IV Ogólnopolski zlot Diablo

Dyskusja ogólna
Dla wszystkich Fanów Diablo Życzenia i Pozdrowienia dobrej zabawy na zlocie Sam bym wpadł ale czas i okolicznosći mi na to niepozwalają Strzała
Szkoda :( Może za rok? :)
Ja spróbuję załatwić sobie czas na to jak mi się uda. Trzeba by godnie zaprezentować WK.
Hmm w sumie 40km ode mnie, trzeba to przemyśleć
Jak niedaleko, to i może noclegu Ci nie trzeba, wtedy wpisowe jest znacznie mniejsze :)

Trzeba by godnie zaprezentować WK.

No chyba wiadomo! :)
Tak z ciekawości, jak to jest z osobami niepelnoletnimi? Można, nie można? Jakaś zgoda wymagana?
Na zlocie będzie alkohol i niewybredne żarty, więc obawiam się, że niepełnoletni raczej odpadają :(
14.09.2016 18:53Wpis zamieszczony przez: Ajantis
Na zlocie będzie alkohol i niewybredne żarty, więc obawiam się, że niepełnoletni raczej odpadają :(

No chyba, że ktoś, na przykład ja, wypije szybko cały alkohol aby chronić niewinne, niepełnoletnie oblicza fanów diablo. Gorzej z żartami… ;)
Twoje oblicze do niewinnych już na pewno nie należy, choć blond włoski Ci z główki wyrastają ;)
Ooo, a chciałem pojechać :( No cóż, miłego, ja z Krakowa to miałbym bliziutko :/
Potwierdzam, że się zjawię i będę pomagał Ajantisowi gospodarzować.

Jak zwykle zapowiada się świetna zabawa i zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę spędzić dwa dni w miłym gronie pasjonatów gier hack and slash.
Witam, takie szybkie pytanko mam. Czy ktoś, wybiera się z okolic Trójmiasta, bo samemu pociagiem taki kawał smutno jakoś jechać. Nigdy nie byłem jeszcze na taaakiej imprezie i chetnie poznałbym ludzi ze społeczności

Pozdrawiam Diablo maniaków
Uczestnicy (zapisani i potencjalni) czasem tu zaglądają, więc jeśli ktoś będzie z okolic, to zapewne da znać :)
13.09.2016 10:49Wpis zamieszczony przez: Mikinator
Ja spróbuję załatwić sobie czas na to jak mi się uda. Trzeba by godnie zaprezentować WK.

Bez oficjalnej koncesji i zgody wysokiej rady Miki nic nie prezentujesz, więcj nie napalaj się :P

BTW będą jakieś niewiasty czy full gp?
16.09.2016 00:29Wpis zamieszczony przez: V1ctorious

BTW będą jakieś niewiasty czy full gp?

Ja osobiście zaliczam się do niewiast, ale na przykład Ajantis mówi do mnie "ty trollu" więc nie wiem, co w mojej osobie bardziej Cię przekona - uroczy, kobiecy charakter czy wygląd trolla z bagien.

No moim zdaniem najważniejsze jest wnętrze!
16.09.2016 09:43Wpis zamieszczony przez: trillian
Ja osobiście zaliczam się do niewiast, ale na przykład Ajantis mówi do mnie "ty trollu"

Patrząc na nazwy postaci Ajantisa w profilu, zdaje się, że ma to we krwi ;-)
16.09.2016 09:43Wpis zamieszczony przez: trillian
Cię przekona - uroczy, kobiecy charakter czy wygląd trolla z bagien.

Jeśli Trillian nie zmieniła się fizycznie od czasów I Ogólnopolskiego zlotu Diablo, to myślę, że te trolle wcale tak źle nie wyglądają ;)

Oprócz Trillian będą jeszcze co najmniej dwie niewiasty (chociaż zajęte ;) ). I od razu wyjaśniam - Ciocia Hrynia to facet :P
Gra jest tak zepsuta że jedno co przychodzi na myśl to mowa o Diablo 4.

D3 RIP

Buachachacha

-5

- 40

Słabizna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja z ziomkiem z Kilec poki co szykujemy sie pociagiem, po pierwsze on nie ma prawka a po drugie ja nie mam zamiaru odpoczywac bez piwa, jezeli ktos ma inne zdanie na ten temat i pragnie z mojej okolicy jechadz tam samochodem i ma 2 wolne miejsca to zawsze wyjdzie go z nami taniej podroz a i atmosfera samegho dojazdu bedzie przednia, jezeli by ktos wybieral sie z naszej okolicy a wybral opcje ta co my zawsze razniej w ekipie, Jezeli nikt sie nie odezwie to do zobaczenia na miejscu
Witam,

Jak znajduję się spośród osób zapisanych na zlot ktoś z okolic Wrocławia i wybiera się autemto niech się tutaj odezwie, z chęcią bym się zabrał.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum