
https://youtu.be/IA_TVaC_jiw
Masz tu mój filmik z poprzedniej ery jak ugrałem 96, z uwagi na przejście do nas sezonowcow na tablicę nie było sensu tego poprawiać. Sporo błędów zrobionych zwłaszcza przy bossie, ale mniej więcej tak się powinno solowac wd
Mikinator, robi wrażenie gr96. Czy żniwiarz ma duże plecy na gr względem setu kła?
96 to jesze nie jest nic wielkiego, potencjał jest, by ugrać i 100 z tym co mam. Teraz żniwa w stosunku do kla mocno tracą, co najwyżej mozesz sobie spróbować grać pod nietoperze na kle zamiast gargow. Też można na tym ugrac 90+ solo, ale gargi są bardziej elastyczne. Testowałem na ptr żniwa i w stosunku do kła masz znaczny spadek przeżywalności i dps nie wygląda tak zachęcają.
85 zaliczone , AOE to podstawa , przy dobrym gr i jeszcze z 40% AOE 90 do zrobienia, zobaczymy, dzięki za wszystkie porady.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum