Nowy design forum?:)

Dyskusja ogólna
W końcu to wygląda jakoś współcześnie jak w pozostałych grach Blizza:)
W pierwszej chwili odświeżyłem strone bo myśłałem że mi sie cos źle załadowało;)
Jak dla mnie to oprócz tego, że zmienili kolory, i powiększyli czcionkę + okna poszczególnych działów to szału nie ma. Do tego na liście tematów nie ma informacji kto ostatni się wypowiadał, jedynie czas jaki minął. Podczas klikania na kolejne strony/tematy jest błysk białego ekranu. Nie wiem czy tak ma być, ale to trochę dziwne :) Tyle się ogłaszali, że będzie jakaś wielka zmiana, nawet był komunikat że przepraszają za opóźnienia. Szkoda, że tylko forum zmienili bo to aż dziwnie wygląda gdy wchodzę na stronę gry i mam stary wygląd, a na forum już zupełnie inny. Jednak wiadomo, że to kwestia przyzwyczajenia. Czyli jakiś rok :D
Jak to się mówi dupy nie urywa i ciężko będzie mi się do nowego wyglądu przyzwyczaić.
Mi się tam podoba
A kościane awatary nadal mnie straszą.
Biała strona między przechodzeniem w ramach forum faktycznie dobrze błyska po oczach. (no chyba że się szybko załaduje odnośnik)
Widzę że jeszcze ikony for nie zostały zaktualizowane.
Również w pierwszej chwili nie wiedziałem co się dzieje :D Mi osobiście nowy wygląd przypadł do gustu, fajnie to wygląda, to że avatarów nie można, zaraz by jakieś JP na tych avkach było i czar by prysł.

Jeszcze jakby dali możliwość podglądania kto daje plusy i minusy to już byłoby całkiem fantastycznie i może skończyłoby się cebulowanie niektórych i trollowanie minusami.
Bardzo ładny design. Widać, że webmasterzy nie próżnowali. W końcu zaczynamy doganiać fora innych gier Blizzarda. ^^

Wspaniała robota!
Brawo Blizzard. Przynajmniej tyle robicie.
Wszystko fajnie, ale opcji pw jak nie było tak nie ma.. :(
Na forum Diablo jest tyle lepiej względem innych for gier "Technologii sieciowej Blizzarda"* że widać różnicę pomiędzy podklejonymi a zwykłymi tematami ^^

Ogólna overwatch to dla mnie jest katorgą dla oczu
http://eu.battle.net/forums/pl/overwatch/19369449/

zmiana na +

*nie wybaczę im tego że zabierają nam battle.net :<
Do pupy te zmiany. Na starym forum mogłem skakać bezpośrednio pomiędzy poszczególnymi działami, teraz trzeba się cofać na główną i dopiero idę do działu, który mnie interesuje.
Niby za to klikając na nick od razu wskakuje się w profil, co jest na in plus.
Biała czcionka przynajmniej czytelna, chociaż chyba wyszli do okularnikó, bo wielkość kosmiczna :)
no tak, to było najbardziej potrzebne !!!
A teraz poproszę o dział z prognozą pod tytułem : "Dzisiaj Gramy" - rzadszy i drugi : " Kod 3005 - 3007 " - taki bardziej na czasie .
Dziwne, że jeszcze nie pojawiły się wpisy - teorie spiskowe odnośnie tego, że skoro Niebiescy odświeżyli forum "Diablo III" to może na Blizzconie ogłoszą kolejny dodatek do trzeciej części... No nic, czekamy do pewnego listopadowego dnia...
Blizzard... Może zamiast zmieniać forum na 5 razy brzydsze zajmiecie się.. No czy ja wiem? Może np najpierw PVP w Diablo 3? LoL. Porażka. Trzeba było składać CV jak szukali ludzi...
Wielkość czcionki pewnie ustawiona pod urządzenia mobilne - tutaj zdecydowanie lepiej się teraz czyta (chociaż sam chyba nigdy nie korzystałem z forum na telefonie).
Widać, że prace jeszcze trwają, co widać chociaż po rozdzielczości ikon poszczególnych tematów.
Nadal jednak brak awatarów - moim zdaniem jeżeli nie ma opcji zmiany awatarów, to najlepiej usunąć te czaszki.
Mi się nie podoba. Brak największy to "popularne tematy", były różne działy i można było poczytać co mędrcy radzą lub głupcy piszą. Teraz trzeba skakać po rozdziałach. Ogólnie MINUS
Mi osobiście też stare forum podobało się znacznie bardziej. Miało klimat. A tu?? Ani użyteczności (brak jak wyżej napisano informacji o ostaniej osobie która wpisała w temat, brak możliwości szybkiego przełączania między forami) jak i brak jakiegoś sensownego design. Prawdę mówiąc, pisząc tą szybką odpowiedź, widzę jednolite tło i kilka postów. Gdyby nie avatary Diabła, to nie byłbym pewny na forum czego się znajduję. Wielkość czcionki.. Zaa duża. Wiem wiem, pod mobilki. Ale na litość, dajcie możliwość zmiany czcionki albo chociaż niech się skaluje w zależności czy odpalana na PC czy na moblinych.
Generalnie. Patrząc na to forum, czuję że znów mi zabrano część klimatu jaki Diabeł miał. Jeszcze w skrótach przeglądarki mam screena starego forum, i mimo że to pierwszy dzień nowego, za tamtym już tęsknię z sentymentem.
https://zapodaj.net/images/eeb4a84c34789.jpg
co to ma być? takie coś to i ja w jeden dzień zrobie w wrodpressie
Oby tylko narzędzia moderatorskie działały sprawnie ;)

Niestety graficy zapomnieli o aktualizacji ikonek i póki co pikseloza.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum