Kripp na temat nowego kontentu

Dyskusja ogólna
Tryb offline niesie ze sobą też tą sama plagę co jest na ps4, podkręcanie postaci, wtedy rankingi nie miały by racji bytu, bo cała topka miała by tuningowane postacie.

Teraz po blizzconie kiedy to ogłoszono, że na ps4 też będą sezony i będzie tryb online wielu "konsolowców" pisało pozytywne opinie bo właśnie skończy się podkręcanie depsu i statystyk
Ale nie miałbyś dostępu do danych serwera, gracze nie mogli by tworzyć modyfikacji pod rozgrywkę na battle.net, dlatego też do dziś nie ma żadnych modów do Diablo 2 jakie by wpływały na battle.net

ok. Może inaczej, mogły by powstawać cheaty typu maphacki w D2, ale one mogą pojawiać się już dzisiaj i widzimy to za sprawą botów.

Stworzenie trybu offline nie ma wpływu na rozgrywkę sieciową, jest inny problem, udostępnienie trybu offline mogło by spowodować powstanie pirackiej wersji gry oraz prywatnych serwerów i prawdopodobnie to jest główny powód, że nigdy nie zobaczymy trybu offline w Diablo 3 lub zobaczymy go w okresie gdy gra będzie kończyła swój żywot bo pojawi się następca.

W trybie offline nie masz rankingów, bo grasz dla siebie, gra staje się singlowa a jak mówię, cheaty, boty mogą powstawać do Diablo 3 nawet obecnie i z resztą to jest nadal problemem, bo te boty są i pewnie będą zawsze.
Możliwość odpalenia gry po takich 5 latach z dokładnie tego samego momentu, w którym się ją zostawiło, z niezmienionym ekwipunkiem - to jest jeden spory plus.

Dla mnie jednak istotniejsze byłoby co innego: możliwość odpalenia sobie HC bez szansy na zgon "bo serwer miał 3s zwątpienia". Jak bardzo spadłaby zasobożerność Diabełka gdyby wszystkie obliczenia były robione na naszym kompie, bez utrzymywania połączenia z jakimkolwiek serwerem? Że nie wspomnę już o tym, że można sobie było odpalić grę w miejscu, gdzie nie ma neta (a zdażyło mi się parę razy, że chciałem odpalić D3 i "okno na świat" było chwilowo zamknięte).

Ehh... niepotrzebnie poruszony został temat offline :/
17.11.2016 10:15Wpis zamieszczony przez: Pagos
Tryb offline niesie ze sobą też tą sama plagę co jest na ps4, podkręcanie postaci, wtedy rankingi nie miały by racji bytu, bo cała topka miała by tuningowane postacie.

Teraz po blizzconie kiedy to ogłoszono, że na ps4 też będą sezony i będzie tryb online wielu "konsolowców" pisało pozytywne opinie bo właśnie skończy się podkręcanie depsu i statystyk

Akurat mam Ps4 i wiem co ludzie wyrabiają. Nie będę ukrywał, że wiele razy dostawałem na skrzynkę takie itemy. Np:
Lazurowy gniew z 3 gniazda, czy zbroja z tak wykręconymi statami, że na oczy nie widziałem takiej.
Osobiście kompletnie nie rozumiem argumentów za trybem offline... zwłaszcza, zważywszy na fakt, że to nigdy nie nastąpi. ;)
17.11.2016 11:08Wpis zamieszczony przez: Gamma
Osobiście kompletnie nie rozumiem argumentów za trybem offline... zwłaszcza, zważywszy na fakt, że to nigdy nie nastąpi. ;)

Nigdy nie mów nigdy ;) Poza tym - wiesz że są ludzie, którzy 99% czasu grają solo? Albo inni, którzy nie mają parcia na rankingi i takie GR robią sobie spotanicznie od czasu do czasu więc motyw współzawodnictwa kompletnie jest do pominięcia?

Na koniec jeszcze jedno: skoro nie ma PvP to dlaczego nie może być offline-mode?
Ja na wstępie nie porównywał bym wersji konsolowych z wersjami PC
Poza tym, ty decydujesz wówczas jak chcesz grać, nie wiem jak jest na konsolach i mnie to w sumie nie obchodzi, bo moje wypowiedzi nie są do nich skierowane, ja w ogóle uważam, że robienie Diablo 3 na konsole to jedna z największych pomyłek Blizzarda.

Jednak na PC, jeśli powstały by generatory postaci, generatory przedmiotów, mody czy inne rzeczy, to od Ciebie zależy czy chcesz ich używać. Rozgrywka offline to rozgrywka singlowa (na PC, bo na konsolach można grać co-op'a), sam decydujesz jak grasz a ludzie jacy by tworzyli mody czy oprogramowania by Ci tylko dawali możliwości z jakich chcesz korzystać lub nie.

Ale jak mówię, tryb offline nie powstanie, bo wówczas pojawi się problem piractwa i dlatego też tak zawzięcie Blizzard od tego ucieka.
17.11.2016 11:23Wpis zamieszczony przez: Kesah
Ale jak mówię, tryb offline nie powstanie, bo wówczas pojawi się problem piractwa i dlatego też tak zawzięcie Blizzard od tego ucieka.

No też tak myślę. Prędzej PvP dostaniemy, a i ty wiesz i ja wiem jak do PvP D3 daleko. W sumie nie Blizzard, tylko Blizzard-Activision (bo to już nie jest ta sama firma co kiedyś).
17.11.2016 11:11Wpis zamieszczony przez: Rebelmind

Nigdy nie mów nigdy ;) Poza tym - wiesz że są ludzie, którzy 99% czasu grają solo? Albo inni, którzy nie mają parcia na rankingi i takie GR robią sobie spotanicznie od czasu do czasu więc motyw współzawodnictwa kompletnie jest do pominięcia?

Na koniec jeszcze jedno: skoro nie ma PvP to dlaczego nie może być offline-mode?

Tak wiem bo sam 90% czasu gram solo i wciąż nie widzę zależności... jak chcesz gry bez podpięcia do neta to pograj sobie w GrimDawn albo coś innego, a nie robisz sztuczne problemy. Jak nie chcesz patrzeć na rankingi, nie masz znajomych itd. to graj sam i wyobraź sobie, że grasz na singlu - co Ci przeszkadza, że to jest online? Przecież ta gra zjada tak mało danych, że grałem przez kilka lat na necie bezprzewodowym i nie miałem problemów jak Ty...

A gr'y robi się żeby gemy ulepszać i dlatego, że exp jest większy - nie tylko dla rankingów...

Seria Diablo nigdy nie była grą skierowaną w stronę pvp. Co to za argument w ogóle?

Ogólnie fest wkurza mnie szukanie nieistniejących problemów i fakt, że każdemu się wydaje, że gra ma wyglądać dokładnie tak jak on by tego chciał. Są ważniejsze problemy do rozwiązania w samej mechanice gry. A tu janusze jeden z drugim mają problem bo nie mogą grac offline bo mają żal dupy o to, że ranking jest... albo komp/net mają za słaby albo inne dziwaczne fanaberie. Graj w coś innego - proste.
Co ty chrzanisz @gamma, weź chłopie głęboki wdech, nikt tu właściwie nie krzyczy "BLIZZARD ! DAJ TRYB OFFLINE !" tylko pojawił się temat modów, zostało to dalej pociągnięte, bo w D3 nie ma możliwości robienia modów i przez to, że nie ma trybu offline w uzupełnieniu do tego była mowa o licencji gry, gdzie nie jesteś właścicielem ani konta ani postaci na koncie. Każdy ma świadomość jakie szanse są na pojawienie się trybu offline, więc przestań się człowieku gorączkować i gadać bzdety, że ktoś tu oczekuje trybu offline bo net słaby, bo znajomych nie ma. Sam masz w tym momencie żal dupy i w sumie nie wiadomo o co...

Polecam czytać wątek a nie wchodzić do niego z pazurami.
17.11.2016 14:18Wpis zamieszczony przez: Kesah
Polecam czytać wątek a nie wchodzić do niego z pazurami.
2. raz to napiszę - Amen :)
17.11.2016 11:54Wpis zamieszczony przez: Gamma
Seria Diablo nigdy nie była grą skierowaną w stronę pvp. Co to za argument w ogóle?

Niezależnie od tego, czy była czy nie, dostaliśmy w momencie premiery obietnicę od producenta: "teraz wam tego nie damy, ale dostaniecie poźniej". Zaufałem, kupiłem i teraz egzekwuję - choćbym nie miał nawet minuty w tym trybie spędzić zapłaciłem za niego więc mi się należy. Gdyby już w moncie premiery było info, że "rozważają dodanie trybu PvP" to byłaby inna rozmowa.
17.11.2016 11:54Wpis zamieszczony przez: Gamma

Diablo III PvP Update (27/12/2012)
http://us.battle.net/d3/en/blog/8163085

PvP gameplay Blizzcon 2010
https://www.youtube.com/watch?v=iJQTN9IkDWI

Tak dla przypomnienia. ;-)

Dołącz do konwersacji

Powrót do forum