Problem z 80gr ;/

Szaman
Mam set piekielnego kła i mam problem z zrobieniem 80gr ;/
Co mogę zmienić żeby było lepiej ?
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Emperor-22860/hero/83029487
Primo - w buildzie pod garga, do zejścia głębiej w GR bardzo przydają się Obrażenia Obszarowe (każdy Dryblas wali przecież obszarowo).

Secundo - jeżeli problemem dla Ciebie staje się brak DPS aniżeli survi to spróbuj zagrać z Humunkulusem z Ofiarą | Szczuciem sfory (w buildzie skill wchodzi za wędrówkę / psy - bo te i tak pojawią się same z mojo).

Tertio - możliwe że dobijasz powoli do ściany zwanej PARAGON (masz już na tyle dobry EQ, że głębiej w GR zejdziesz dopiero po wbiciu kolejnych kolejnych 100 - 200 paragonów
Popatrzylem szybko na tablice sezonowa i można powiedzieć, że jednak paragony nie mają aż takiego znaczenia, skoro mając paragon 10XX mozna zrobić 89. Najważniejsze trafić na dobrą szczelinkę z dobrymi mobami i trochę ogrania.
Musisz emperor nastawić się na fisihing i wtedy 85-87 zrobisz bez problemu
Dodatkowo do tego co napisali koledzy powyżej...

Zmień u towarzysza Obsydianowy Pierścień Zodiaku na Oko proroka zwłaszcza jak dajesz mu Gniew Burzy z obrażeniami od błyskawic. Dodatkowo zmień mu talizman na Talizman Johana.
Nie wiem czy tarcza, którą dałeś Templariuszowi coś daje ekstra (nie grałem tak) ale jeśli nie to również możesz dać tutaj coś z ograniczeniem kontroli dla mobów.

To wszystko wydaje się mało istotne ale jak przebierzesz towarzysza zobaczysz, że będzie łatwiej.
Dziękuję wam za pomoc :D
Podepne się pod temat odnośnie właśnie towarzysza. Ciężko znaleźć jakies konkrety na ten temat ja mam w sumie ustawienie templara jeszcze z przed kilku aktualizacji do tyłu i w sumie nie wiem czy coś w nim zmienić a najbardziej ciekawi mnie czy u towarzyszy działają gemy. Jeszcze pytanko czy dla szamana pod monstra templara jest odpowiedni?
Pozdrawiam
1. gemy nie działają u towarzysza
2. lepsza jest zaklinaczka, bo templar lubi się blokować na monstrach
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/YunYammka-2477/hero/328078
masz ułożenie skili i ekwipunek - w sztylecie rolujesz obr. od błyskawic ( synergia z okiem proroka )jak nie masz. dodatkowo AS i CDR tam gdzie można
i chyba masz w paragonach mane na maxa - jeśli tak to niepotrzebnie, zredukuj do zera i daj all w inta, oprócz speeda
@Rafcio
Słabo szukasz. Poczytaj ten temat.
https://eu.battle.net/forums/pl/d3/topic/17614573091

Nadal u towarzyszy masz nie tak jak powinno.
Słaby Okulus, słaby Prorok, role nie takie jak potrzeba, bezużyteczny prorok na Zaklinaczce, bo bez błysków nic go nie zaktywuje. Relikt musi być szansa na blok, aby tarcza częściej zamrażała. Ogarnij towarzyszy.

Zrobiłeś już to 80GR? Bo ja 79 zrobiłem bez Caldessanów na paragonie 765 Pewnie za chwile zaatakuje wyżej i też bez wzmocnień.

Tak z ciekawostek, to miałem 3 podejścia do GR80, po 3-4 próby, bo więcej mnie nudzi i ostatnio zrobiłbym. Byłem przy strażniku w 7 min. Czyli miałem 8 na ubicie go, ale zapomniałem przestawić skilli i itemów pomocników z farmy na GR. Do tego okropnie długi u WD CDR petów po padnięciu i zerowa redukcja obrażeń powodowała zgony na hita tuż po respie i dupa a jest do zrobienia i wyżej, po właściwych przygotowaniach. :-)
Witam

Dzialaja opcje ze zmiany wygladu przedmiotu tzn. jak sie najedzie na przedmiot (kolko fioletowe) to wyswietlaja sie inne opcje ? Tylko pokazuje czy mozna je jakos aktywowac? Np. ukhapianskiego weza na redukcje z psów zombie na urok henriego zeby byly 2 opcje aktywne ?
@Aremi88
Witaj.
Nie działają.
Transmogi przedmiotów zmieniają tylko wygląd postaci.

Po patchu który wyjdzie około 3-5 stycznia dostaniemy zbrojownie i tam 5 konfiguracji do wybierania bez opuszczania gry.
Aha dzieki za informacje.

Ps. potrzebowalbym pomocy pod GS 75-80 tak jak autor tematu, aktualnie 800 paragon+
Co moglbym zmienic aby bez problemu przejsc?
Na chwile obecna robie max solo ok 70 GS.

http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Aremi88-2878/hero/85655976

I czy warto w itemy wsadzic Rozpacz caldesanna na inteligecje na kazdy item? klejnoty legendarne mam ok 65-68 lvl czy sie wstrzymac i cos innego zrobić?
@Artemi88
Na razie masz dobre tylko spodnie i buty, ewentualnie ornamenty, więc pozostaje Tobie farma za materiałami, odłamkami. Reszta jest do wymiany.
Kraftuj z żółtych i u Kadali zbroje, naramy i pas godzina czarownic.
Farmi się na kurczaku (szybkość przemieszczania - wchodzi za umiejętność wędrówka) - pewnie o tym nie wiesz, bo widzę u Ciebie pasywkę Niezłomna lojalność, której na tym etapie dawno się nie używa.
Tak samo możesz na kurczaku lavelować klejnoty do Caldessanów do poziomu 50, wyżej dopiero przesiadasz się na zestaw żniwiarza.

Z wrzucaniem Caldessanów radzę poczekać do startu nowego sezonu 6 stycznia. Masz co robić, bo rozpacz wrzuca się dopiero do ostatecznych itemów a Ty masz na razie 2 takie itemy.

W Templariuszu wszystkie itemy masz na siarę. Poczytaj tematy obok, bo tam wrzuciłem info co do pomocników.
Przy pomocnikach nigdy nie idzie się w dps, tylko w różne rodzaje stunowania elit.

Zobacz u mnie na WD jakie itemy powininen mieć Templar i Zaklinaczka i jak zrolowane. http://eu.battle.net/d3/en/profile/Korsarz-2802/hero/71035712
Taką konfiguracją zrobiłem GR79 przy paragonie 765.
Później przerolowałem w Taskerach Inta (pierwotnie była siła) na obszarówkę, ale nic to nie dało. U mnie też jeszcze sporo do wymiany, z tym że mimo takiego samego paragonu ja mam sporo lepsze itemy.
Zawdzięczam to szybkiej farmie na kurczaku. Mam jeszcze stosy materiału do kraftu, ale czekam na patch, bo dojdzie build na Duchową Nawałnice i mocny set Arachyra, który mam lepszy od kła - czeka u mnie w skrzyni.
Korsarz dzieki za informacje, potestuje pozniej to co napisales :)

Mam kilka innych itemów w skrzynce ale ze slabszymi opcjami przez co spada wytrzymalosc i dmg moze cos podmienie. mam 3 pasy czarownic ale sporo opcje uciekaja.

Buty lepszy pancerz czy zamienic na poruszenie sie 12%?

Naramienniki z jakimi bardziej opcjami szukac- szansa na kryt, obrazenia od krytów czy obszarowych czy cos innego ?

Pierscienie i amulet wybralem najlepsze jakie mialem.

Sporo postawilem w wytrzymalosc moze lepiej zamienic na wiekszy dmg.
@Aremi88
W itemach zawsze stawia się na DPS. Przeżywalność regulujesz pasywkami i klejnotami.

3 Pasywki w tym buildzie są żelazne: przebicie, prawo i uczta. 4 może być rytuał, medium (rekordy GR), bagienne (farma rifta bez ezoteryka) i makabryczna (farma rifta z ezoterykiem). Do wyboru, co bardziej pasuje.

Natomiast lavelowanie niższych pozimów klejnotów, to ezoteryk wchodzi za zmorę potężnych a kurczak za żniwa dusz, plus bagienne.
Mniej więcej robisz stale taki GR, abyś wyrabiał się w 1/4-1/3 czasu.
Dłużej nie za bardzo się kalkuluje, jest nieefektywne...

Buty pancerz, lub resy - poruszanie masz przecież w punktach mistrzowskich. Inne itemy, też w miarę możliwości, lepsze z wyższym pancerzem.

Naramy to int, obszarowe, skracanie czasu i monstrum.
Docelowo wit powinien być tylko w środkowym słupku postaci.

Dobrą biżuterię jest najciężej zdobyć, powinny być starożytne, bo zawsze takie mają wyższe resy.
Nie jest łatwo wymaksować nawet jeden build a niektórzy tu piszą, że za dużo i za szybko leci. Leci ale siary... :-)
Dzieki za informacje.
Ja zaciąłem się na 76... Nie mam pomysłu już co dalej.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kitas-2667/hero/85706372
Kitas to i tak wysoko zaszedłeś,.. bardzo ładnie na tym sprzęcie.
Teraz trzeba szukać lepszego sprzętu i dla odmiany lavelować gemy do Caldessanów na cały set.

Ja zaraz będę sprawdzał podpatrzony u Youtubera Legion sposób farmy na In-goma i z mojo do umiejętności Ofiara. Niedawno wypadł mi dobry starożytny, to się potestuje bieganie na wędrówce z runą do speeda i pasywką Niezłomna lojalność. Legion zaiwania tym niemal jak kurczakiem. Właśnie teraz na streamie tłucze klucze.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum