DPS szaman

Szaman
Hej, wiecie skąd ludzie mają dps ponad 2,5mln? Na takim samym buildzie. Ja mam ledwo 1mln ;) Wiem że starożytne itemy i +x inta z gemów w nich, ale aż tak? xd
Pomożecie co u mnie zmienić?

(i jakbyście mogli wytłumaczać skróty o których piszecie ;) )
Hej,
Na obrażenia, które widzisz na karcie wpływa wiele czynników. Jeśli nic nie pominąłem to najważniejszymi są:
  • Bazowe obrażenia od broni,
  • Inteligencja,
  • Szansa na trafienia krytyczne,
  • Obrażenia od trafień krytycznych,
  • + % do obrażeń
  • + punkty do obrażeń,
  • Szybkość ataku.
  • Przy czym nie wszystko jest tak samo ważne w każdym buildzie. Np. szybkość ataku podbija obrażenia na karcie ale nie jest istotna w buildzie pod Piekielnego Kła z monstrami i psami. Odwrotnie działają obrażenia obszarowe i obrażenia od żywiołu (np. zimna): nie podbijają obrażeń w profilu a zwiększają łączne obrażenia Twojej postaci.

Co zmienić w Twoim szamanie. Pooglądaj szamanów z topki. Porównaj i zobacz różnice.
  • Jak napisałeś – przedmioty starożytne + Caldesan. No i poziomy mistrzowskie. To spowoduje wzrost inteligencji.
  • Pierścienie, amulet – dąż do maksymalizowania szansy na trafienia krytyczne i obrażeń od trafień krytycznych.
  • Hełm i karwasze – szansa na obrażenia od trafień krytycznych.
  • Zachowaj rozsądne proporcje pomiędzy szansą na obrażenia krytyczne i obrażeniami od trafień krytycznych dla całej postaci (mniej więcej 1:10).
  • 05.10.2016 08:31Wpis zamieszczony przez: Nemo
    Np. szybkość ataku podbija obrażenia na karcie ale nie jest istotna w buildzie pod Piekielnego Kła z monstrami i psami.

Jest istotna - i to bardzo. Po to nosisz Tasker&Theo :) Następnym bardzo ważnym punktem w tym buildzie są obrażenia obszarowe, które zadają Gargi uderzeniem 'Cleave' - po to masz ustawioną runę Humongoid aby te obrażenia obszarowe wyegzekwować :)

04.10.2016 19:37Wpis zamieszczony przez: GouBoon
    Hej, wiecie skąd ludzie mają dps ponad 2,5mln?

Bierze się to głównie z podwyższania czynnika bazowego (dla Szamanów i Czarodziei jest to inteligencja) wzrastającego razem ze zdobywanym doświadczeniem.
    Pozostałe czynniki wpływające na wzrost obrażeń na karcie dokładnie pokazał kolega wyżej

Skróty:

CC (CHC)- Crit Chance (Critical Hit Chance)- szansa na zadanie obrażeń krytycznych
    CD - Crit Damage - obrażenia krytyczne
    CDR - Cooldown Reduction - redukcja czasu odnowienia
    AD - Area Damage - obrażenia obszarowe
    AS - Attack Speed - szybkość ataku
    CoE - pierścień Convention of Elements
    SoJ - pierścień Stone of Jordan
    BW - zestaw pierścieni Bastiony Woli (Bastion of Will)
    EW - zestaw Endless Walk (pierścień + Amulet)
    Jest istotna - i to bardzo. Po to nosisz Tasker&Theo :)

URSUS oczywiście masz rację co do Taskerów. Może to co napisałem było niejasne. Taskery podnoszą szybkość ataku przywołańców i to jest bardzo ważne tak jak napisałeś.

Ja miałem na myśli szybkość ataku dotyczącą postaci jaką GouBoon ma w amulecie, pierścieniu, pasku. Wpływ tej szybkości ataku nie jest tak duży jak wynika to z przyrostu obrażeń na karcie postaci. W to miejsce lepiej mieć CC/CD.

GouBoon jeszcze w nawiązaniu do tego co zmienić: + do Trupich Pająków w portkach jest zbędny w tym buildzie.
    Dzięki za rady ;) napewno skorzystam. Co do spodni to rollowałem już coś innego - spodnie mam od początku gry xd Czyli po prostu wbijać paragony i wziąć lepsze wersje eq a przy okazji wbijać lvl gemów. (kadalo przybywam :) )

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum