noob pyta ;)

Dyskusja ogólna
Hej, ostatni raz grałem diablo 2 i tylko single...

W końcu znalazłem chwilę na diablo 3 (od razu z dostakiem) i wylądowałem tutaj. Zacząłem w poniedziałek, obecnie wbiłem 69 lvl Krzyżowcem i już właściwie kończę dodatek ;)

Pytanie pierwsze czy gra jest taka prosta? Od razu ustawiłem ekspercki poziom a i tak jedną ręką gram, a drugą głaszczę kota ;) Miksturki życia może z 4 razy użyłem ;)

Z tego co pobieżnie zrozumiałem sens grania jest od 70lvl i w multiplayer, tak? Jak do tego się zabrać? Co trzeba wiedzieć na początku? Czy tu na forum jest jakiś poradnik dla takich noobów jak ja?
Grasz jak chcesz. Jak sam wbiłeś 70, to już sobie radę dasz. Prawoklik na avatarku->pokaż tablice wyników->wybierasz sobie klasę jaką lubisz grać->pokaż szczegóły postaci->(patrzysz albo na topkę, albo wręcz odwrotnie na sam dół) spisujesz co miał i to starasz się zebrać :D
Ot cała filozofia.
Na solo będzie ciut inaczej, na party inaczej, a na hiper rekordy to i tak musiałbyś być Nolife i mieć z 2-3k paragonów :D

Aaa i najważniejsze, nie doszukuj się sensu w grze. Bo go nie ma, tłuczesz po prostu na coraz wyższej udręce i GR, zbierasz lepsze graty i tyle. Jak to lubisz to ok, jak potrzebujesz jakiegoś "głębszego" sensu, to zmień grę :D

Jak coś zapraszam w grze, pomogę.
dzięki ;)

w diablo nigdy nie doszukiwałem się większego sensu, więc tutaj akurat jest wszystko jasne. Jak chcę głębszego sensu to czekam np. na Torment: Tides of Numenera ;)

Póki co mam w planach wbić 70 na każdej z postaci ;) A po tylu latach to bardzo przyjemny powrót do uniwersum Diablo i szybko idzie

ps. Co to GR i paragony? ;)
ps.2. Przedmioty dostosowują się do poziomu i stopnia trudności, tak?
GR - greater rift czyli głęboka szczelina. Jeżeli ukończyłeś kampanie to w menu zamiast trybu kampanii wybierasz tryb przygodowy i wtedy w mieście masz obelisk, który otwiera ci portal. Musisz mieć klucz do GR, a ten wypada czasami z bossa na zwykłym rifcie otwieranym w tym samym obelisku.

Paragony to poziomy mistrzowskie. Po osiągnięciu 70lvl zdobywasz już tylko paragony, które możesz rozdać pomiędzy statystyki po wciśnięciu "p" na klawiaturze.

Poziom trudności możesz zwiększyć, najlepiej do U1 bo niższe poziomy to trochę tutorial. Będzie ciekawiej i więcej łupów. Prawdziwa zabawa zaczyna się jednak po 70lvl. Oczywiście jeżeli masz zapał, to wbij 70lvl każdą postacią - nauczysz się grać innymi postaciami i poznasz lepiej mechanikę.
widzę grasz non sezon więc nie masz dostępu do nowych setów i legend i pewnie nie masz kostki kanaiego czyli kostki horadrimów z II ją zdobywasz trybie przygodowym.
Jako że "noob pyta" w sam raz pasuje do mojego pytania a nie chcę zaśmiecać forum nowym wątkiem to pozwolę sobie zadać pytania tutaj.

m.in. co jest złego w buildzie mojego monka ??
co jakiś czas słyszę "zmień build" ale nikt nie mówi dlaczego.

Może tutaj znajdę pomocną dłoń?
27.09.2016 18:55Wpis zamieszczony przez: Bartezz
Jako że "noob pyta" w sam raz pasuje do mojego pytania a nie chcę zaśmiecać forum nowym wątkiem to pozwolę sobie zadać pytania tutaj.

m.in. co jest złego w buildzie mojego monka ??
co jakiś czas słyszę "zmień build" ale nikt nie mówi dlaczego.

Może tutaj znajdę pomocną dłoń?

Jeśli już chcesz grać "Szatą Tysiąca Burz" to musisz dobrać odpowiedni ekwipunek pod ten build. Ogólnie klejnoty masz dobrze włożone ale brak w amulecie, złe naramienniki, masz pas krelma a brak karwaszy do zestawu. Nie wspominając o broni której plusem jest to że jest starożytna.

http://diablo3fans.pl/2-4-2-mnich-r6-generator-solo-100-by-q69/

Tutaj masz link wzoruj się na nim.
To jeszcze jedno pytanie skoro z taką łatwością przychodzi na nie odpowiadać tubylcom :)

Jak spowodować u Demon Huntera aby strzelać wielostrzałem bez przerwy?
Do kostki wrzuć: świt.
Jesli zdublujesz w kostce już uzywany przedmiot to nie uzyskasz podwójnego efektu. Do wielostrzalu jest inny specjalny łuk.
06.10.2016 16:05Wpis zamieszczony przez: Bartezz
To jeszcze jedno pytanie skoro z taką łatwością przychodzi na nie odpowiadać tubylcom :)

Jak spowodować u Demon Huntera aby strzelać wielostrzałem bez przerwy?

brakuje ci powściągliwości i skupienia + kołczan dziedzictwo zmarłego
w kostce
1- świt
2 - żarowa tunika,pięść maga,oblicze guinessa
3 - pierścień jedność żywiołów
w owijaczach jasności wyroluj umiejętności ognia zadają więcej obrażeń zamiast błyskawic...w hełmie ma być wyrolowane 6 większa szansa na trafienie krytyczne :)
pas godzina czarownic :) jeśli nie masz to gniew łowcy
Witam
Chciałbym się dorzucić z pytaniem.
Gdzie można wydropić świt?
Co zmienilibyście w moim buildzie?
Nie ma jakiegoś szczególnego miejsca, gdzie leciałby Świt.
mi trzy poleciały z jednego gr na 70.
@DjBluu masz niskie paragony, więc i przedmioty nie najlepsze. Musisz biegać, tłuc potworki, zbierać przedmioty. Świt, jak każda inna "legenda" może wylecieć nawet z beczki. Także musisz latać i tyle.
1. Pobaw się w kostce. Może szybciej coś zdziałasz.
2. Co do buildu- popatrz sobie na tablice rankingowe, ewentualnie poszukaj buildu na diablofans.
3. Przy okazji popatrz, co rollują ludzie w przedmiotach oraz dlaczego warto mieć w pierścieniach i amulecie dziurę- bo widzę, że jeszcze słabo ogarniasz grę ;)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum