Kripp na temat nowego kontentu

Dyskusja ogólna
Nie ma co się dalej rozpisywać, obejrzyjcie film.

https://www.youtube.com/watch?v=LB6595M5Mes&t=0s
Ale że pospacerował chwilkę po starym Tristram ? Czy o co chodzi ?
A ten Kripp to jakiś wyznacznik tego co jest dobre a co złe????
14.11.2016 16:01Wpis zamieszczony przez: Sakurazuka

Kripp w podstawce jako pierwszy zabił diablo na hc barbem :)
Ogólnie bardzo ogarnięty gracz, ale przerzucił się na hearthstone, bo diablo się popsuło.

Ogólnie to zgadzam się z nim, dany przez Blizzarda "content" jest niezadowalający, a cały ten "event" po prostu słaby i robiony tak naprawdę na darmo. Cienkie wydarzenie które będzie dostępne tylko przez jeden miesiąc.
W tym czasie kiedy robili ten event mogli skupić się na bieżących problemach gry lub rozwijaniu fabuły(dodatek lub porządny content patch przypominający mini dodatek-nawet płatny)
No Kripp jest znanym graczem wielu gier, m.in był też oficjalnie zatrudnionym testerem Path of Exile. Obecnie faktycznie można zobaczyć, że grywa głównie w Hearthstona jednak można też go przyłapać na takich grach jak właśnie PoE oraz Grim Dawn już pomijając, że początkowo w Diablo 3 był jednym z najbardziej znanych streamerów i graczy.

Ja osobiście w pełni się zgadzam, ten event jest zbędny już lepiej było zaimplementować Diablo 1 w Diablo 3 ile ta gra zajmuje ? 500 MB ? chyba nawet nie, bo osobiście mam dodatek hellfire i wgrane kilka modów, więc zapewne znacznie mniej.

Albo nawet udostępnić darmowo Diablo 1 do pobrania np. na okres tygodnia a nie tworzyć jego parodię na silniku D3 i tracić czas na coś, co jest zbędne i nikomu niepotrzebne.

Z resztą było już wiele powiedziane na ten temat, ja mam takie odczucie, że Blizzard przed BlizzConem dopiero zaczął myśleć o Diablo 3 i efekt mamy jaki mamy. Tak naprawdę zamiast zachęcić graczy, pewnie doprowadzili do tego, że więcej graczy zdecydowało się albo zaniechać zakupu albo przestać grać w ten produkt.

Przynajmniej wiemy jaki syf dostaniemy, dwa nowe obszary i nowa postać, to nas czeka w nadchodzącym roku i myślę, że to dobry okres aby poszukać ciekawszej gry - przynajmniej w odniesieniu do mojej osoby, bo obecnie nie widzę sensu grania w Diablo 3 a twórcy też mnie nie zachęcają bym do niego wracał, wręcz przeciwnie.
14.11.2016 19:24Wpis zamieszczony przez: VVoju

Kripp w podstawce jako pierwszy zabił diablo na hc barbem :)
Ogólnie bardzo ogarnięty gracz, ale przerzucił się na hearthstone, bo diablo się popsuło.

Ogólnie to zgadzam się z nim, dany przez Blizzarda "content" jest niezadowalający, a cały ten "event" po prostu słaby i robiony tak naprawdę na darmo. Cienkie wydarzenie które będzie dostępne tylko przez jeden miesiąc.
W tym czasie kiedy robili ten event mogli skupić się na bieżących problemach gry lub rozwijaniu fabuły(dodatek lub porządny content patch przypominający mini dodatek-nawet płatny)

Dobrze wiem co to za jeden (to była ironia).
To jakie ma osiągnięcia związane z grami i obojętnie czym, jest dla mnie nieistotne. Każdy powinien mieć własne zdanie.
Co do obecnej sytuacji, to też jestem zawiedziony (nie mam obsesji :))

To gość jest który zabił diablo na hc 8 godzin po premierze na inferno przez cały czas robił bardzo dobre poradniki do diablo.
Nie wiedziałem że "speedruner" może być wzorem do naśladowania :D
15.11.2016 12:40Wpis zamieszczony przez: Erazjel
To gość jest który zabił diablo na hc 8 godzin po premierze na inferno przez cały czas robił bardzo dobre poradniki do diablo.

Przykro mi ale nie masz racji a widze ze ktos to bierze na powaznie (samemu mozna to w "internetach" sprawdzic choc jestem wstanie to wyciagnac z pamieci).

Tak zabil diablo na inferno HC ale nie w 8 godziny po premierze a na godziny przed pierwszym nerfem poziomu trudnosci gry.

Zreszta co sie bede rozpisywal oto filmik w pierwszych minutach (2 pierwszych) tlumaczy wszystko :

https://www.youtube.com/watch?v=YaDA7GxAtXM
Widocznie ten cały kripp to wzór do naśladowania dla pewnych osób. Nie lubisz krippa to dostajesz minusa . Co za dziecinada xdd
Raczej po prostu ludzie mają świadomość, że jest to osoba jaka ma duże doświadczenie w tego typu grach, nie bez kozery firmy same się zgłaszają do niego by testował ich produkty i wydawał swoje opinie odnośnie balansu, mechanik czy samych rozwiązań w grze. Wystarczy wspomnieć o Grim Dawn, PoE czy Marvel Heroes, koleś ma pojęcie i na pewno wielu graczy będzie się utożsamiać z jego opinią, tym bardziej, że tak naprawdę ona nie różni się od tej fali hejtu jaką widzimy po wyjściu patcha na ptr a także właściwie po ogłoszeniach jakie pojawiły się na BlizzConie. Wczoraj z resztą widziałem, że na twitchu odkopał Diablo 1 na jakimś modzie podnoszącym go do HD i powiem szczerze, zapewne wielu graczy tak zrobiło widząc ten syf co pojawił się w D3 i wolą odkopać klasykę niż grać w jej profanacje.
@Up
Amen.
15.11.2016 18:34Wpis zamieszczony przez: Kesah
Raczej po prostu ludzie mają świadomość, że jest to osoba jaka ma duże doświadczenie w tego typu grach, nie bez kozery firmy same się zgłaszają do niego by testował ich produkty i wydawał swoje opinie odnośnie balansu, mechanik czy samych rozwiązań w grze. Wystarczy wspomnieć o Grim Dawn, PoE czy Marvel Heroes, koleś ma pojęcie i na pewno wielu graczy będzie się utożsamiać z jego opinią, tym bardziej, że tak naprawdę ona nie różni się od tej fali hejtu jaką widzimy po wyjściu patcha na ptr a także właściwie po ogłoszeniach jakie pojawiły się na BlizzConie. Wczoraj z resztą widziałem, że na twitchu odkopał Diablo 1 na jakimś modzie podnoszącym go do HD i powiem szczerze, zapewne wielu graczy tak zrobiło widząc ten syf co pojawił się w D3 i wolą odkopać klasykę niż grać w jej profanacje.

Ten mod, to belzebub. Ja, akurat wolę pograć w oryginalnej wersji w Diablo 1. Belzebub odpalę później. Grafika zmieniona w sensie wszystko jest HD, wraz z możliwością wybrania rozdzielczości.
A mi się podoba to co zapowiedzieli na blizzconie i dalej będę ciupał w D3 :3
I sikam moczem na to co ma do powiedzenia jakiś Kripp czy Obama a nawet Trump na temat D3

Amen.
[quote="176128769589"]
Ten mod, to belzebub. Ja, akurat wolę pograć w oryginalnej wersji w Diablo 1. Belzebub odpalę później. Grafika zmieniona w sensie wszystko jest HD, wraz z możliwością wybrania rozdzielczości.

Gram już jakiś czas i na pewno jest to lepsze niż to co zapikowano nam w d3 :( kilka nowych lokacji nowe zadanka + nowe postacie np.. Nekro :) i co najważniejsze nie da się przejść całej gry i wbić max level, w 20 min :)o klimacie nie wspomnę :) na prawdę warto pomęczyć tego moda :)

O samym D3 nie będę nic pisał bo po prostu szkoda tracenia czasu :(((
W D1 grałem bez modów ale w D2 z tego co pamiętam jeden mi się bardzo podobał kiedyś, Valhalla mod :-). Był jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy.
16.11.2016 19:30Wpis zamieszczony przez: Xanthe
[quote]

Gram już jakiś czas i na pewno jest to lepsze niż to co zapikowano nam w d3 :( kilka nowych lokacji nowe zadanka + nowe postacie np.. Nekro :) i co najważniejsze nie da się przejść całej gry i wbić max level, w 20 min :)o klimacie nie wspomnę :) na prawdę warto pomęczyć tego moda :)

O samym D3 nie będę nic pisał bo po prostu szkoda tracenia czasu :(((

Ostatnio pewny znajomy, a nie będę mówił, kto. Powiedział mi takie coś dość znana osoba od Diablo, że klimat w D1 jest bez żadnego moda i miał dużo racji. Może odpale Belzebuba, ale na pewno nie teraz.
Ja powiem, że tylko raz grałem w D1 na modzie i był to bodaj polski mod - "przebudzenie" ogólnie zwolennikiem modów nie jestem w D2 próbowałem kilku ale szybko je odinstalowywałem. Do Diablo 1 wracam najczęściej jeśli chodzi o h&s i wolę ten klasyczny klimat a jeśli już jakieś usprawnienia, to właśnie drobne jak nieco szybsze poruszanie się postaci, czy jakieś dodatkowe zadanie (bo tych w D1 jest malutko) rozszerzenie bazy przedmiotów itd.

Diablo 3 strasznie broni się przed modami, nie udostępnia wersji offline co związuje ręce kreatorom takich udziwnień a szkoda, bo czuje, że gdyby była taka możliwości, to by już dawno powstało wiele modów jakie by sprawiły, że gra na nich była by o niebo ciekawsza niż to co jest obecnie, może to lekarstwo ? Blizz dodaj tryb offline ;)
17.11.2016 08:29Wpis zamieszczony przez: Kesah
Ja powiem, że tylko raz grałem w D1 na modzie i był to bodaj polski mod - "przebudzenie" ogólnie zwolennikiem modów nie jestem w D2 próbowałem kilku ale szybko je odinstalowywałem. Do Diablo 1 wracam najczęściej jeśli chodzi o h&s i wolę ten klasyczny klimat a jeśli już jakieś usprawnienia, to właśnie drobne jak nieco szybsze poruszanie się postaci, czy jakieś dodatkowe zadanie (bo tych w D1 jest malutko) rozszerzenie bazy przedmiotów itd.

Diablo 3 strasznie broni się przed modami, nie udostępnia wersji offline co związuje ręce kreatorom takich udziwnień a szkoda, bo czuje, że gdyby była taka możliwości, to by już dawno powstało wiele modów jakie by sprawiły, że gra na nich była by o niebo ciekawsza niż to co jest obecnie, może to lekarstwo ? Blizz dodaj tryb offline ;)

Było mówione, że nie będzie i dobrze. Chcesz tryb offline, to zapraszam do gry na Ps4 :). Ja akurat gram w Diablo 1, bo nadrabiam zaległości. Ale z Diablo 3 nigdy nie zrezygnuje.
Nie chodzi o to czy chce grać offline. Napisałem, ponieważ gdyby dali tryb offline, to fani mieli by możliwość tworzenia modyfikacji a co za tym idzie, gracze sami mogli by usprawniać grę (w ograniczony sposób ale jednak) i dostosować ją względem siebie, było by to nawet ciekawe z perspektywy Blizzarda bo mogli by obserwować wychodzące modyfikacje, pomysły graczy i opinie i jednocześnie mieć lepsze odniesienie do oczekiwań graczy.

Inna sprawa, że ja mimo wszystko pewnie bym chciał tryb offline też dla siebie, przede wszystkim z tego powodu, że to co jest na serwerze Blizzarda nie jest moje, oni w każdej chwili mogą usunąć postacie na moim koncie. Tak jest przykładowo w Diablo 2, nie grasz określony czas, logujesz się i masz pusto a nawet masz całkiem skasowane konto bo nie logowałeś się od jakiegoś czasu. Dlatego bym chciał tryb offline, gdzie miałbym grę na dysku, miałbym własne save'y na dysku, postęp gry do którego w każdym momencie mógłbym wrócić - nawet po 5 latach przerwy. Tak, to gram na licencji gry która tak naprawdę patrząc na zapis tej licencji, nie jest moja. Nabyłem i mogę grać, ale Blizzard może zrobić co chce z moim kontem, moimi postaciami itd.

Jeśli chodzi o konsole, to wybacz ale dlaczego mam mieć przymus kupienia konsoli aby zagrać offline w daną grę ? w życiu bym nie kupił PS4 tylko po to by mieć możliwość grania offline w D3. Patrząc jeszcze jak Blizzard obecnie dyma graczy Diablo 3, to ja tak naprawdę bardziej byłbym za tym, aby kupić przerobione X360 i po prostu pobrać tą grę z internetu a nie ją kupować, jeśli dymać to w obie strony.

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum